8916 відвідувачів онлайн
54 205 247

Росії загрожують серйозні санкції через бійку футбольних хуліганів на Євро-2016

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відкриє дисциплінарне провадження через зіткнення уболівальників 11 червня під час матчу Євро-2016 між збірними Англії та Росії на стадіоні в Марселі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW, Росії можуть загрожувати серйозні санкції, оскільки саме російські фанати спровокували заворушення на стадіоні. Після того, як збірна Росії зрівняла рахунок у кінці матчу, російські фанати почали кидати різні предмети в бік одного з секторів із англійцями, а потім прорвалися до них через кордон стюардів. Конфлікт вдалося зупинити після втручання стюардів.

Напередодні матчу в Марселі в масштабних зіткненнях брали участь кілька сотень російських і англійських уболівальників. За даними французької поліції, щонойменше 31 людину поранено, 4 з них перебувають у важкому стані. Один із постраждалих англійців - в украй важкому стані. Також під час зіткнень постраждало 3 поліцейських.

Також читайте: Українські футболісти хочуть зробити приємність уболівальникам на Євро-2016, - Фоменко

Під час проведення попереднього Євро-2012 в Україні та Польщі через заворушення, які влаштовували російські вболівальники, на Федерацію футболу Росії було накладені серйозні санкції УЄФА, зокрема штрафи.
Топ коментарі
+58
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 7964
показати весь коментар
12.06.2016 11:51 Відповісти
+49
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 8113

http://www.doneckforum.com/forum6/thread67846-259.html
показати весь коментар
12.06.2016 11:47 Відповісти
+42
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 3645
показати весь коментар
12.06.2016 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Роскомнадзор объявил цензор нескрепным сайтом и запретил путинским холопам гражданам РФ заходить сюда. Так чего Вы заходите сюда, да ещё под канадским прокси? Как вы посмели нарушить приказ царя? Знайте свое место холопы Вы обязаны выполнять решения Роскомнадзора.
показати весь коментар
12.06.2016 20:51 Відповісти
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 7229
показати весь коментар
12.06.2016 12:44 Відповісти
И кто считает что это рашабыдло приехало в Марсель за свои деньги?
Может их спецом на бойню отправили,чтоб у раши забрали ЧМ-2018?
Димончик сказал "денег нет!" значит и нефиг строить!
показати весь коментар
12.06.2016 12:47 Відповісти
Такими темпами на чс - 2018 в рашку ніхто не приїде!
показати весь коментар
12.06.2016 12:54 Відповісти
а якщо путіна не буде?..ну рраптом - приїдуть?
показати весь коментар
12.06.2016 12:57 Відповісти
А зачем? Их "вяличием" лучше любоваться на расстоянии...

России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 431
показати весь коментар
12.06.2016 14:15 Відповісти
https://www.facebook.com/kukushkin9/?fref=nf Konstantin Kukushkin
https://www.facebook.com/kukushkin9/posts/531344933734521 11 ч · https://www.facebook.com/kukushkin9/#

Aftermatch: згідно інформації що маю, російські ******** на британських не полізли а почали бити звичайних глядачів, у тому числі жінок та дітей. За непідтведженими даними вбито 4 людини, УЄФА збирається на термінове засідання і завтра буде виносити вердикт щодо санкцій збірній РФ.
UPD: щодо санкцій, інформацію підтвердило РІА

Россия - это ИГИЛ в кокошниках России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 2206
показати весь коментар
12.06.2016 13:04 Відповісти
Что именно "фейк"? Может, это фото "фейк"?
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 7065

