7855 відвідувачів онлайн
9 764 69

Комітет Європарламенту рекомендує якомога швидше скасувати візи для українців

Комітет Європейського парламенту в закордонних справах рекомендує без затримки скасувати візи для громадян України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив за результатами засідання комітету у вівторок віце-президент найвпливовішої політичної групи Європейської народної партії Яцек Саріуш-Вольський.
"Сьогодні комітет у закордонних справах обговорив питання надання безвізового режиму для України. Це дійсно має допомогти в боротьбі з корупцією, адже це є одним із критеріїв у виконанні плану візової лібералізації. Я рекомендував надати якомога швидше і без жодних затримок безвіз для України", - повідомив парламентар.

Читайте також: Рада ЄС не змогла домовитися про безвізовий режим для Грузії та України

Варто зазначити, що така позиція комітету із закордонних справ є рекомендаційною, а головне рішення щодо візової лібералізації повинен схвалити профільний комітет із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ. Доповідачем з цього питання в Європарламенті призначено болгарського депутата Марію Габліел.
Нагадаємо, 20 квітня 2016 року Єврокомісія рекомендувала Європарламенту та Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України. Законодавчу пропозицію Європейської Комісії має бути опубліковано, а після цього має бути схвалено Європейським Парламентом та Радою ЄС (орган, в якому представлені уряди всіх країн-членів Євросоюзу).

Також читайте: "Мы перебуваємо на фінішній прямій отримання Україною безвізового режиму", - Ірина Геращенко
Топ коментарі
+11
Сьогодні увечері Юля Тимошенко на 112-му сказала публічно те, про що говорять притомні українці про хазарський Неокаганат на землі України:
«Ви думаєте, що те, що відбувається в Україні - випадково, що це просто хаос? Ні! Це цілеспрямований план - вас, українці, свідомо, планово нищать! Розганяють молодь! Їм не потрібна успішна українська Україна! Їм потрібна напівпуста Україна, без українців! Ця влада готує в Україні територію під себе! Ті українці, що залишаться, мають стати їхніми рабами!». Було справедливо сказано і за дикі нищівні тарифи комунпослуг, про нав'язувані будинкам своїх управляючих - це готувала влада давно, центри управляючих юдами давно створені.
От і виходить реальна ситуація вже назовні через вуста політиків. Я не прихильник Тимошенко, але тут сакральна правда. У цій геноцидній для Україні і українців, ситуації, створеній містечковими хазарами, залишилося вже самим українцям вийти і фізично знищити окупантів-самозванців, виправити ситуацію.
Глобалісти-сатаністи пресують увесь світ, намагаючись утвердити свій «новий світовий порядок». Не погребували навіть сатанинський, у вищій мірі аморальний «прайд» підарасів у Києві під час кровопролитних боїв на фронті з Росією. Підтримали цей шабаш посли США, Канади, Франції…(дивись у моїх попередніх коментарях), забезпечили це силові структури під контролем юдейської паскуді - Порошенко, Гройсмана, Авакова, Деканодзе… Україна повністю під владою світових юдогнид. Складається враження, що США дружать разом з Росією не тільки проти ІГІЛу у Сирії, але й проти України. Що війна і окупація Росією Криму і Донбасу відбулася при повній бездіяльності юдейської влади в Україні. Тобто, по згоді сторін - включаючи Росію і глобалістів. По плану. Між іншим, воєнні спеціалісти були активно присутні на Майдані. Зі сторони "народу". В Росії вони вже міцно сидять - олігархат юдейський, власність Росії юдейська, контакти Кремля з Ізраїлем дуже тісні давно. Мінські угоди Україні разом накинули Кремль і глобалісти. Від нас залежить - зламає світова хазарська сатанинська вобла об Україну свої ікла, чи це зроблять французи, які чинять зараз опір, чи десь-інде. Ми маємо славну історію воєнних перемог. Україна має перемогти доконечно сатанізм і стати країною, народом, гідним наших пращурів і сподівань Бога, що і створив Україну саме для цього.
показати весь коментар
14.06.2016 20:56 Відповісти
+8
Так, все!
не хочу я вже ваших рекомендацій і вашого сраного безвізу, їй-Богу! До печінок дістало!
вже і підарасів по Хрещатику водили і всі зайопи пристарілих фрау пецьо виконував... і шо? Крадуть як в останній день живуть, а народу з голим задом тільки безвізу, млять, бракує.
