Ще одне звалище загорілося у Львівській області
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС у Львівській області.
"14 червня о 9:07 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу на міському звалищі в м. Жидачів, по вул. Заводська, 6, Жидачівського району. На місце події негайно було спрямовано пожежно-рятувальні підрозділи", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що на момент прибуття пожежних площа пожежі окремими осередками становила 3,5 га. До ліквідації пожежі залучено 16 одиниць особового складу та 5 одиниць спецтехніки, а також 2 бульдозери міського комунального підприємства.
"Відбувається ліквідація окремих осередків тління сміття. Відкритого полум'я немає, пожежа проявляється виходом диму на поверхню. Ситуація контролюється", - повідомили в ДСНС.
Причина виникнення пожежі встановлюється.
Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Унаслідок чого під завалами опинилися троє рятувальників і ймовірно один представник комунальної служби. 31 травня пізно ввечері на полігоні в Грибовичах знайшли тіло третього працівника управління ДСНС України у Львівській області.
1 червня у Львові оголошено жалобу за загиблими рятувальниками.
За фактом події розпочато кримінальне провадження. Пошуки зниклого комунальника тривають досі.
"14 червня о 9:07 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу на міському звалищі в м. Жидачів, по вул. Заводська, 6, Жидачівського району. На місце події негайно було спрямовано пожежно-рятувальні підрозділи", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що на момент прибуття пожежних площа пожежі окремими осередками становила 3,5 га. До ліквідації пожежі залучено 16 одиниць особового складу та 5 одиниць спецтехніки, а також 2 бульдозери міського комунального підприємства.
"Відбувається ліквідація окремих осередків тління сміття. Відкритого полум'я немає, пожежа проявляється виходом диму на поверхню. Ситуація контролюється", - повідомили в ДСНС.
Причина виникнення пожежі встановлюється.
Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Унаслідок чого під завалами опинилися троє рятувальників і ймовірно один представник комунальної служби. 31 травня пізно ввечері на полігоні в Грибовичах знайшли тіло третього працівника управління ДСНС України у Львівській області.
1 червня у Львові оголошено жалобу за загиблими рятувальниками.
За фактом події розпочато кримінальне провадження. Пошуки зниклого комунальника тривають досі.
Топ коментарі
+27 Алекс #361449
показати весь коментар
14.06.2016 13:57 Відповісти Посилання +14 Близнец 2
показати весь коментар
14.06.2016 14:00 Відповісти Посилання +10 vmir
показати весь коментар
14.06.2016 14:02 Відповісти Посилання
Это таким образом Садового прессуют конкуренты, понятно же.