8979 відвідувачів онлайн
19 169 39

Українська футбольна Прем'єр-ліга скоротиться до 12 команд, - президент УПЛ Генінсон

У сезоні 2016-2017 років в українській Прем'єр-лізі виступатимуть 12 футбольних клубів.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Радіо Свобода", про це заявив президент головного клубного турніру України Володимир Генінсон.

Він нагадав, що під час попереднього сезону через фінансові проблеми припинив існування запорізький "Металург"

"Дві команди не отримали атестата офіційно - це (харківський. - Ред.) "Металіст" і (ужгородська. - Ред.) "Говерла". Тобто залишилося 11 команд", - зазначив Генінсон.

За спортивним принципом Прем'єр-лігу поповнить кіровоградська "Зірка", яка виграла змагання в першій лізі.

Президент української футбольної Прем'єр-ліги не розповів, якою буде схема розіграшу чемпіонату з участю 12 команд. Донецький "Шахтар" ще перед початком попереднього чемпіонату, в якому брали участь 14 колективів, пропонував змінити традиційний турнір у два кола на змагання, в якому провідні клуби грали б між собою частіше.

Ще три роки тому в головній футбольній лізі України грали 16 команд. Сімферопольська "Таврія" і футбольний клуб "Севастополь" припинили виступи в 2014 році, після анексії Криму Росією. Два турніри після цього відбулися з участю 14 клубів.