На фуй йдіть. і петруся беріть з собою. !!!
показати весь коментар
14.06.2016 21:01 Відповісти
+8
Безвизовый режим для граждан Украины - это очень хорошо. Но до окончания войны я, например, никуда не поеду. Поэтому гораздо более важна военная помощь. Начиная от генералов НАТО в нашем генштабе и до солдат с современным оружием.
показати весь коментар
14.06.2016 21:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.06.2016 20:56 Відповісти
я как раз работаю над монографией "Юлия Григян, как символ украинства" - сборник шуток, прибауток и неологизмов
показати весь коментар
14.06.2016 21:02 Відповісти
Справа не у Юлі. Мова йде за інше. Не побачили?
показати весь коментар
14.06.2016 21:05 Відповісти
побачив
я - отой "глобаліст"
сподіваюсь, що це не якесь збочення у вашому розумінні
показати весь коментар
14.06.2016 21:08 Відповісти
Що отой глобаліст - вірю.
показати весь коментар
14.06.2016 21:10 Відповісти
кацапська пропаганда залякує людей глобалізмом
а у вас яка причина його ненавидіти?
показати весь коментар
14.06.2016 21:12 Відповісти
Українцю не треба розказувати, що він бачить на свої очі і що відчуває своєю шкірою. Я не впевнений, м'яко кажучи, що то лише кацапська пропаганда. У Кремлі ті ж самі. Це добре показав у свій час процес у США, ініційований порядним сенатором МакКарті, який показав - що кремлінські юди відкривають двері ногами у Білому Домі і юди з БД - у Кремлі.
показати весь коментар
14.06.2016 21:21 Відповісти
Ізраїльські воєнні спеціалісти, доповнюю.
показати весь коментар
14.06.2016 21:03 Відповісти
я не успел тебя уже послали животное
показати весь коментар
14.06.2016 21:03 Відповісти
Sh4o tu nesesh??? Vupui vodu xolodnoi i zaspokoisia! Gei-parad byv potriben abu pokazatu EU sh4o mu tezh lidu, a ne tvarunu, sh4ob vbuvatu za osobuste dilo kozhnogo, a same orientaciyu, yaka do togo zh e fiziologi4num vidxulenniam vid normu, a ne satanuns'kum kyl'tom. Do 4ogo tyt judei i amerukanci? Ta iakbu cux amerukanciv ne bylo - sosav bu tu zaraz bolt rysskAgA gaspadzina i dybunkoiy byv bu puzhdzhenui sh4odnia!
показати весь коментар
14.06.2016 21:16 Відповісти
Ти у гей-кварталі живеш? От і сиди там зі своєю голою сракою у латексі. Хоча..., можеш приїхати до нас на передову.
показати весь коментар
14.06.2016 21:23 Відповісти
Знав одного Кичака у В.Березному. Під Яворником, де за правосеками мукачівськими бігали.
показати весь коментар
14.06.2016 21:27 Відповісти
1-she, ia oficer na laineri, tomy ne zhuvy ni v iakomy kvartali, a v kayuti;
2-ge - kozhnoi vidpystku povertayus' v Ykrainy;
3-te - postijno zhertvyiu koshtu na reabilitaciju i potrebu armii, a takozh 4erez oficijnux volonteriv peredayu pruvezene obladnannia - raciji, pruboru ni4nogo ba4ennia, binokli.
4-te - ia ne gei i v mene e dryzhuna;
5-te - ne na fronti bo myshy praciuvatu, sh4ob pidtrumyvatu matir, brata i roduny diad'ka, iakui zagunyv na fronti
6-te - tu takozh ne z fronta pushesh;
7-me - ne raz zitknyvsia z problemamu v riznux krainax, 4erez te, sh4o krygom potribna viza;
8-me - na gei-parad meni absoliutno vserivno, bo vid togo meni i nikomy krim latentnux ne vpevnenux v sobi *********, ni xolodno ni zharko. Vuxovyi ditei pravul'no, byd' 4olovikom, byd' na svoemy misci, ne bui a libu dryzhuny, provod' 4as z dutunoiu i pokazyi sh4o pravul'no, a sh4o ni - dutuna ne vuroste geem!!!
