"Старі тарифи на газ - це яскравий приклад антиукраїнської політики", - Міклош
Підвищення тарифів на газ до ринкового рівня не призведе до збіднення українців.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив член Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош в інтерв'ю УНІАН."Проблема дуже низького рівня економічного розвитку та енергоефективності, високої корупції і бідності українців полягає і в тому, що тарифи були довгий час зарегульовані державою. Два рівні ціни на газ - низький для населення і ринковий для підприємств - були джерелом доходів для більшості ваших олігархів. Також це було нечесно з точки зору соціальної справедливості. Адже якщо ви субсидуєте низьку ціну на газ для населення, то, значить, підтримуєте не тільки бідних, але і заможних громадян. Це призвело і до низької енергоефективності, і до енергетичної залежності від Росії", - сказав він.
"Старі тарифи на газ - це яскравий приклад антиукраїнської політики. Україна за запасами газу перебуває в ТОП-4 країн Європи. Водночас у 2013-2014 роках половину споживаного газу ви імпортували з Росії. А енергоефективність української економіки при цьому була вдвічі нижчою за російську і вдесятеро нижче, ніж у середньому в розвинених країнах. Тому заяви, що підвищення ціни на газ до ринкового рівня негативно позначиться на добробуті населення, - це брехня, це нонсенс, до якого апелюють популісти", - додав Міклош.
Нагадаємо, раніше Кабмін встановив єдину ціну газу для всіх споживачів - 6,88 грн за кубометр.
Топ коментарі
+48 Григорий Барковский #222268
показати весь коментар
07.06.2016 15:07 Відповісти Посилання +40 Alex123QAlex123
показати весь коментар
07.06.2016 15:07 Відповісти Посилання +39 Гецлаф
показати весь коментар
07.06.2016 15:08 Відповісти Посилання