4771 відвідувач онлайн
11 574 49

Київ хоче, щоб переселенці з Донбасу голосували, не повертаючись додому, - Айвазовська

Українська делегація в "Мінському процесі" наполягає "на праві переселенців голосувати під час можливих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу дистанційно.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ повідомила член політичної підгрупи з переговорів у Мінську Ольга Айвазовська.
"Безумовно, першим питанням є безпека, тобто відведення та/або роззброєння військ російських найманців", - наголосила вона, уточнивши, що представники ОРДЛО (окремих районів Донецької та Луганської областей, тимчасово непідконтрольних законній владі України - ред.) виступають проти такого рішення.

Також читайте: Озброєна місія ОБСЄ повинна діяти під час виборів на окупованих територіях Донбасу, - Єлісєєв

Проте, за її словами, Київ наполягає на цьому рішенні, а також на пропорційній системі виборів за участі українських політсил, виключаючи низовий рівень влади.
"Сільські голови й надалі будуть обиратися, звичайно, на мажоритарних підставах", - уточнила Айвазовська.
Але, за її словами, представники сепаратистів у ході переговорів у Мінську 1 червня не пішли назустріч пропозиціям України.
Топ коментарі
+12
В минске больше проблем нет, как обсуждать выборы. Лучше обсуждайте полный вывод войск с параши из Украины и закрытие границ!
показати весь коментар
02.06.2016 12:37 Відповісти
+7
Тоді нафіга вибори ??? Якщо люди не можуть голосувати вдома ??? Вибори па ПАРАШЕНКОВСЬКИ...
показати весь коментар
02.06.2016 12:38 Відповісти
+5
это быдло в дом войну привело, какое нафиг им право голосования ??!!!!!
показати весь коментар
02.06.2016 12:37 Відповісти

Завантаження...