9-te - sh4e raz povtoriuju, sh4o parad byv pokazovui dlia ES, a iakbu taki iak tu, "voinu" ix pobulu - prosh4ai bezviza i pruvit punkt #7 nazavzhdu! Xo4a tobi pevne na ce nasratu, adzhe v Evropi tobi i tak ni4ogo robutu - RF tobi na dopomogy;
10-te - te sh4o tu znav tam kogos' z tum zhe prizvush4em, i bigav za kumos' govorut' til'ku pro te, sh4o tu krim obraz, bukovstva i nisenitnuci ni4ogo napusatu ne mozhesh... yda4i tobi, latentnui
P.S. Ne zabyd' zvunyvatutu vsix v zradi i ****************!
показати весь коментар
14.06.2016 21:48 Відповісти
Нам не потрібна допомога однією рукою, і ворожі вчинки іншою. Нам американці вже давали радари, котрі "модернізували" так, що ті працюють в радіусі 10 км. Відносно "для ЄС" - нам не потрібно "для ЄС" нічого. Ми не для ЄС витягуємо країну з багна. ЄС - надбудова глобалістів, нестійка, і ми бачимо його поступову самодеконструкцію. При свободі від орди і самозваних у владу хазар українці є самодостатнім і реально багатим народом, що може і сам стати центром геополітичної структури. Поки що Україна є предметом маніпулювання з обох сторін. Це ми чітко побачили. Як і мотиви. Нажаль, зараз воювати не можу, своє відвоював. Якщо хтось думає, що негеї - тварини - то нам з ними не йти по одному шляху.
показати весь коментар
14.06.2016 22:11 Відповісти
Артрадари йому "модернізували"... Артрадар - це радіолокатор. Працює на радіохвилях. Вони поширюються прямолінійно. А Земля - кругла. Якщо радар стоїть низько, то й працюватиме недалеко! Зброю ще тобі дай *******, якщо ти елементарного не знаєш!
Комитет Европарламента рекомендует как можно скорее отменить визы для украинцев - Цензор.НЕТ 7716
показати весь коментар
14.06.2016 23:36 Відповісти
Євстратій (Зоря).

СУСПІЛЬСТВО

http://gordonua.com/news/society/arhiepiskop-upc-kp-zorya-o-marshe-ravenstva-to-chto-seychas-proishodit-ya-mogu-nazvat-politicheskim-gomoseksualizmom-136553.html Архиепископ УПЦ КП Зоря о Марше равенства: То, что сейчас происходит, я могу назвать "политическим гомосексуализмом"
Сьогодні о 21:42•Гордон

Вопрос сексуальной ориентации используется для ведения идеологической и политической деятельности, заявил архиепископ Украинской православной церкви Киевского патриархата Евстратий (Зоря) в комментарии "ГОРДОН".Украинцам навязывают гендерную идеологию. Таким мнением в комментарии изданию "ГОРДОН" поделился архиепископ Украинской православной церкви Киевского патриархата Евстратий (Зоря).
"Мы вместе с другими церквями, религиозными организациями в Украине негативно относимся к пропаганде гомосексуализма в украинском обществе. Считаем, что это не имеет ничего общего с вопросом прав человека. Это пропаганда разврата и аморальности под видом и прикрытием лозунгов о правах человека", - заявил Зоря.
Он считает, что подобные кампании "раздуваются" за счет больших финансовых вливаний.
"Мы прекрасно видим, что на самом деле вопросы относительно украинского общества навязываются искусственно. Кампании раздуваются за счет вложения в них достаточно больших денег. Возникла целая сеть людей, которые на этом профессионально зарабатывают. Есть такое понятие как "политическое православие". То, что сейчас происходит, я могу назвать политическим гомосексуализмом. Вопрос сексуальной ориентации используется для ведения идеологической и политической деятельности", - заявил архиепископ.
По его словам, во время Марша некоторые верующие столкнулись с дискриминацией.
"Епископ Украинской лютеранской церкви, община которого собирается в арендованном помещении на улице Терещенсковской, не смог попасть на богослужение. Правоохранители предлагали обращаться ему за разрешением проходить к своей общине к так называемым волонтерам, которые определяли, кому можно пройти на ограниченную территорию, а кому -нельзя", - рассказал Зоря.
Он также процитировал британского писателя первой половины XIX века Джорджа Оруэлла.
"Мне это напоминает "Скотный дом" Оруэлла, где есть фраза "Все звери равны, но некоторые равнее других". Складывается впечатление, что украинскому обществу пытаются навязать именно такую модель. Все в обществе равны, но сторонники гендерной идеологии есть равнее других и будут диктовать, навязывать всему обществу стандарты прав человека, морали и законы", - считает Зоря.
