6221 відвідувач онлайн
5 148 36

Франція рідко відмовляє у видачі віз українцям, - посол Дюмон

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон констатує невелику кількість відмов у видачі віз у Францію громадянам України.

Про це вона заявила в інтерв'ю Українським Новинам, передає Цензор.НЕТ.

"Наш відсоток відмов (у видачі віз) в Україні дуже низький. У травні він становив 2%. Можу вам сказати, що всі візові досьє вивчають дуже уважно, з бажанням з нашого боку видати візу", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Німеччина і Франція хочуть дати країнам ЄС право скасовувати безвізовий режим, - Die Welt

За словами Дюмон, відмови найчастіше пов'язані з серйозними причинами.

"Прохачі віз можуть оскаржити рішення, за умови надання документів, котрих бракує, вони отримають візу. Так буває дуже часто, і люди щасливо їдуть у Францію, сподіваюся, без суперечок. Звісно, я гадаю, що люди, котрі використовують підробні документи, набагато рідше звертаються із проханням про перегляд, ніж ті, котрі незумисне забули подати документ", - додала посол.

Щодо отмання віз для відвідання Чемпіонату Європи з футболу 2016 року, що відбудеться у Франції, Дюмон зазначила, що правила їх надання такі самі, як і для звичайних віз. При цьому вона додала, що у консульствах Франції запроваджено систему, котра робить пріоритетною обробку заявок тих громадян, котрі мають намір відвідати чемпіонат.

