8985 відвідувачів онлайн
10 958 31

Міносвіти і Європейський інвестиційний банк домовилися модернізувати сім українських вишів

Міністерство освіти і науки разом з Міністерством фінансів та Європейським інвестиційним банком домовилися про запуск проекту з модернізації інфраструктури семи українських університетів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Як повідомляється, в четвер міністр освіти Лілія Гриневич провела робочу зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку з питання залучення коштів для модернізації інфраструктури семи українських університетів і підвищення їх енергоефективності. Участь у зустрічі також взяли представники вишів та заступник міністра фінансів України Євгеній Капінус.

Також читайте: У 2016 році скасовано позаконкурсний вступ і цільовий прийом до вузів, - Міносвіти

"Для нас цей проект є одним з найбільш пріоритетних. З огляду на те, що за роки незалежності для державних університетів майже не будувалися нові корпуси і рідко де проводилися капітальні ремонти, співпраця з європейськими кредитно-фінансовими установами в цьому напрямку є надзвичайно своєчасною і потрібною. Ми розглядаємо модернізацію матеріально-технічної бази університетів як одну з умов реального зрушення в процесі підвищення якості освіти", - зазначила міністр.

За умови прийняття Кабміном відповідної постанови в червні, фінансова угода між Міносвіти та ЄІБ може бути підписана вже у вересні 2016 року. Загальний бюджет програми - близько 172 млн євро.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін створив Державний університет інфраструктури та технологій у Києві

Зараз уже виділено 250 тисяч євро для аудиту університетів, і він успішно відбувся в трьох із семи вищих навчальних закладів. Також передбачається створення групи з управління проектом, до якої увійдуть представники Міносвіти, Мінфіну та Європейського інвестиційного банку.
Топ коментарі
+6
Хорошая новость. Список ВУЗов-в студию!
показати весь коментар
02.06.2016 18:36 Відповісти
+2
а шо за ВУЗы? небось львовские и киевские?
показати весь коментар
02.06.2016 18:33 Відповісти
+2
Поплавского
показати весь коментар
02.06.2016 18:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а шо за ВУЗы? небось львовские и киевские?
показати весь коментар
02.06.2016 18:33 Відповісти
Поплавского
показати весь коментар
02.06.2016 18:35 Відповісти
ну, там девочки симпатичные
показати весь коментар
02.06.2016 18:54 Відповісти
Теперь платные
показати весь коментар
02.06.2016 23:03 Відповісти
Хорошая новость. Список ВУЗов-в студию!
показати весь коментар
02.06.2016 18:36 Відповісти
не разыграли ещё.
показати весь коментар
02.06.2016 18:55 Відповісти
В трёх ВУЗах уже аудит прошёл-мимо.
показати весь коментар
02.06.2016 18:57 Відповісти
я представляю, шо стоит мимо
показати весь коментар
02.06.2016 19:02 Відповісти
У многих богатая...фантазия.
показати весь коментар
02.06.2016 19:05 Відповісти
это же хорошо, жизнь многогранна, а мир многовекторен. как жить в шорах? это я на йогу пошёл
показати весь коментар
02.06.2016 19:08 Відповісти
Йога очень хорошее дело. С дыханием получается? Волну пресом гоняешь? В двух плоскостях?
показати весь коментар
02.06.2016 19:09 Відповісти
с дыхание получается, асаны не все могу, деревянный местами, но я стараюсь, горд за себя, теперь младшую мучаю и внука. какую волну прессом, ты шо? чуть позже
показати весь коментар
02.06.2016 19:13 Відповісти
Волна одно из первого, чего тренер меня заставил научиться. Правда, тренер по кунг-фу. Нужная штука, особенно для правильного пищеварения.
показати весь коментар
02.06.2016 19:15 Відповісти
та не, в йоге немного не так. я школу нашёл хорошую, Ар-Сантем называется, сначала Суставно-мышечный комплекс, параллельно дыхательный, мне вообще тяжело после джиу, всё по=другому, кроме дыхания. зато сахар упал неслабо, короче, 10 июня улетать, а я только начал учёбу, и жена лагерь взяла.
показати весь коментар
02.06.2016 19:20 Відповісти
Ты совсем улетаешь?
Что такое "взяла лагерь"?
Сахар ты просто сжигаешь.
показати весь коментар
02.06.2016 19:31 Відповісти
пока планируем на лето, если пойдёт останемся, старшая дочка уже переехала к нам, будет с тёщечкой жить, она после операции. школьный лагерь взяла, не хочет в Израиль, каже, тут моє все, але подивимось.
показати весь коментар
02.06.2016 19:37 Відповісти
Не уезжай навсегда. Ты хороший человек и нужен Украине.
показати весь коментар
02.06.2016 19:38 Відповісти
шо?
показати весь коментар
02.06.2016 19:47 Відповісти
Как всегда-правда. Я враньё ненавижу.
показати весь коментар
02.06.2016 19:48 Відповісти
когда то у нас количество всех изменений перерастет в качество - это радует
показати весь коментар
02.06.2016 18:39 Відповісти
...Европейский инвестиционный банк объявляет о списании 172 млн евро по статье убытки...
показати весь коментар
02.06.2016 18:41 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2016 18:56 Відповісти
Список вузов? И что они там именно собрались модернизировать? Надеюсь, не только кабинет ректора? А то бла-бла слишком много, а конкретики нет.
показати весь коментар
02.06.2016 18:42 Відповісти
плохо готовят специалистов для Европы,вот решили подсобить себе европейцы!
показати весь коментар
02.06.2016 18:47 Відповісти
не фига. поляки сейчас берут к себе в колледжи наших детей по 26 евро в месяц обучение. забирают с 14 лет. говорят, дети у нас прекрасные
показати весь коментар
02.06.2016 19:06 Відповісти
кацабу обидно - у них только дети олигархов загнивают на западе, в учебных заведениях...
показати весь коментар
02.06.2016 19:28 Відповісти
Ящик проверь
показати весь коментар
02.06.2016 20:36 Відповісти
шо за инфа? сказки какие то .
показати весь коментар
02.06.2016 22:08 Відповісти
ТАК КАКИЕ ВУЗЫ ???
показати весь коментар
02.06.2016 19:17 Відповісти
СумГУ стал одним из семи университетов, которые получат финансирование банка по результатам двух этапов отбора.
Среди победителей - Национальный университет "Львовская политехника", Национальный педагогический университет имени Михаила Драгоманова, Полтавский национальный технический университет имени Юрия Кондратюка и др.
показати весь коментар
02.06.2016 21:57 Відповісти
а военные училища не хотят восстановить.... их было в Харькове только семь +УВВ