Тебе не видно, что на трибунах в этот момент обычные зрители? Может, бинокли тебе прописать? У ваших пропагандонов все, что им не нравится - это фейк
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 6260
показати весь коментар
12.06.2016 21:01 Відповісти
Хорошо бы, что бы эта свора во Французский парламент забежала, да "поблагодарила" как следует депутатов за резолюцию об отмене санкций.
показати весь коментар
12.06.2016 13:14 Відповісти
А хтось щось інше очікував від рашеншвайне?..Єдиним логічним рішенням ФІФА була б депортація всього цього кацапського бидла на парашу і перегляд рішення щодо місця проведення чемпіонату в 2018 році
показати весь коментар
12.06.2016 13:24 Відповісти
А я пам'ятаю, як себе поводили львівські фанати колись у Львові, коли Карпати набирали силу. Тоді перевертали трамваї, били по дорозі вікна в будинках, верещали так, що спати ніхто не міг. Львів'яни мчалися додому,щоб встигнути туди до закінчення матчу. Ми всі тоді знали дні і час проведення зустрічей на полі. Минулося! Покарали добряче декілька разів горе фанатів- і втихомирилися. А, може, просто виросли і стали не пацанами-**********, а пристійними людьми. Нація тут ні при чому! Розділяти ж треба!
показати весь коментар
12.06.2016 13:36 Відповісти
В очередной раз раша показала всему миру свой звериный оскал.
До сих пор санкции ЕС вводились не против России а против отдельных россиян. Прямые санкции против российской экономики вводил только Путин.
Но, после того погрома, который устроили в Марселе российские болельщики террористы, пора бы уже толерантной Европе всерьез задуматься о полной изоляции России Мордора.
Зверь в клетке не так опасен.
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 7556
показати весь коментар
12.06.2016 13:26 Відповісти
"Террористы"? И про полную изоляцию тоже ерунду говорите. Что, ВСЕ россияне там бегали по трибунам? академики, артисты, звёзды эстрады, олигархи? Нет, конечно! Пара сотен молодых идиотов, предварительно подогретых то ли спиртным, то ли...
показати весь коментар
12.06.2016 13:39 Відповісти
Вот, вот! "подогретых то ли спиртным, то ли..." рашистской пропагандой.
Ведь это так по-русски! Сначала создать образ врага, затем "подогреть то ли спиртным, то ли..." еще чем-то "пару сотен молодых идиотов" и натравить на соседа.
Только, этих идиотов не пара сотен, а гораздо больше.
Вот, к примеру, реакция на эти события от очередного идиота, далеко не самого молодого.
Глава Всероссийского объединения болельщиков Александр Шпрыгин заявил:
«Драки на трибуне после матча группового этапа чемпионата Европы по футболу между сборными России и Англии как таковой не было, болельщики уже покинули стадион и расходятся по городу». Как говорится, насрали - и в кусты!

Еще один "молодой идиот" министр спорта РФ Виталий Мутко также отрицает факт стычки между футбольными фанатами. Он всю вину перекинул на организаторов проведения матча. :
«Стычки не было, но такие матчи надо организовывать нормально, надо разводить болельщиков (на секторах стадиона). Были петарды, взрывпакеты, вот это плохо, конечно. Здесь ни сеток, ничего, такие вещи понимать надо», - сказал он.

О как! То есть, французы просто не знали ,что российских болельщиков нужно заводить на цепИ, привязывать к креслу и вставлять в ноздри кольцо.

Ну что ж, в следующий раз учтут. Только, чем это отличается от того, что я написала выше?
показати весь коментар
12.06.2016 14:11 Відповісти
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 5160
показати весь коментар
12.06.2016 14:21 Відповісти
Дійсно цікава і влучна думка (віктор дідур) Який страшний і тупий народ., Пьянь болотна,і віками все ЗЛО ішло від цих дикунів. Правду сказав колись РЕЙГАН країна суцільногоЗЛА.І всі цієї мерзоти боляться а більше Бридують.Гидота ,як і їхні матюки.
показати весь коментар
12.06.2016 19:26 Відповісти
кто этим тварям выдал визы в Евросоюз???????
показати весь коментар
12.06.2016 14:13 Відповісти
Таки недаром немцы говорили и говорят - "русиш швайн". Так вести себя в чужом доме может только быдло. И это прямое следствие официальной российской пропаганды российского превосходства и ненависти ко всем вокруг, особенно к тем, кто не быдло или не желает им быть. Свиньи.
показати весь коментар
12.06.2016 14:22 Відповісти
России грозят серьезные санкции из-за драки футбольных хулиганов на Евро-2016 - Цензор.НЕТ 1343
показати весь коментар
12.06.2016 14:56 Відповісти
Раши народу, вьзд в Англию закрыт навсегда !!!
показати весь коментар
12.06.2016 14:58 Відповісти
Кацапские фаны показали Европе что такое русский мир. Жаль только, что на трибуне вместе с англичанами небыло депутатов французского парламента.
показати весь коментар
12.06.2016 15:13 Відповісти
Ай-ай-ай!!!
Європа стурбована, занепокоєна, ошелешена, огорошена...
показати весь коментар
12.06.2016 18:11 Відповісти
Загадкова російська - Це ПРОСТО ЗВИЧАЙНА,РІДНА МОСКАЛЯМ ЇХНЯ НИЦІСТЬ І ДУРІСТЬ,отака їхня мерзенна,пьяна.душа.
показати весь коментар
12.06.2016 19:34 Відповісти
*****...лишь бы у рогопилов 2018 не забрали. Второго Сочи это ублюдочное образование не выдержит