10491 відвідувач онлайн
39 058 432

"Старі тарифи на газ - це яскравий приклад антиукраїнської політики", - Міклош

Підвищення тарифів на газ до ринкового рівня не призведе до збіднення українців.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив член Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош в інтерв'ю УНІАН.

"Проблема дуже низького рівня економічного розвитку та енергоефективності, високої корупції і бідності українців полягає і в тому, що тарифи були довгий час зарегульовані державою. Два рівні ціни на газ - низький для населення і ринковий для підприємств - були джерелом доходів для більшості ваших олігархів. Також це було нечесно з точки зору соціальної справедливості. Адже якщо ви субсидуєте низьку ціну на газ для населення, то, значить, підтримуєте не тільки бідних, але і заможних громадян. Це призвело і до низької енергоефективності, і до енергетичної залежності від Росії", - сказав він.

Читайте також: Розенко: "Ми розробляємо механізм не монетизації субсидій, а монетизації економії субсидій"


"Старі тарифи на газ - це яскравий приклад антиукраїнської політики. Україна за запасами газу перебуває в ТОП-4 країн Європи. Водночас у 2013-2014 роках половину споживаного газу ви імпортували з Росії. А енергоефективність української економіки при цьому була вдвічі нижчою за російську і вдесятеро нижче, ніж у середньому в розвинених країнах. Тому заяви, що підвищення ціни на газ до ринкового рівня негативно позначиться на добробуті населення, - це брехня, це нонсенс, до якого апелюють популісти", - додав Міклош.

Нагадаємо, раніше Кабмін встановив єдину ціну газу для всіх споживачів - 6,88 грн за кубометр.
Топ коментарі
+48
Где этого гандона нашли? Это чмо хоть знает какая у нас зарплата!
показати весь коментар
07.06.2016 15:07 Відповісти
+40
А запредельные субсидии прямо в карман Фирташу- это очень проукраински.
показати весь коментар
07.06.2016 15:07 Відповісти
+39
Этому УРОДУ что Шоколадный сказал балаболить, то он и балаболит.
показати весь коментар
07.06.2016 15:08 Відповісти

Завантаження...