10820 відвідувачів онлайн
8 294 170

Вступ до НАТО підтримують 44% українців, - опитування

46,2% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології виступають за вступ України до Європейського Союзу і 43,9% - за вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Про це свідчать результати опитування, передає Цензор.НЕТ.

Дивіться також: Трастовий фонд НАТО передав полтавським медикам обладнання для реабілітації бійців АТО вартістю 65 млн євро. ВІДЕО


При цьому 11,6% опитаних виступають за вступ України в Митний союз Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан). 32,1% респондентів виступили проти приєднання до ЄС і Митного союзу, а 10,1% не змогли відповісти. Вступ до НАТО не підтримують 38%, а ще 18,1% - не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 20 травня по 2 червня.

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2 043 повнолітніх респондентів із 110 населених пунктів усіх областей, окрім Криму; в Луганській області дослідження проводилося тільки на підконтрольних українській владі територіях, в Донецькій - як на підконтрольних територіях, так і на непідконтрольних.

Також читайте: Відновлення територіальної цілісності України - тест для етнічної і політичної нації, - Чубаров

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких
до 5%.
Топ коментарі
+35
Вступление в НАТО поддерживают 44% украинцев, - опрос - Цензор.НЕТ 7626
показати весь коментар
09.06.2016 16:39 Відповісти
+33
44% ? Что то я сомневаюсь.Больше наверное
показати весь коментар
09.06.2016 16:36 Відповісти
+25
лично я -ЗА
показати весь коментар
09.06.2016 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2

...Десятки людей в России посажены за лайки и репосты в социальных сетях... Но тебе боятся нечего стукачам можно. Только не ошибись перепечатывая с методички, а то стекломоя лишат.
показати весь коментар
09.06.2016 16:51 Відповісти
Походу Поросенок со своими *мнениями* начал клонить к таежному союзу...
показати весь коментар
09.06.2016 16:51 Відповісти
Та заспокойтеся біль частина Громадян ЗА вступ в НАТО, життя тому приклад
Тенденція за вступ в НАТО, показує що прихільників за вступ в НАТО, із року в рік тільки збільщується.
Навіть там де московська пропоганда була до останнього часу, тобто в східній Україні, і це факт,
показати весь коментар
09.06.2016 16:51 Відповісти
По-перше, організація,яка проводила ??? опитування,-приватна.
Хто ж буде діяти собі на шкоду,коли заплатили за те, за що..... заплатили?
По-друге,хто-небудь пам'ятає,що його,чи його близьких і знайомих питали про щось таке ???
показати весь коментар
09.06.2016 17:01 Відповісти
Вступ до НАТО підтримують 44% українців, виступають проти -(( "38%". Цього вже достатньо, щоб стверджувати що це маніпуляція.

І ще, з якого диву антидержавна "батькивщіна" аж 22%

"Якби вибори до парламенту відбувалися на початку червня, то найбільше голосів могла б отримати ВО «Батьківщина» (22% від поданих голосів), і до складу Верховної Ради також увійшли б представники партій «Блок Петра Порошенка» (13%), «Опозиційний блок» (12%), Радикальна партія Олега Ляшка (11%), «Об'єднання «Самопоміч» (11%) і «Громадянська позиція» (5%)."

Цікаво а де народний фронт? І хто його так ненавидить, припущу що не тільки КАЦЦАПСТАН!

МАНІПУЛЯЦІЯ
показати весь коментар
09.06.2016 17:22 Відповісти
А до чого тут усі ці партії,яких ви перерахували?
В сабжі ж ясно сказано,-.....опитування серед українців...
Тобто,простого люду і,ніяк не членів партій.........
показати весь коментар
09.06.2016 17:37 Відповісти
Як приклад, ви згодні з "цифрами опитування"?
А хто замовник?
Той хто за дівчину платить, той її і танцює.
показати весь коментар
09.06.2016 18:29 Відповісти
Ні,,не згоден.Тут про це написав,-https://censor.net/comments/locate/392596/019213d6-2c73-733a-8375-b26c8509d452

