10145 відвідувачів онлайн

Бойовики не випускають жителів з окупованої Новоолександрівки, - ОБСЄ

На лінії розмежування жителям окупованої Новоолександрівки проросійські найманці заборонили виїжджати із села.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сьогодні ЛІГА.net повідомили в прес-службі місії.
"У селі Новоолександрівка, яке розташоване за 60 км на захід від Луганська, СММ поспілкувалася з кількома жителями, які поскаржилися на неможливість вільно в'їжджати й виїжджати із села. В основному їх турбує обмежена доступність продуктів харчування і медичних засобів", - зазначили в прес-службі.
У прес-службі уточнили, що йдеться про виїзд в бік Мар'ївки в північно-східному напрямку від Новоолександрівки.
Терористи на блокпосту, який розташований поблизу підконтрольної Мар'ївки, сказали спостерігачам, що за рішенням так званого командира, в'їзд у Новоолександрівку, а також виїзд із неї були обмежені з міркувань нібито безпеки.

Читайте також: ОБСЄ почала дискусії щодо введення збройної поліцейської місії на окуповані території Донбасу, - Порошенко

Більше вони не надали ніяких пояснень.
"СММ продовжувала здійснювати моніторинг наявності мін і снарядів уздовж лінії зіткнення й бачила розтяжку на західній стороні дороги за 1,5 км на північ від Новоолександрівки", - йдеться в звіті місії.
Нагадаємо, терористи не пустили спостерігачів ОБСЄ до своїх опорних пунктів у районі Дебальцевого.
Топ коментарі
+6
преживаю я за них..и оч озабочен((
показати весь коментар
06.06.2016 11:33 Відповісти
+6
ну так вы же сами этого хотели, никаких связей с украми, сами, всё сами. вперёд!
показати весь коментар
06.06.2016 11:34 Відповісти
+5
Выражёвываю глубокую обеспокоенность как бы они не померли без украинских лекарств, пенсий и еды....
показати весь коментар
06.06.2016 11:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
преживаю я за них..и оч озабочен((
показати весь коментар
06.06.2016 11:33 Відповісти
ну так вы же сами этого хотели, никаких связей с украми, сами, всё сами. вперёд!
показати весь коментар
06.06.2016 11:34 Відповісти
хуже немцев - аж не вериться)))
показати весь коментар
06.06.2016 11:35 Відповісти
Понятно, что хуже. У вас были сомнения?
показати весь коментар
06.06.2016 11:38 Відповісти
все познается в сравнении - про немцев только по рассказам - насчет сомнений - вроде так быть не должно - но есть - странно
ник твой - это уважение к "Красному принцу"?
показати весь коментар
06.06.2016 11:54 Відповісти
Какие боевики? Это ТЕРРОРИСТЫ! только террористы могут удерживать заложников. Называйте вещи своими именами! И Украина должна признатьЛ/ДНР террористическими организациями!
показати весь коментар
06.06.2016 11:36 Відповісти
Выражёвываю глубокую обеспокоенность как бы они не померли без украинских лекарств, пенсий и еды....
показати весь коментар
06.06.2016 11:36 Відповісти
http://ua-reporter.com/novosti/198393 Украинские военные взяли в плен главаря ДНР Александра Захарченко Господи, пусть это будет не фейк
показати весь коментар
06.06.2016 11:40 Відповісти
Та ну на....Слишком хорошая новость чтобы быть правдой...

У него охрана больше чем у Порошенко.
показати весь коментар
06.06.2016 11:43 Відповісти
Большое количество охранников приводит только к большому количеству трупов.
показати весь коментар
06.06.2016 11:45 Відповісти
так юродивые в крысм поехали на форум ************
показати весь коментар
06.06.2016 11:53 Відповісти
Ще новини від цього поважного джерела!
http://ua-reporter.com/novosti/197771 в Донецке выстрелом в голову убита жена главаря ДНР Александра Захарченко http://ua-reporter.com/novosti/197760 на Ужгородском карьере выловили живую русалку (ВИДЕО, ФОТО)
показати весь коментар
06.06.2016 11:53 Відповісти
не хер крепостным без присмотра шастать
показати весь коментар
06.06.2016 11:42 Відповісти
Кто из местных жителей голосовал на референдуме, останавливал украинских военных, получает две пенсии...?
показати весь коментар
06.06.2016 11:45 Відповісти
Ну вы держитесь там. Хорошего вам настроения и здоровья.
Боевики не выпускают жителей из оккупированной Новоалександровки, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 9013
показати весь коментар
06.06.2016 11:47 Відповісти
дааа лугандонам похуже чем домбабвиийцам . тут вон маршрутка ясиноватая вернеторецкое ходит через кр. партизан тарятся спокойно
показати весь коментар
06.06.2016 11:50 Відповісти
А в больничку или скорую вызвать?А на море смотаться на шашлычки?А?Как же так?Как жили там люди два года назад без русского мира???Наверное существовали!!!!А только сейчас начали жить по настоящему!!!
показати весь коментар
06.06.2016 11:50 Відповісти
та спрашивал они клянутся шо уних все хорошо
показати весь коментар
06.06.2016 11:54 Відповісти
Боевики не выпускают жителей из оккупированной Новоалександровки, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 3314
показати весь коментар
06.06.2016 11:57 Відповісти
Они сами захотели жить в дн и лн резервациях, а резервации не предполагают шастание туда-сюда. Мечта сбылась, пусть наслаждаются, лиш бы к нам не лезли.
показати весь коментар
06.06.2016 12:02 Відповісти
и правильно делают.
показати весь коментар
06.06.2016 12:52 Відповісти
Правильно роблять. А то це генетичне сміття знову до нас в Хунту збиралось за продуктами, грошима, пенсією та роботою.
показати весь коментар
06.06.2016 12:59 Відповісти