Туреччина відкликала посла з Німеччини у зв'язку з визнанням геноциду вірмен
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Анадолу.
"Це помилкове рішення. Минуле турецького народу відоме. Цей народ пишається своїм минулим", - сказав Йилдирим.
"В історії нашої країни не було жодної події, за яку нам довелося б червоніти й опускати голову", - наголосив прем'єр Туреччини.
"Ми відкликали посла Туреччини в Німеччині для проведення консультацій. Звичайно, після ознайомлення з текстом резолюції ні на секунду не вагаючись, вживемо відповідних заходів. Ця нація ніколи не підкорялася чиїмось наказам і не схиляла голови", - сказав Йилдирим.
Топ коментарі
+25 Eispickel
показати весь коментар
02.06.2016 16:45 Відповісти Посилання +23 Олег Гончаренко
показати весь коментар
02.06.2016 16:44 Відповісти Посилання +21 Зэлэный_Змий
показати весь коментар
02.06.2016 16:42 Відповісти Посилання
. предполагаю, что это чтоб не давать им безвизовый режим. Слово дали, исполнять не хочется, Реджепыч за яйки тянет, вот они и отчебучили чтоб горячие турецкие парни разом от них отвяли и в то же время не смогли обвинить в нарушении договорённостей.