9389 відвідувачів онлайн

НКРЕКП схвалила підвищення тарифів на тепло і гарячу воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила підвищення тарифів для населення на теплову енергію, на послуги централізованого опалення та централізоване постачання гарячої води майже вдвічі з 1 липня 2016 року.

Про це стало відомо під час засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Комісія приймала рішення у прозорий спосіб. Коли ми отримали рішення Кабміну, ми провели моніторинг цін. Ми зважали на рівень доходів населення та систему субсидій", - відзначив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Читайте також: НКРЕКП сьогодні розгляне нові тарифи на тепло і гарячу воду

Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 грн за 1 Гкал, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні тисяча сорок три грн за 1 Гкал (зростання складе 95,3%. - Ред.)", - зазначив керівник профільного управління НКРЕКП під час обговорення питання, пише Інтерфакс-Україна.

Він додав, що збільшення відбувається за рахунок зростання паливної складової (на 474 грн / Гкал), тарифу на електроенергію (13 грн / 1Гкал) і заробітних плат (9 грн / Гкал).

За його словами, коригування паливної складової пов'язане з рішенням уряду про зміну тарифу на газ, що використовується при виробництві тепла для населення. Якщо раніше на паливо припадало 400 грн у вартості 1 Гкал тепла (75% вартості), то з 1 липня ця цифра становить 874 грн (84% вартості).

У НКРЕКП висловили впевненість, що затверджена урядом ціна газу для теплокомуненерго на рівні 4942 грн за 1 тис куб м є найнижчою на ринку, оскільки моніторинг за чотири місяці цього року показує, що промисловість купувала газ за ціною від 5433 грн за 1 тис. куб. м до 6880 грн за 1 тис. куб. м.


Також читайте: Окупанти оголосили про подорожчання комунальних послуг у Криму з 1 липня

Нагадаємо, підвищення тарифів пов'язане зі зміною цін на газ для населення. Нові тарифи почнуть діяти з 1 липня. Зокрема, з 1 липня гаряча вода в Києві подорожчає до 78 грн за кубометр.
Топ коментарі
+70
НУ К ТО БЫ CJVYDFFKZ? ЧЕМ МЫ ОТЛИЧАЕМСЯ ОТ РОССИИ СКАЖИТЕ МНЕ, ЧТО ТАМ ПОД ЛОЗУНГОМ ПАТРИОТИЗМА ТРИ ШКУРЫ ДЕРУТ С НИЩИХ ЧТО ЗДЕСЬ, ТОЛЬКО МЫ ПОНИЩЕЕ БУДЕМ. СЛАВА ШОКОЛАДНОМУ ЗА ЛУЧШУЮ ЖИЗНЬ, ЖИВЕМ ПО НОВОМУ!!! А ЛЮДИ ТЕМ ВРЕМЕНЕМ В СОСЕДНИХ СТРАНАХ УЖЕ ЗА ЭЛЕКТРИКУ НЕ ПЛАТЯТ БЛАГОДАРЯ СОЛНЦУ, А НАС ЕЩЕ ДОИТЬ ЛЕТ 10 БУДУТ ОЛИГАРХИ!
показати весь коментар
09.06.2016 12:21 Відповісти
+54
Проклятые трижды суки,сколько можно повышать тарифы и не повышать зарплаты и пенсии?Вы что совсем охерели? Вы хотите третий Майдан?Будет вам третий и четвертый.Третий год никаких индексаций,пенсии только минимальные повысили на копейку и все. С чего людям платить такие тарифы? Это геноцид настоящий и пора уже этих ублюдков гнать с правительства сраной метлой.,а депутатов из Рады,они выбрали это свору геноцидников.Убивают народ,пенсионеров,детей,многодетные семьи,руки у них по локоть в крови.Никаких реформ -одни повышения и повышения.Медицина загублена совсем,люди вымирают от болезней и невозможности лечиться ,от плохого питания.Гнать надо всех в зашей.Никто о людях не думает.Их задача всех истребить.
показати весь коментар
09.06.2016 13:03 Відповісти
+50
Петро Олексійович, я вже заібався "жити по новому"
показати весь коментар
09.06.2016 12:22 Відповісти

Завантаження...