показати весь коментар
14.06.2016 22:05 Відповісти
Pru 4omy tyt propaganda i Bog? Iaksh4o tu takui religioznui, slyxaesh vsiakux arxiepuskopiv, to maesh rozymitu sh4o "vsi mu ditu Bozhi" i gei tezh i ce Bog i sam ix takumu zrobuv, taksho...
показати весь коментар
14.06.2016 22:12 Відповісти
Ти ж не читав. Тому і пишеш нісенітницю. Цитую ще раз:
Складывается впечатление, что украинскому обществу пытаются навязать именно такую модель. Все в обществе равны, но сторонники гендерной идеологии есть равнее других и будут диктовать, навязывать всему обществу стандарты прав человека, морали и законы", - считает Зоря.
показати весь коментар
14.06.2016 23:38 Відповісти
цикаво а що говорять не притомні українці
показати весь коментар
14.06.2016 21:25 Відповісти
Вот это бред! Сивой кобылы. Жулька своих наместников теряет. Что жуля? Кармуха уплывает из твоих рук. Думала откинешься и заживешь. Хрен тебе.
показати весь коментар
14.06.2016 21:32 Відповісти
Західний агресивний "лібералізм" показав, що він таке. Зі своїм "прайдом" дав відчути українцям, що ми - самодостатні, кращі, і не потребуємо чужих сценаріїв суспільного життя. Це прискорило наше розуміння, що потрібно цінувати своє, рідне, не заглядати безоглядно на чуже, як на краще. І знати ціну політичним друзям. Про це, між іншим, попереджали афганські командири українців - США будуть вам друзями до того часу, доки ви їм потрібні. Потім вас можуть безжально кинути.

Сьогодні увечері Юля Тимошенко на 112-му сказала публічно те, про що говорять притомні українці про хазарський Неокаганат на землі України:
«Ви думаєте, що те, що відбувається в Україні - випадково, що це просто хаос? Ні! Це цілеспрямований план - вас, українці, свідомо, планово нищать! Розганяють молодь! Їм не потрібна успішна українська Україна! Їм потрібна напівпуста Україна, без українців! Ця влада готує в Україні територію під себе! Ті українці, що залишаться, мають стати їхніми рабами!». Було справедливо сказано і за дикі нищівні тарифи комунпослуг, про нав'язувані будинкам своїх управляючих - це готувала влада давно, центри управляючих юдами давно створені.
От і виходить реальна ситуація вже назовні через вуста політиків. Я не прихильник Тимошенко, але тут абсолютна правда незалежно від мотиву її проголошення Тимошенко. У цій геноцидній для Україні і українців, ситуації, створеній містечковими хазарами, залишилося вже самим українцям вийти і фізично знищити окупантів-самозванців, виправити ситуацію.
Глобалісти-сатаністи пресують увесь світ, намагаючись утвердити свій «новий світовий порядок». Не погребували провести навіть сатанинський, у вищій мірі аморальний «прайд» у Києві під час кровопролитних боїв на фронті з Росією. Підтримали цей шабаш посли США, Канади, Франції…, забезпечили це силові структури під контролем юдейської паскуді - Порошенко, Гройсмана, Авакова, Деканоїдзе… Україна повністю під владою світових юдогнид. Складається враження, що США дружать разом з Росією не тільки проти ІГІЛу у Сирії, але й проти України. Що війна і окупація Росією Криму і Донбасу відбулася при повній бездіяльності юдейської влади в Україні. Тобто, по згоді сторін - включаючи Росію і глобалістів. По плану. Між іншим, ізраїльські воєнні спеціалісти були активно присутні на Майдані. Зі "сторони" народу. В Росії вони вже міцно сидять - олігархат юдейський, власність Росії юдейська, контакти Кремля з Ізраїлем дуже тісні давно. Мінські угоди Україні разом накинули Кремль і глобалісти. Від нас залежить - зламає світова хазарська сатанинська шобла об Україну свої ікла, чи це зроблять французи, які чинять зараз опір, чи десь-інде. Ми маємо славну історію воєнних перемог. Україна має перемогти доконечно сатанізм і стати країною, народом, гідним наших пращурів і сподівань Бога, що і створив Україну саме для цього.
