10305 відвідувачів онлайн
3 422 16

50 шахтарів-мітингувальників ночували в будівлі Мінсоцполітики

У будівлі Міністерства соціальної політики ночували близько 50 шахтарів-мітингувальників, які вимагають перерахунку пенсій і соціальних виплат.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна",на другому та п'ятому поверхах будівлі перебувало близько 50 мітингувальників. Правопорядок охороняють до 10 бійців Нацгвардії.

У Нацгвардії повідомили, що правопорушень не зафіксували. У будівлю Міністерства журналістів не пускають.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Переселенці в Краматорську вимагають відновити соцвиплати, - Жебрівський

Нагадаємо, з ранку 14 червня під будівлею Мінсоцполітики мітингували шахтарі-інваліди. Люди вимагали провести перерахунок щомісячних страхових виплат і пенсій, прийняти законопроект №4015 "Про внесення змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо перерахунку сум щомісячних страхових виплат)". По обіді, коли до них ніхто не вийшов, мітингувальники вирішили продовжити свій пікет на п'ятому поверсі відомства, оголосивши голодування.
Топ коментарі
+4
Захарченко заплатит.При их молчаливом согласии началась эта война на домбасе.
показати весь коментар
15.06.2016 10:26 Відповісти
+3
а й правда.. почему бы не отнять копейки у одних нищих и убогих, чтобы отдать другим.. услыште шахтёров - авангард рабочего класса кормящий всех и всегда, и которому все должны по-жизни..
показати весь коментар
15.06.2016 10:24 Відповісти
+3
Если бы все отстаивали свои интересы как шахтёры у власти давно бы начали работать на благо народа , а не воровать на благо "семьи" . А те кто недоволен действиями инвалидов просто ряженые казачки ! Шахтёры не требуют чужого . Они требуют выполнения законов . Проще с дивана критиковать , а не присоединиться и вместе требовать . Или ВСЕ довольные понижением уровня жизни в три - пять раз ?!
показати весь коментар
15.06.2016 11:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тебе сикоко годиков
показати весь коментар
15.06.2016 09:52 Відповісти
так ведь инвалиды... Здоровые - пока что жуют шоколадное дерьмо и молчат.
показати весь коментар
15.06.2016 09:52 Відповісти
Самое главное - это пенсии судей и зарплаты депутатов...
показати весь коментар
15.06.2016 10:06 Відповісти
Пора этим несчастным открыть страшную правду - их будущие соцвыплаты давно обналичены и вывезены. А ныне работающие не желают их тянуть.
показати весь коментар
15.06.2016 09:57 Відповісти
Кроты на пятом этаже? Пора дезинфекцию проводить. Или они касками стучат?
показати весь коментар
15.06.2016 10:15 Відповісти
а й правда.. почему бы не отнять копейки у одних нищих и убогих, чтобы отдать другим.. услыште шахтёров - авангард рабочего класса кормящий всех и всегда, и которому все должны по-жизни..
показати весь коментар
15.06.2016 10:24 Відповісти
у ахметки отнять и порошенка.
показати весь коментар
15.06.2016 10:54 Відповісти
А ГУДКИ забули, хай погудять !!! Допомагає як мертвому кадило. Погудіть кроти, у ВАС досвід Є Як і Вашого бандита рижого.
показати весь коментар
15.06.2016 12:32 Відповісти
Захарченко заплатит.При их молчаливом согласии началась эта война на домбасе.
показати весь коментар
15.06.2016 10:26 Відповісти
Головой думай, а не головкой....кроме Лугандона шахтеров больше нет?
показати весь коментар
15.06.2016 10:55 Відповісти
все энерго предприятия принадлежат олигархам РФ. тарифы подняли в 3 раза а где увелечение зарплат и пенсий в 3 раза предатели устроели геноцид украинцов.
показати весь коментар
15.06.2016 11:03 Відповісти
Если бы все отстаивали свои интересы как шахтёры у власти давно бы начали работать на благо народа , а не воровать на благо "семьи" . А те кто недоволен действиями инвалидов просто ряженые казачки ! Шахтёры не требуют чужого . Они требуют выполнения законов . Проще с дивана критиковать , а не присоединиться и вместе требовать . Или ВСЕ довольные понижением уровня жизни в три - пять раз ?!
показати весь коментар
15.06.2016 11:08 Відповісти
погодите вот уже 1600 покращення.

вы не заметите, зато все у кого з/п от количества минимумов расскажут, как затягивать пояса.
показати весь коментар
15.06.2016 11:18 Відповісти
Кроты работают на орду, а соцвыплаты требуют от Украины. Одноклеточные. Одна извилина и та не в голове. Во всём мире от них избавляются как от прокаженных и только у нас с ними панькаются.
показати весь коментар
15.06.2016 11:38 Відповісти
Больной?