А на рахунок танцю,ну, то таке....Хтось замовляє гопак,
а запрошений артист танцює краков'як,бо гопак не вміє танцювати.
Це я до того,що сумління-це не річ,яку можна продати,або
обміняти.Якщо воно є у людини,то вона буде усвідомлювати моральну
відповідальність за свою поведінку.В даному контексті,за правдиве,
чи не правдиве опитування. Вірніше, за висновки,які вона зробить
після такого опитування.А,якщо сумління спить,то можна опитувати до
скону віку,не зважаючи на моральні принципи....Отаке.....
показати весь коментар
09.06.2016 18:43 Відповісти
РАЗВЕ ТЫ НЕ ЗНАЕШЬ, ЧТО ПОДОБНО ПРИДВОРНОЙ СОБАКЕ НФ С НУЛЕВЫМ РЕЙТИНГОМ, НО ОГРОМНОЙ ФРАКЦИЕЙ В ВР, УСЛУЖЛИВО ПОДМАХИВАЕТ БЛОКУ ПУТИНСКИХ ПРИХВОСТНЕЙ И ОККУПАЦИОННОМУ БЛОКУ?!.. ВР УЖЕ ДАВНО УТРАТИЛА СВОЮ ЛЕГИТИМНОСТЬ. ОНА ЗАКОННО ИЗБРАНА, НО НЕ ЛЕГИТИМНА, ПОТОМУ ЧТО УЖЕ ДАВНО НЕ ОТРАЖАЕТ РЕАЛЬНЫЕ ЭЛЕКТОРАЛЬНЫЕ НАСТРОЕНИЯ В УКРАИНСКОМ ОБЩЕСТВЕ.
показати весь коментар
09.06.2016 17:42 Відповісти
Якщо те, що ви написали, є сорказмом, то пидтримую, а якщо те, що ви написали, не є сарказмом, знизу є для вас диагноз. Це ваше право як, к до цього відноситися.

Вам відомо текий вислів, як шизофренические растройства, зважаючи на те, що відбувається в Україні останні 4 роки, та апофіозом цього останні 2 роки.
Так будемо робити кольчик, чи як?
показати весь коментар
09.06.2016 18:41 Відповісти
Вступ в НАТО Україні конче необхідно, тому що РФ нікуди не дінеться і буде з нами поруч і постійно буде загрожувати. Нам потрібна колективна безпека та розміщення систем ПРО в Чернігівській, Сумській, Харківській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях. Україна не в змозі зараз самотушки боротися з російською окупацією та агресією на Сході.
показати весь коментар
09.06.2016 16:56 Відповісти
в Донецкой - как на подконтрольных территориях, так и на не подконтрольных.


Феерично! Представляю, как эти "социологи" звонят в Горловку, Хароцизск или Торез и спрашивают о вступлении Украины в НАТО. Пи...ец долбодятлы.

