9050 відвідувачів онлайн
20 177 26

Муженко відсторонив командирів частини, де загинув військовослужбовець Тимощук

Начальник Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Віктор Муженко відсторонив від виконання службових обов'язків командира військової частини і командира підрозділу, в якому загинув військовослужбовець Ігор Тимощук.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Генштаб, Муженко зазначив: "Виникли сумніви в об'єктивності розслідування, яке проводилося у військовій частині. Тому було прийнято рішення відсторонити від посади командира частини і командира підрозділу до закінчення слідства".

Читайте також: Муженко позбавив військових звань спійманих на хабарі співробітників військової комендатури Волновахи

Він пообіцяв особисто контролювати, щоб Військова служба правопорядку в ЗСУ об'єктивно розслідувала обставини і причини смерті 32-річного солдата Ігоря Тимощука, який проходив службу в селищі Семиполки Київської області.


Топ коментарі
+16
#Снегири где плять? Мне снегирей надо! И от горя #мычащуюкорову тоже!
показати весь коментар
04.06.2016 18:26 Відповісти
+10
Муженко отстранил командиров части, где погиб военнослужащий Тимощук - Цензор.НЕТ 6091
показати весь коментар
04.06.2016 18:21 Відповісти
+7
А что,это чмо ещё всё при делах?
Муженко отстранил командиров части, где погиб военнослужащий Тимощук - Цензор.НЕТ 6998
показати весь коментар
04.06.2016 18:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если это так, то этим боярам пора запасаться вазелином, и побольше. рамзанка дыров быстро засунет им эту черную метку в нужное место.
показати весь коментар
04.06.2016 18:23 Відповісти
**** знов ЗРАДА!
показати весь коментар
04.06.2016 18:10 Відповісти
хто кого на цей раз зрадив?
показати весь коментар
04.06.2016 18:13 Відповісти
Як завжди - ПОРОХ!
показати весь коментар
04.06.2016 18:15 Відповісти
скажу тебе так
порох с бандой свои черные дела поделали в июле-августе 2014 года
все остальное штрихи
теперь стоны-вопли про зраду не помогут. ***********, в смислі апіздали
показати весь коментар
04.06.2016 18:23 Відповісти
скажу тебе так
--
Дякую, тепер ми знаємо ФСЬО!
показати весь коментар
04.06.2016 18:52 Відповісти
Роги виросли? Обережно у двері заходь
показати весь коментар
04.06.2016 18:20 Відповісти
Разжаловать их и под суд.И родню погибшего пусть содержат,до смерти.
показати весь коментар
04.06.2016 18:13 Відповісти
А что,это чмо ещё всё при делах?
Муженко отстранил командиров части, где погиб военнослужащий Тимощук - Цензор.НЕТ 6998
показати весь коментар
04.06.2016 18:16 Відповісти
естественно. не все могут в котлах гнобить людей. этот уже проверенный
показати весь коментар
04.06.2016 18:27 Відповісти
Ворон ворону глаз не выклюет..Сделают вид что ,сильно озабочены,пока быдло лохторатское угомонится, и всё покатит по прежнему..
показати весь коментар
04.06.2016 18:19 Відповісти
Ну ты же,****,не быдло!Ты всё порешаешь!
показати весь коментар
05.06.2016 00:13 Відповісти
Муженко отстранил командиров части, где погиб военнослужащий Тимощук - Цензор.НЕТ 6091
показати весь коментар
04.06.2016 18:21 Відповісти
#Снегири где плять? Мне снегирей надо! И от горя #мычащуюкорову тоже!
показати весь коментар
04.06.2016 18:26 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2016 18:57 Відповісти
Натали пробовал снегири не вкусные, тетки эпилептички не насилуются, мальчики на досках об"явлений не распинаются, рабы падлы весь инструмент (лопаты)пообгрызали. Дал сапку так они паразиты и ее понадкусывали.

Вывод нехрен их брать по распределению, Свиночки у свинарнику шарахаються. Да і якось хряк з ревнощами недобре дивиться...
показати весь коментар
04.06.2016 19:08 Відповісти
отстранил и всё?
показати весь коментар
04.06.2016 18:26 Відповісти
даваите будем обьективными...
в етом случае он сделал шо должен был..
при всем моем к нему неуважении.
непосредсвенного командира боица я бы поспрашивал обо всем.
показати весь коментар
04.06.2016 18:33 Відповісти
Кто б муженка отстранил так,чтоб и в дворники страниться охота отпала?
показати весь коментар
04.06.2016 19:00 Відповісти
Тимощук , это футболист ?
показати весь коментар
04.06.2016 19:35 Відповісти
отстранил командиров....не смешите мои носки...в части всего один командир....
показати весь коментар
04.06.2016 20:54 Відповісти
Сеимполківські перевертні-командири нахабно брешуть, що солдат Тимощук загинув "від падіння з висоти власного зросту під час нападу епілепсії". Це в той час як фотознімки тіла загиблого, продемонстровні тележурналістам батьком небіжчика, демонструють численні рани, забої та садна (зокрема, на грудях - відбиток підошви берця!). До того ж, малоймовірно, щоб медики допустили до служби в армії чоловіка, хворого на епілепсію.
Тож, потрібна незалежна експертиза трагічної загибелі солдата, яка неодмінно доведе вину підозрюваного у вбивстві Тимощука командира роти. А потім - суд, невідворотний, публічний і суворий. Годі прикривати командирів-садистів!
показати весь коментар
05.06.2016 01:21 Відповісти