показати весь коментар
14.06.2016 22:36 Відповісти
Особенно весело слышать это все от путинской подружки - во жжет))))
показати весь коментар
14.06.2016 22:50 Відповісти
Не "Юля Тимошенко на 112", а коза с косой на канале Захарченко, это так к сведению кацапов ))
показати весь коментар
14.06.2016 23:27 Відповісти
Так, все!
не хочу я вже ваших рекомендацій і вашого сраного безвізу, їй-Богу! До печінок дістало!
вже і підарасів по Хрещатику водили і всі зайопи пристарілих фрау пецьо виконував... і шо? Крадуть як в останній день живуть, а народу з голим задом тільки безвізу, млять, бракує.
На фуй йдіть. і петруся беріть з собою. !!!
показати весь коментар
14.06.2016 21:01 Відповісти
а раніш хтів? а якщо не хтів, то не від чтого тут відмолвлятися, ні?
показати весь коментар
14.06.2016 21:06 Відповісти
шо ти хочеш від мене?
Раніш робив візу і їхав! Шо? Требі буде так само поїду,! А принижуватись перед різними толєрастами не бачу необхідності.
І не нервуй мене.
показати весь коментар
14.06.2016 21:14 Відповісти
всьо, я пойняв: земля не крутиться навколо тебе, але трошки таки з орбіти сходить...
показати весь коментар
14.06.2016 21:16 Відповісти
!!!
показати весь коментар
14.06.2016 21:19 Відповісти
Привіт!
Матюкаюсь тут по тихому)))
показати весь коментар
14.06.2016 21:22 Відповісти
Привет Сема,ну дык без этого с идиотами не справиться....
показати весь коментар
14.06.2016 21:28 Відповісти
аналогично - когда хочу, тогда еду и нечего мне пидаров навязывать
показати весь коментар
14.06.2016 22:52 Відповісти
хто краде?пофамильно з доказами чи хоча б з гучними скандалами.Аля Тимошенко тут нах не потрибно.А по безвизу сгоден
показати весь коментар
14.06.2016 21:30 Відповісти
Ждемо,надіємося і віримо
показати весь коментар
14.06.2016 21:02 Відповісти
ой ...у жЮлІ останні судомні потуги зкинути пороха і сісти на царство...особливо після того коли мудачуцький проект савченко всралась...
показати весь коментар
14.06.2016 21:02 Відповісти
Как вы уже достали с играми типа " туда-сюда"
показати весь коментар
14.06.2016 21:03 Відповісти
игры, типа, "тудей-сюдей" - основной принцип вселенной
такие дела...
показати весь коментар
14.06.2016 21:11 Відповісти
Отменить визы для украинцев? Самое смешное, что на самом деле они нам и не так уж и нужны. Так и не поняли многие в нашей власти и там в ЕС и там в СССР, что украинец - гордое создание. На блестящее не кидается. Они, ВСЕ - наверняка так нас и не поняли. Но, мы поняли сами себя и на блестящее не кинемся.
показати весь коментар
14.06.2016 21:03 Відповісти
Безвизовый режим для граждан Украины - это очень хорошо. Но до окончания войны я, например, никуда не поеду. Поэтому гораздо более важна военная помощь. Начиная от генералов НАТО в нашем генштабе и до солдат с современным оружием.
показати весь коментар
14.06.2016 21:04 Відповісти
не знаю генралов НАТО но не все генералы Украины за Украину
показати весь коментар
14.06.2016 21:19 Відповісти
Глубоко пох..й.
показати весь коментар
14.06.2016 21:05 Відповісти
Пошёл Комитет на три буквы!
показати весь коментар
14.06.2016 21:05 Відповісти
Так як дружньої злагодженності в ЄС не має,навіть важко відповісти на майбутне існування самого ЕС, тому українці жили та їздили з візовим режимом, і в кращому випадку будуть їздити і далі так, а сам ЄС просто вже не один раз показав не найкращі дружні відносини з Україною, виходить так що з Африканських країн легше попасти в ЄС ніж з України, і не даром вже Європа на половину чорна, що ж прийдеться змиритися з такою політикою,іншого виходу не має, а за безвіз краще забути ?
