ВР зобов'язала радіостанції збільшити кількість української музики в ефірі (оновлено)
За відповідний законопроект №3822-д про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо частки україномовних пісень в музичних радіопрограмах і радіопередачах) за основу та в цілому проголосували 268 народних депутатів, - інформує Цензор.НЕТ.
Як пояснила в ході обговорення законопроекту нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар, тепер кожна третя пісня, яка звучить в ефірі українських радіостанцій, має бути україномовною.Також за словами Сюмар, відповідно до цього закону, щонайменше 60% ефіру має бути українською мовою. При цьому українська мова й країнська музика повинні звучати переважно вранці та вдень, а не вночі, коли їх ніхто не слухає.
Зауважимо, що за цей проект фракція "Опозиційний блок" не голосувала майже в повному складі. Згідно з даними Верховної Ради, "за" проголосували лише Юрій Павленко і Вадим Рабинович (який вийшов зі складу "Опозиційного блоку", однак на сайті Ради поки фігурує у списку фракції).
Топ коментарі
+29 Tom Perroff
показати весь коментар
16.06.2016 11:12 Відповісти Посилання +26 141
показати весь коментар
16.06.2016 11:04 Відповісти Посилання +25 Семен_Cеменыч
показати весь коментар
16.06.2016 11:19 Відповісти Посилання