Заступник голови Миколаївської ОДА Романчук виписався з лікарні та зник (оновлено)
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав журналіст Дмитро Гнап.
Він зазначив: "Миколаївський "Аладдін" Романчук утік із лікарні. Щойно наш одеський кореспондент Олена Васіна спілкувалася з медперсоналом 3-ї одеської міської лікарні. Ті підтвердили, що в обід Романчук виписався і зник в невідомому напрямку. Може, прорив тунель?"
Як повідомляє кореспондент Громадського Радіо з Одеси, уже надвечір стало відомо, що незважаючи на високий тиск напередодні, підозрюваного у вимаганні хабара в 92 тисячі доларів виписали. Його забрали з лікарні друзі. Куди поїхав віце-губернатор - поки невідомо.
Нагадаємо, головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що у справі про отримання хабара за надання дозволу на облаштування кар'єру з видобутку вапняку були затримані 4 особи, зокрема перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук.
У військовій прокуратурі пояснили: нагляд за Романчуком не встановлювали, адже за законом після закінчення 72 годин арешту, якщо не обрано запобіжний захід, людина вважається вільною. А отже, нагляд за ним не встановлювався. Засідання суду, яке має продовжитися після одужання Романчука, ще не призначили.
Під час обшуку домоволодіння, що належать родині Романчука, були виявлені сейфи з золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столовим сріблом. У сейфах також зберігалася "чорна бухгалтерія", яка доводить проведення корупційних оборудок.
Він зазначив: "Миколаївський "Аладдін" Романчук утік із лікарні. Щойно наш одеський кореспондент Олена Васіна спілкувалася з медперсоналом 3-ї одеської міської лікарні. Ті підтвердили, що в обід Романчук виписався і зник в невідомому напрямку. Може, прорив тунель?"
Як повідомляє кореспондент Громадського Радіо з Одеси, уже надвечір стало відомо, що незважаючи на високий тиск напередодні, підозрюваного у вимаганні хабара в 92 тисячі доларів виписали. Його забрали з лікарні друзі. Куди поїхав віце-губернатор - поки невідомо.
Нагадаємо, головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що у справі про отримання хабара за надання дозволу на облаштування кар'єру з видобутку вапняку були затримані 4 особи, зокрема перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук.
У військовій прокуратурі пояснили: нагляд за Романчуком не встановлювали, адже за законом після закінчення 72 годин арешту, якщо не обрано запобіжний захід, людина вважається вільною. А отже, нагляд за ним не встановлювався. Засідання суду, яке має продовжитися після одужання Романчука, ще не призначили.
Під час обшуку домоволодіння, що належать родині Романчука, були виявлені сейфи з золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столовим сріблом. У сейфах також зберігалася "чорна бухгалтерія", яка доводить проведення корупційних оборудок.
Гнева народного...
Нам самим искать или вы труханете труханова?
[Зображення недоступне]