ПыСы. Захерченку и его министрам тоже позвонили?
Источник:https://censor.net/n392596Источник:https://censor.net/n392596
показати весь коментар
09.06.2016 17:01 Відповісти
а захерченко обомя руками за НАТО
показати весь коментар
09.06.2016 18:49 Відповісти
Для выяснения реальной ситуации предлагаю составить петицию и посмотреть на количество подписавшихся. Во всяком случае, получим достоверную информацию. Я не имел такого опыта. Поэтому прошу написать того, кто уже знает как это делается.
https://censor.net/n392596
показати весь коментар
09.06.2016 17:06 Відповісти
Це питання на часі,але воно,імхо,не вирішиться написанням петиції.....
показати весь коментар
09.06.2016 17:20 Відповісти
Я мав на увазі отримати достовірну інформацію (не перекручену будь-ким) про кількість людей , які голосують за приєднання до НАТО .
показати весь коментар
09.06.2016 18:25 Відповісти
Я думаю, что прогноз ещё занижен, но вдумайтесь. 44% - это более 20 миллионов украинцев. Адекватных, понимающих происходящее, знающих что такое Мордор и совок.
Полстраны с твёрдой жизненной позицией! Это гарантия невозврата Украины в совок. И как бы этого не хотело ***** - сделать это по аналогии с Рашей уже физически невозможно. Плюс время играет только на то, чтобы этот процент только вырос, так как упоротая совковая вата неуклонно покидает территорию Украины естественным путём, а подрастающее новое поколение не заражено совком.
показати весь коментар
09.06.2016 17:12 Відповісти
Это какой то чистой воды пистёж! Вы всё врёте!
показати весь коментар
09.06.2016 17:13 Відповісти
Как можно удивляться дерьму в котором мы находимся, если после двух лет войны с кацапами вступление в НАТО поддерживает так мало народа?
показати весь коментар
09.06.2016 17:13 Відповісти
А вы шо,всем результатам опросов верите,шоле?
показати весь коментар
09.06.2016 17:17 Відповісти
Ясно стало когда узнал, что коммуняки проводили опрос среди своих!!!
показати весь коментар
09.06.2016 17:26 Відповісти
Ну это примерно тоже, что верить результатам выборов... Там гречка, там пайки, там "мои бабушки"...
показати весь коментар
09.06.2016 18:49 Відповісти
Думаю, инфа подготовлена промацковсими СМИ, спецом занижено число сторонников НАТО. Война в эфире, на ТВ , в инете продолжается с неослабевающей силой.
показати весь коментар
09.06.2016 18:02 Відповісти
Народ глуп и малообразован. Результаты деградации наверное
показати весь коментар
09.06.2016 18:46 Відповісти
Какое отношение новоросы и дэнэеровцы имеют к украинцам? )
показати весь коментар
09.06.2016 17:30 Відповісти
все, кто против НАТО- НАХЕР С УКРАИНЫ!
показати весь коментар
09.06.2016 17:56 Відповісти
НАТО никогда ничего плохого не сделал для Украины значит плохое отношение к ним это рудимент совкового мышления. Один год продуманной рекламы НАТО на украинском телевидении и эта цифра удвоится.
показати весь коментар
09.06.2016 17:58 Відповісти
или буквально несколько совместных операций на восточном фронте, желательно успешных..
показати весь коментар
09.06.2016 18:49 Відповісти
Это,конечно, лучшая реклама, но НАТО пока не будет связываться с обезьяной имеющей ядерную гранату.
показати весь коментар
09.06.2016 22:11 Відповісти
Да, я тоже так думаю, поэтому НАТО, скорее всего будет участвовать там, э-э-э, гибридным образом - инструкторами, данными электронной и спутниковой разведки, комплексами РЭБ и другими непрямыми средствами.
показати весь коментар
09.06.2016 23:42 Відповісти
11% упоротьіх совкодрочеров. Когда уже им дойдет что колбасьі по 2,20 не будет и что рашистьі нам кроме подлянок ничего не придложат.
показати весь коментар
09.06.2016 18:15 Відповісти
это бывшие партократы
показати весь коментар
09.06.2016 18:52 Відповісти
И после этога мне еше обесняют мол на выборах украинцы ошибочно дважды проголосовали)))))
Знаете ураинцы сдомазохисты и это без сомнения если бы было по другому то працентов 70% минемум были бы за вступление в нато мол сработало бы самосахронение))))))
показати весь коментар
09.06.2016 18:26 Відповісти
все думают ,что ваты в Украине 11%
нееет...трохи больше "Вступление в НАТО не поддерживают 38%"Источник:https://censor.net/n392596Источник:https://censor.net/n392596Источник:https://censor.net/n392596Источник:https://censor.net/n392596
показати весь коментар
09.06.2016 18:27 Відповісти
Баба Йуля постійно замовляє в цьому інституті свій рейтинг. Хтось замовив відношення до НАТО. За гроші там намалюють все що кому потрібно!
показати весь коментар
09.06.2016 18:35 Відповісти
Анатолію! Бабі Йулі можна і не замовляти свій рейтинг Бо всі хто при розумі пам'ятають скільки вони одержували грошей і які були ціни при прем'єрі Тимошенко і скільки зараз Цього достатньо для рейтингу.
показати весь коментар
09.06.2016 19:29 Відповісти
идет пропаганда .что мы не хотим в НАТО . не Поросятко ,ли замутил с ********** ?
показати весь коментар
09.06.2016 18:43 Відповісти
истинная цифра количества ваті поганой - 38%
показати весь коментар
09.06.2016 18:43 Відповісти
ИДИОТЫ! Без виз в Шапитовку уже ездим? И хватит с вас. "...в частности, кандидаты в члены НАТО должны:
разрешить международные споры с их участием мирными средствами; разрешить этнические, территориальные и политические конфликты в соответствии с принципами ОБСЕ; продемонстрировать приверженность правам человека и власти закона; организовать необходимый демократический и гражданский контроль над вооруженными силами; предоставлять информацию о состоянии экономики и бюджета страны; вносить необходимый организационный, экономический и военный вклад(!!!) в работу НАТО, в том числе путем участия в миссиях НАТО." (читать: http://vsego.net/voyna/nam-nado-nato Нам надо НАТО? )
показати весь коментар
09.06.2016 18:45 Відповісти
Да тут не тот контингент, что бы читать всякие документы..., а главное , думать своей головой...
показати весь коментар
09.06.2016 18:59 Відповісти
Виявилось, що я трохи "не в курсі". Петиція про НАТО все ж існує. ЇЇ підписали 25248 осіб.

