11062 відвідувача онлайн
29 348 338

ВР зобов'язала радіостанції збільшити кількість української музики в ефірі (оновлено)

За відповідний законопроект №3822-д про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо частки україномовних пісень в музичних радіопрограмах і радіопередачах) за основу та в цілому проголосували 268 народних депутатів, - інформує Цензор.НЕТ.
Як пояснила в ході обговорення законопроекту нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар, тепер кожна третя пісня, яка звучить в ефірі українських радіостанцій, має бути україномовною.

Читайте також: Трансляція 20 російських пропагандистських телеканалів блокована на Житомирщині

Також за словами Сюмар, відповідно до цього закону, щонайменше 60% ефіру має бути українською мовою. При цьому українська мова й країнська музика повинні звучати переважно вранці та вдень, а не вночі, коли їх ніхто не слухає.
Зауважимо, що за цей проект фракція "Опозиційний блок" не голосувала майже в повному складі. Згідно з даними Верховної Ради, "за" проголосували лише Юрій Павленко і Вадим Рабинович (який вийшов зі складу "Опозиційного блоку", однак на сайті Ради поки фігурує у списку фракції).
Топ коментарі
+29
Особенно бесит "рузкое радио". Некоторые маршрутчики его не выключают днями. Ехал, намедни с портативной колонкой (довольно мощной)сидел за водилой, играло руцкое радио. Культурно попросил сменить волну или выключить - ноль реакции. Врубил свою шарманку на полную с АСДС ) Противостояние продолжалось несколько минут, взвыли многие пассажиры. В конце-концов сошлись на тихом перемирии - цель была достигнута!
показати весь коментар
16.06.2016 11:12 Відповісти
+26
руки в тебе з жопи, робота є завжди, не розумію людей які кажуть шо нема роботи
показати весь коментар
16.06.2016 11:04 Відповісти
+25
украинские переводы фильмов и, особенно, мультфильмов намного интереснее!
показати весь коментар
16.06.2016 11:19 Відповісти

Завантаження...