6200 відвідувачів онлайн
4 542 17

Громадянин Німеччини намагався вивезти з України партію антикваріату

На кордоні з Польщею, в пункті пропуску "Ягодин", прикордонники та митники затримали громадянина Німеччини з великою партією антикваріату, який той намагався вивезти з України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, під час огляду автомобіля Renault було виявлено 8 старовинних картин, 29 підручників (XVIII-XX століття), дерев'яну статуетку, свічник, портсигар і чорнильницю з каменю.

Громадянина Німеччини, транспортний засіб і виявлені речі, які можуть становити культурну та історичну цінність, передано співробітникам СБУ.


Також читайте: Партію контрабандних сигарет вартістю $ 250 тис. затримано на Закарпатті. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+3
Из перечисленного все это можно без проблем купить на барахолке.Антиквариат не впечатляет..А вот янтарь прущий за кордон с завидной регулярностью,напрягает значительно больше.Ни сбу ни аваков, прекратить я так понял это не собираются.
показати весь коментар
12.06.2016 10:00 Відповісти
+3
О Господи, это барахло ещё и крупная партия
Мать-перемать
показати весь коментар
12.06.2016 10:29 Відповісти
+2
Учебники ХХ-века уже антиквариат ?
Если бы СБУ их так покупало, как задерживает "контрабандистов".
показати весь коментар
12.06.2016 09:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Учебники ХХ-века уже антиквариат ?
Если бы СБУ их так покупало, как задерживает "контрабандистов".
показати весь коментар
12.06.2016 09:56 Відповісти
От если б 65 бруликов в нагрудном кармане прокурора - тада это считалось бы таблетками от геморроя.
показати весь коментар
12.06.2016 11:58 Відповісти
Нечего пускать кого попало.
показати весь коментар
12.06.2016 09:56 Відповісти
И что, чувак не озаботился заранее обзавестись чеками из антикварных лавок на все вывозимое? Либо все это в действительности вообще не представляет никакой ценности, либо лошара он конченный.
показати весь коментар
12.06.2016 09:57 Відповісти
Особенно впечатлила "чернильница из камня", на базаре гривен 5 потянет. А в антикварную лавку она просто не попадет. А лошара он потому, что хоть 20 ойро не подсуетился сунуть в нее.
показати весь коментар
12.06.2016 11:52 Відповісти
Вообще-то, в лавку ничему и не надо попадать. А 20 ойро надо не в чернильницу совать, а в руку владельца лавки Это я как контрабандист контрабандисту уточняю
показати весь коментар
12.06.2016 12:04 Відповісти
европа приехала(( да отпустите его, а то путен нападэ.
показати весь коментар
12.06.2016 09:58 Відповісти
Из перечисленного все это можно без проблем купить на барахолке.Антиквариат не впечатляет..А вот янтарь прущий за кордон с завидной регулярностью,напрягает значительно больше.Ни сбу ни аваков, прекратить я так понял это не собираются.
показати весь коментар
12.06.2016 10:00 Відповісти
... старьёвщик... пускай едет с миром с утилью))) (вот если бы оригинал Джоконда курит Мальборо - вот это да, то есть нет)
показати весь коментар
12.06.2016 10:00 Відповісти
Пускай едет и не возвращается. Ездят без виз все кому не лень. Бомжи и наркоманы.
показати весь коментар
12.06.2016 10:02 Відповісти
подшивку журналов "Юный техник" вывозил видимо
показати весь коментар
12.06.2016 10:04 Відповісти
О Господи, это барахло ещё и крупная партия
Мать-перемать
показати весь коментар
12.06.2016 10:29 Відповісти
https://www.facebook.com/evroukraine/?fref=nf Європейська Україна https://www.facebook.com/evroukraine/videos/513824905457108/ близько 2 місяців тому

Респект активістам міста Чоп!

Ешелон 24 вагони добротної деревини, оформленої як дрова, прямує у Словаччину. Власник фірми - мешканець Московської області.

Російська фірма вирубує закарпатські ліси і продає деревину у Словаччину!!!
показати весь коментар
12.06.2016 10:40 Відповісти
Знайома летіла, здається, в Ізраїль, в неї конфіскували сталинську "Книгу про вкусну і здоровову їжу"))).. Не все так прозаїчно, як той казав