https://petition.president.gov.ua/petition/52
І це без мене. Бо я не знав.
показати весь коментар
09.06.2016 18:48 Відповісти
Наверстаем упущенное?
показати весь коментар
09.06.2016 18:50 Відповісти
Збір підписів завершено. Нажаль. Можливо, треба нову петицію започаткувати.
показати весь коментар
09.06.2016 18:55 Відповісти
Вступ до НАТО-це,по-перше,дуже відповідальний крок,тому,треба про це запитати
у українців і громадян України,які виступають за цілісність держави Україна.
По-друге, для вступу будь-куди,пропонується дещо зробити.
Звідси і треба танцювати,-що потрібно зробити державі Україна,для того,
щоб бути повноправним членом такої серйозної організації.
Це не просто.......і одного бажання громадян України,на жаль,для
вирішення цього питання,недостатньо.
показати весь коментар
09.06.2016 19:25 Відповісти
Петиції зараз підписують лише дурні або клінічно наївні.
Перша ж петиція, яка набрала голоси для розгляду, була петиція про зброю.
Панамська свиня наглядно продемонструвала, де вона тримає думку народу.
І після того на тому сайті петицій нормальних людей немає, бо усі розуміють, що той сайт не для того, щоб дослухатись до думки народу, а для того, щоб зробити видимість, що тут хтось дослухається до народу.
показати весь коментар
09.06.2016 19:59 Відповісти
Malo...
показати весь коментар
09.06.2016 19:19 Відповісти
опять?
показати весь коментар
09.06.2016 19:38 Відповісти
Все эти опросы до одного места.Придумают и посчитают как надо и кому надо,шо далеко от истины.Только референдум среди украинцев покажет куда они хотят.В нато или внеблоковый статус.Тем более шо Украине до евросоюза и нато как до Киева рачки.
показати весь коментар
09.06.2016 19:47 Відповісти
Тем более шо Украине до евросоюза и нато как до Киева рачки. !!!

Сгинь,нечистая....))
показати весь коментар
09.06.2016 20:02 Відповісти
Спасибочки добрый человек за хорошее пожелание,живи долго.Докажи шо я не прав.Начни с бэзвызового .
показати весь коментар
09.06.2016 21:04 Відповісти
ну от моего дома до Киева 600 км.не так уж и далеко
показати весь коментар
09.06.2016 20:31 Відповісти
А ты попробуй рачки хотя бы 10 км прорачковать,тогда и узнаешь.Недаром эта старая народная пословица родилась.
показати весь коментар
09.06.2016 21:11 Відповісти
Вова это шутка была даже смайлик добавил
показати весь коментар
09.06.2016 21:38 Відповісти
Понял.
показати весь коментар
09.06.2016 21:55 Відповісти
прогресс есть 44 процента можно и рехверендум проводить.позаимствовать опыт у рашки а там уже и 89 процентов.
показати весь коментар
09.06.2016 20:33 Відповісти
Этим 11,6% надо выписать билет в одну сторону в таежный союз.
показати весь коментар
09.06.2016 20:37 Відповісти
Латвия уже вышвыривает НАТО из Риги,Литва уже просится в "Газпром",так как наелись рабства ЕС и США.А вы всё рвётесь в непознанный мир и кабалу.А где ваша независимость ото всех.
показати весь коментар
09.06.2016 20:43 Відповісти
так вы Мариелена определитесь что мы делаем рвемся в непознанный мир или мы независимы ото всех?
показати весь коментар
09.06.2016 21:40 Відповісти
Я не знаю среди своих знакомых чтобы кто то был против нато.только за...особенно после предательства братье наших подлых.однозначно за нато.
показати весь коментар
09.06.2016 21:00 Відповісти
Вас предали на высшем уровне и столкнули лбами,настроили друг против друга,а вы все и повелись личные обиды вымещать друг на друге.
показати весь коментар
09.06.2016 21:17 Відповісти
это и показывает что 56 % у нас всякой ваты и кацапья .. так мы далеко не уйдём.
показати весь коментар
09.06.2016 21:22 Відповісти
Да кому вы верите? Цензор.нет публикует 40% фейков, а соцопросы вообще фиктивные по определению. За вступление в НАТО не менее 70% взрослых людей. Остальные как раз кацапьё, коммунисты и запуганные ватноголовые болваны.
показати весь коментар
09.06.2016 23:57 Відповісти
к сожалению у нас 70% это и есть - кацапьё, коммунисты и запуганные ватноголовые болваны. и количество ватанов у нас растёт с каждым днём !
показати весь коментар
10.06.2016 02:29 Відповісти
А Вы спросите,как латвийских националистов ругают мэры страны за утрату "Новой волны" и утрату огромной прибыли в казну,а взамен получили скупых немцев и скандинавцев.
показати весь коментар
09.06.2016 21:35 Відповісти
Які це мери, рижський сепар ушаков?

Просто у Ризі живе багато совкового лайна, от і мають латвійці проблему через власну відданість демократичним принципам.
показати весь коментар
10.06.2016 09:45 Відповісти
Ригосоціологи накручують результати щоб барига міг вернутись до масковськаго лона опираючись на "волю народу".
показати весь коментар
10.06.2016 09:42 Відповісти
Сторінка 2 з 2