Також читайте: Фани "Металіста": Курченко повинен сидіти у в'язниці
Топ коментарі
+18
Украинская футбольная Премьер-лига сократится до 12 команд, - президент УПЛ Генинсон - Цензор.НЕТ 2994
показати весь коментар
04.06.2016 23:36 Відповісти
+4
уже давно и безнадежно
показати весь коментар
05.06.2016 00:08 Відповісти
+4
Испния, Франция, Англия, Италия - по 20 команд в высшей лиге
Германия, Голландия, Португалия, Турция, Греция - 18
Польша, Бельгия, Швеция - 16,
Только в маленьких малочисленных странах Европы меньше.
В 4-миллионной Шотландии - 12, в 5-миллионной Дании -12, итд.
Вот такой приблизительно расклад и критерий.
Украина по количеству населения, по количеству городов (среди которых 5 миллионников) ну никак не Дания, где 12 команд. У нас должно быть больше, хотя бы на уровне Польши - 16 команд.
показати весь коментар
05.06.2016 00:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украинская футбольная Премьер-лига сократится до 12 команд, - президент УПЛ Генинсон - Цензор.НЕТ 2994
показати весь коментар
04.06.2016 23:36 Відповісти
Треба скоротити вищу лігу до 6 команд, і розширити першу лігу! В Україні є чотири клуби бюджет яких складає десятки мільйонів доларів - Дінамо Київ, Шахтар, Дніпро, Металіст, а решта клубів це малобюджетні команди які присутні в прем'єр лізі як статисти і які заробляють гроші на допомозі лідерам чемпіонату. Краще зробити більш видовищною та професійною першу лігу, де буде йти реальне змагання рівних по класу команд, ніж дивитись унилий чемпіонат України, де чемпіонами стають достроково команди які того не заслуговують.
показати весь коментар
05.06.2016 00:10 Відповісти
ты Игорёша - и чтец и кузнец и в футболе уже эксперд...!
показати весь коментар
05.06.2016 00:23 Відповісти
Дніпро і Металіст мають бюджет десятки мільйонів баксів?)))
показати весь коментар
05.06.2016 07:03 Відповісти
Найближчим часом у Швейцарії відбудеться зустріч керівництва ФК Дніпро, на якому буде обговорюватися майбутня фінансова політика клубу, зокрема, розмір бюджету.
На цій зустрічі буде присутній власник Дніпра Ігор Коломойський, а також менеджмент клубу в особі Андрія Стеценка, Євгена Краснікова, Мирона Маркевича і Андрія Русола.
Як повідомляє http://fcdnipro.com/news/vstrecha-prezidenta-kluba-s-menedzhmentom-novye-p-299.html Fcdnipro.com з посиланням на телепрограму Дніпро-Футбол, на зустрічі обговорять реструктуризацію боргів клубу, зокрема, списання 50% боргів за умови одноразової сплати іншої половини.
Крім того, важливим питанням на зустрічі має стати обговорення значного скорочення бюджету клубу, а також підписання нових контрактів з гравцями на занижених умовах. За інформацією джерела, бюджет Дніпра обмежиться 10-12 млн доларів в рік, а максимальна зарплата не буде перевищувати 20 тис. доларів в місяць.
показати весь коментар
05.06.2016 09:08 Відповісти
Власник "Металіста" вважає, що сам він допоміг команді вийти на новий рівень: "Я придбав "Металіст" у 2013 році за 100 мільйонів доларів, при цьому, незважаючи на всі висловлювання колишнього власника клубу, вся сума була сплачена в повному розмірі. В наступний період я інвестував в клуб 270 мільйонів доларів.
показати весь коментар
05.06.2016 09:12 Відповісти
Украинская футбольная Премьер-лига сократится до 12 команд, - президент УПЛ Генинсон - Цензор.НЕТ 2276
показати весь коментар
04.06.2016 23:40 Відповісти
в очередной раз Черкасский Днепр решили прокинуть?
показати весь коментар
04.06.2016 23:40 Відповісти
12 команд в высшей лиге, это мало для 40-миллионной Украины. Должно быть не менее 16.
показати весь коментар
04.06.2016 23:41 Відповісти
А может 18 ?Или 20 ? Где критерий количества команд ?
показати весь коментар
04.06.2016 23:54 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2016 00:19 Відповісти
Ответа на мой вопрос вы не дали.Только перечислили футбольные федерации.Критерий какой?От населения или может от денег, или от возможностей футбольных талантов ?
показати весь коментар
05.06.2016 00:33 Відповісти
Нет критерия.Просто нет.от владельцев клубов и их финансовых возможностей зависит.А уж потом федерация рассматривает заявки и выносит решение о целесообразности количества команд.
Можно сделать 30 команд высшей лиги: а поля? а качество футбола какое будет ( сливаться будет 20 команд лидерам) ?
показати весь коментар
05.06.2016 00:37 Відповісти
О чем спор? О том, что барину (власти, вернее футбольной власти) виднее? Защищаем любые решения любых чиновников, в том числе футбольных? А если завтра заявят, что нужно сократить до 4 команд?
показати весь коментар
05.06.2016 00:42 Відповісти
Володенька, не надо сравнивать место, которое у Вас ниже пупа, с пальцем! В нашей стране футбол (игра) уничтожен уже несколько десятков лет назад.
показати весь коментар
05.06.2016 00:44 Відповісти
даунецк уже давно не миллионник.
показати весь коментар
05.06.2016 01:03 Відповісти
ты вообще вьехал в суть проблемы?Большими буквами для тебя -ФИНАНСЫ !
показати весь коментар
05.06.2016 10:00 Відповісти
В Украине война. Посчитай количество молодых людей занятых извиняюсь, но херней по жизни. Футбол, как хобби я понимаю. Но не в это время.
Одна команда - это где то 50 молодых здоровых человек. И зп там не 1250 грн в месяц.
Вот и получаем 600 людей только в высшей лиге. А есть же еще и первая и вторая. Хотя там уже играют любители.
С одной стороны мы в 20 лучших команд, что не может не радовать, особенно рАссеян (38 место). А с другой понимаю, что уровень упадет по другим жизненным причинам.
Надо по одежке протягивать ножки, ребята.
показати весь коментар
05.06.2016 00:15 Відповісти
Война на 1-2% территории Украины, на остальных 98% территории войны нет.
В Турции постоянно идут боевые действия в юго-восточных провинциях против курдских террористов из КРП и ПКК. Ежегодно гибнут и получают ранения тысячи турецких солдат на этой войне. И так десятилетиями. Однако в Турции - 18 команд в высшей лиге.
показати весь коментар
05.06.2016 00:31 Відповісти
Вовик, в Турции экономика растет семимильными шагами, а у нас темпы те же, но в плане падения.
показати весь коментар
05.06.2016 00:51 Відповісти
Ну и хорошо.
показати весь коментар
04.06.2016 23:41 Відповісти
Металлист...всё ?
показати весь коментар
04.06.2016 23:53 Відповісти
ага
показати весь коментар
05.06.2016 00:04 Відповісти
к сожалению...
показати весь коментар
05.06.2016 00:25 Відповісти
Моторола тяжело ранен в голову. Не фейк.
Видео - https://www.youtube.com/watch?v=M_0lDdIH1sg&feature=youtu.be
показати весь коментар
04.06.2016 23:54 Відповісти
уже давно и безнадежно
показати весь коментар
05.06.2016 00:08 Відповісти
Он родился без мозха. Поэтому ранение - незначительное.
показати весь коментар
05.06.2016 00:24 Відповісти
Предлагаю сократить Премьер-лигу до одной команды Шахтёр.
показати весь коментар
05.06.2016 00:22 Відповісти
А что, у нас кроме генинсонов больше не кому руководить нашим футболом? Куда не плюнь сплошные вальцманы, гройсманы и т.д. ЗА**АЛИ!!!!!
показати весь коментар
05.06.2016 00:57 Відповісти
Перед генинсоном был суркис кстати)
показати весь коментар
05.06.2016 01:06 Відповісти
Олигархам не до футбола . Когда их всех повесят.....в УПЛ к сожалению не останется ни одной профессиональной команды . Ну ничего.....организуем чемпионат из любителей . ))
показати весь коментар
05.06.2016 02:15 Відповісти
Твари убивают народную игру.
показати весь коментар
05.06.2016 05:53 Відповісти
Предлагаю принять судьбоносное решение - сократить высшую лигу до 2 команд. Один хрен все всегда между ними решается. Пусть выясняют сурок с рыжим, кто негров (простите, хрензнаетчего-африканцев) больше может купить.
показати весь коментар
05.06.2016 06:38 Відповісти
Дебилы ,***
показати весь коментар
05.06.2016 08:25 Відповісти
В первой лиге была нешуточная борьба за второе место.Такие вещи нужно решать ,хотя бы ,за пол года
показати весь коментар
05.06.2016 08:28 Відповісти
Як казав класик (Маркевич) в караїні війна, - а різні там футболи то таке...
показати весь коментар
05.06.2016 09:10 Відповісти
Уничтожение украинского футбола, если ему не противостоять, может увенчаться успехом.
показати весь коментар
05.06.2016 12:43 Відповісти