Також читайте: Україна спрощує видачу віз іноземним громадянам, - МЗС

За словами Дюмон, у 2015 році Франція видала близько 35 тисяч віз українцям. Вона уточнила, що у перші місяці 2016 року кількість виданих віз більша, ніж за аналогічний період минулого року, у зв'язку з проведенням у Фрнації Чемпіонату Європи з футболу 2016 року.
Топ коментарі
+3
Я не говорю, что не может быть ошибок. Но я имею 25-ти летний опыт получения шенгенов, в том числе и французских, в том числе и с детьми. И ни разу не было отказа... Я не думаю, что в Вашем случае был какой-то злой умысел с их стороны. А вообще-то, нам себя винить нужно, за все эти "унижения" с их стороны
показати весь коментар
06.06.2016 12:34 Відповісти
+2
"Благодарю" консульство Франции! Мне отказали в визе на "Евро-2016" с объяснением, что "цель моей поездки непонятна". Имея билеты на все матчи моей сборной, билеты на самолет туда и обратно, бронь отелей и "шенгены" в паспорте, для Франции я не фанат
показати весь коментар
06.06.2016 12:29 Відповісти
+2
Українцям треба знати що французи страшно лицемірні. Якщо національна ментальна риса українця це наївність то для французів це лицемірність. Вони ніколи не визнають дискримінацію українців при видачі віз.
показати весь коментар
06.06.2016 12:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чё там делать?
показати весь коментар
06.06.2016 11:57 Відповісти
Да посол ты! Мы паноделоваем ашибок, скочаем белеты и готели с кампьютора и папробуй визу ни дай!
показати весь коментар
06.06.2016 11:57 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2016 12:21 Відповісти
Это прошение выпустить раба из тюряги...
Да,именно большой тюряги.
показати весь коментар
06.06.2016 12:03 Відповісти
вас ,козлорылых, вообще никуда нельзя выпускать
показати весь коментар
06.06.2016 12:41 Відповісти
А как насчёт семьи с детьми и билетами наЕвро?Расскажи лягушатница,почему им отказали в визе?
показати весь коментар
06.06.2016 12:18 Відповісти
Ну мы то до конца не знаем какие доки они предоставили.. Может и не все?
показати весь коментар
06.06.2016 12:26 Відповісти
"Благодарю" консульство Франции! Мне отказали в визе на "Евро-2016" с объяснением, что "цель моей поездки непонятна". Имея билеты на все матчи моей сборной, билеты на самолет туда и обратно, бронь отелей и "шенгены" в паспорте, для Франции я не фанат
показати весь коментар
06.06.2016 12:29 Відповісти
http://kp.ua/life/541458-lvovskomu-fanatu-otkazaly-v-vyze-na-evro-2016-yz-za-oshybky-v-zapolnenyy-dokumentov
показати весь коментар
06.06.2016 12:29 Відповісти
Я не говорю, что не может быть ошибок. Но я имею 25-ти летний опыт получения шенгенов, в том числе и французских, в том числе и с детьми. И ни разу не было отказа... Я не думаю, что в Вашем случае был какой-то злой умысел с их стороны. А вообще-то, нам себя винить нужно, за все эти "унижения" с их стороны
показати весь коментар
06.06.2016 12:34 Відповісти
Не судіть тільки по собі. Більш "гнилого" західного консульства, ніж французське у Києві - годі й уявити. Крім хамства і поганої організації роботи там ще поширена дрібна корупція серед клерків... У мене купа знайомих отримували відмову і були змушені звертатись по візу до інших країн шенгену, де отримували без проблем...
показати весь коментар
07.06.2016 03:01 Відповісти
http://kp.ua/lvov/541189-znamenytomu-lvovskomu-fanatu-ne-otkryly-vyzu-na-evro-2016
показати весь коментар
06.06.2016 12:30 Відповісти
Володя Бобенчик, пожалуй, самый юный и самый преданный фанат футбола во Львове. Завсегдатай футбольных матчей львовских "Карпат", которые, к слову, тоже не обделяют его вниманием, в этом году собирался поехать во Францию, чтобы стать свидетелем главного футбольного события года - "Евро-2016". В свои восемь лет парнишка разбирается в футболе лучше многих взрослых и, естественно, не мог пропустить чемпионат. Но… консульство Франции отказало Володе - визу не открыли. Возмущенный болельщик написал об этом на своей страничке в соцсети.
показати весь коментар
06.06.2016 12:31 Відповісти
Володя Бобенчик знаменит во Львове, а не во Франции. Посольство рассматривает вопрос, исходя из формальных критериев. Надо документально доказать, что вы не бежите семьёй с истекающей кровью Украины, где война, а едете просто поразвлечься на некоторое время.
показати весь коментар
06.06.2016 13:08 Відповісти
Владельцам именных билетов с позитивной визовой историей двух стран зоны Шенгена при наличии оплаченных заранее билетов на самолеты в обе стороны, забронированных отелей, надлежащего финансового обеспечения отказывают, ссылаясь на недоказанную цель поездки на "Евро-2016". Наверное, к документам надо было добавить парочку баннеров и фаеров?
показати весь коментар
06.06.2016 13:11 Відповісти
Это сказки. Я получил более полусотни виз в разные страны себе, помогал оформить документы друзьям раз двадцать, и на семью раз десять. Никогда проблем не было. Один только раз был разговор с консулом, когда я отправлял за границу ещё до войны несовершеннолетнего сына одного, к нашим друзьям. И то разговор понадобился только потому, что предполагалась поездка сына в Польшу, а оттуда во Францию, уже с группой школьников на экскурсию. Консул посчитал, что основной целью поездки была Франция, потому нужно получать визу во французском посольстве. Я доказал ему с календарём в руках, что в Польше сын проведёт на 2 дня больше, чем в поездке по Франции. Следовательно, основной целью поездки является Польша, и визу надо выдавать польскому посольству. Визу получили, сын благополучно съездил и вернулся.
показати весь коментар
06.06.2016 13:35 Відповісти
Специально для тех, до кого туго доходит: у Володи Бобенчика есть билет во францию, билет на обратную дорогу, бронь отеля и билеты на все футбольные матчи. Но в визе отказано с формулировкой: непонятна цель поездки!!!
показати весь коментар
06.06.2016 14:47 Відповісти
крім цього у нього до жабоїдов була багата шенгенська історія
показати весь коментар
06.06.2016 16:10 Відповісти
Українцям треба знати що французи страшно лицемірні. Якщо національна ментальна риса українця це наївність то для французів це лицемірність. Вони ніколи не визнають дискримінацію українців при видачі віз.
показати весь коментар
06.06.2016 12:47 Відповісти
Але вони ніколи не пиляють власні заповідні ліси. Тому нехай собі залишаються "лицемірними".
показати весь коментар
06.06.2016 13:44 Відповісти
Мужик ти пень! Проблема яка піднімається в статті не стосується того яка нація краща. Звичайно французи більш продвинута нація але це не дає їм права дискримінувати інших за національною ознакою. Це підсудна стаття за міжнародним і за французьким жеж правом. За такі речі в Франції можна попасти за грати. Якщо ти не поважаєш українців і вважаєш їх второсортними то пі#дуй із цього форума в свої заповідні ліси! Тобі там місце!
показати весь коментар
06.06.2016 14:11 Відповісти
Да французы ко всем плохо относятся кто ничего для них не сделал или для страны,просто есть выраженая неприязнь,есть скрытая,а есть такие ,что по-другому не могут!Я уже 16 лет во Франции и акцент не выветрился,и когда, спрашывают вы откуда,услышав с Украины меняют отношение,но на вопрос почему говорю по-французки отлично,отвечая что уже 16 лет во Франции и 11 лет отдал легиону во имя Франции то отношение сразу меняется!
показати весь коментар
06.06.2016 14:32 Відповісти
11 років в Легіоні? Шановний, - це діагноз! Після такого, пересічний француз (не прихидьник нацфронту) хіба що вас пожаліє
показати весь коментар
07.06.2016 03:07 Відповісти
Диагноз чего?Скорей всего я его пожалею!
показати весь коментар
07.06.2016 12:09 Відповісти
Франція - це гарна країна! - там роблять коньяк..досить добрий коньяк -я вам скажу - я десь уже літрів сто випив.
показати весь коментар
06.06.2016 13:51 Відповісти
лол, те що виробляють відрізняється від того, те що роблять...
показати весь коментар
06.06.2016 16:02 Відповісти
Раньше там была мадам Донэ во где *****,правда она была этат сивиль,но сколько крови мне попила пока через военного атташе не приструнил её,так как служил в легионе,не хотела чтоб жене и детям визы дали!
показати весь коментар
06.06.2016 14:21 Відповісти
Я би радив жертвам французького посольства в Україні подати в Стразбурзький суд по правам людини позов із вимогою фінансових і моральних відшкодувань!
показати весь коментар
06.06.2016 14:26 Відповісти
Це гоніво. Самі французи пропонують подавати апеляцію в Нант де в них находиться відділення МІДу чи то міністерство по мігрантам, громадянству і так далі. Це по перше. По друге відмови безпідставні. Очевидно порушення прав людини на вільне пересування. А по третє мужик похоже ти із країни де править тиранія і деспотизм і звик що в тебе прав немає. Так хоть би мовчав в своєму хліву!
показати весь коментар
06.06.2016 15:32 Відповісти
****** жабоедская *********
показати весь коментар
06.06.2016 14:48 Відповісти
малчика бабенчика пусть с дедушкой-хиппи выпустят посмотрит футбол и домой. а родители видно где то обгадились пусть реабилитируются на родине.
показати весь коментар
06.06.2016 15:30 Відповісти
А тебя уже отреабилитировали на родине?
показати весь коментар
06.06.2016 15:34 Відповісти
кагуляры больше любят власовцев...