показати весь коментар
14.06.2016 21:09 Відповісти
hfletn////радует... ни одного животного на ветке
показати весь коментар
14.06.2016 21:14 Відповісти
Безвизового реэима в ближайшем необозримом будущем для Украины небудет,европа прекрасно видит что правительство страны нас тянет в кацапию и скаждым днем все безцеремонние и открытее а кацапам уже весь мир нерад поетому они будут тянуть резину годами одни будут просить нас принять а другие им через три-четыре месяца ответят что еще рановато и надо подождать чуть-чуть и так по кругу до бесконечности.
показати весь коментар
14.06.2016 21:14 Відповісти
...а оно минЕ нужнО?! - как говаривал старій куреневский сосед-киевлянин..
лучше с умнім потерять..чем с дураком найти..
хотя..про умного - под вопросом
показати весь коментар
14.06.2016 21:15 Відповісти
Безвизовый рано или поздно будет, а вот ВИЗОВЫЙ с рашкой когда?
показати весь коментар
14.06.2016 21:23 Відповісти
Визы, срочно и со всеми... и с Европой, и с РФ...
показати весь коментар
14.06.2016 21:23 Відповісти
"Главное решение относительно визовой либерализации должен одобрить профильный комитет по гражданским свободам, юстиции и внутренним делам" - А какой же главный критерий у этого комитета?
Уровень коррупции, работа судов, полиции, прокуратура. Результата нет и не будет.

Когда нужно было собраться миллиону человек с требованием поставить народного прокурора вместо этого картанного алкаша вы где были?! Или чтобы 42 миллиона человек не стояли раком перед Васцадзе и его 4000 рукожопов. Безвиза небудет пока не будет РЕ-ЗУ-ЛЬ-ТА-ТА. а результата не будет пока ты не оторвешь жопу от монитора и не прекратишь контрреволюцию.
показати весь коментар
14.06.2016 21:27 Відповісти
Кто как не Европа помогает Украине избавится от коррупционного шлака! Честному законопослушному человеку там всегда рады и распахнуты двери. А вот коррупционерам зась! Его не пустят туда, не закроют глаза на покупку ним баснословно дорогих аппартамент ов, не предоставят свои банки для грязных денег и тем более не будут давать взаймы под государственные гарантии его страны, зная наверняка что он их украдет. Да что там говорить, даже не будут покупать у них товары и сырье, зная наверняка что поддерживают коррупционеров и мафиози.
показати весь коментар
14.06.2016 21:27 Відповісти
Ну що ж тут казати залишається ЗРАДА
показати весь коментар
14.06.2016 21:28 Відповісти
............
показати весь коментар
14.06.2016 21:29 Відповісти
Читаю комменты и потихоньку ох#еваю! От комитета Европарламента до всемирного сионистского заговора! Как по мне, всё это напоминает Всемирный Заговор Дебилов! Относительно виз - все, кому они нужны, всегда имеют визы от годовой до пятилетней, во всяком случае все вменяемые люди. Больше всех о визах, как всегда, п#здят те, кто дальше райцентра или дачи никуда не ездил и не собирается ехать.
показати весь коментар
14.06.2016 21:29 Відповісти
Такого тупаря даже спамить не буду - пусть все поржут с тебя))))))))))))) А то давно тут клоунов не было
показати весь коментар
14.06.2016 22:05 Відповісти
Ну вот, пока писал, заспамили, а жаль, оставляйте клоунов, пусть народ поприкалывается)
показати весь коментар
14.06.2016 22:06 Відповісти
Хоть ты оставайся повеселить, а то тебе подобных спамят, а я вас придурков ревностно берегу - вы горшки не моете, вы на чужих сайтах за копейки срете)))
показати весь коментар
14.06.2016 22:09 Відповісти
кацапів підриває
показати весь коментар
14.06.2016 22:01 Відповісти
Да кто там обижается, объездил всю Европу по своим делами никогда не заморачивался с визой, а вот от кацапов закрыться, чтоб не шастали здесь - ЭТО ВАЖНО
показати весь коментар
14.06.2016 22:11 Відповісти
а нидерланды (баба яга) - против!!
показати весь коментар
14.06.2016 22:12 Відповісти
Безвизовый режим необходим. Во первых поездки будут дешевле, во вторых надо мир детям показывать, чтобы не становились ватниками.
Денги нужно вообще зарабатывать, и не только на поездки.
На Турцию и Египет с Эмиратами есть? Так чего это вдруг на Европу не найдется?
показати весь коментар
14.06.2016 22:19 Відповісти
Визы кому ннннада... на х нада.... законы нннада.... и их исполнение....