9610 відвідувачів онлайн

Українські археологи відмовилися від пропозицій РФ працювати в окупованому Криму

Українські археологи не втратили інтересу до Криму, але не їдуть на розкопки на анексований Росією півострів з принципових міркувань.

Про це заявив у ранковому ефірі Радіо Крим.Реалії співробітник Інституту археології Національної академії наук України В'ячеслав Баранов, передає Цензор.НЕТ.

"Не поїдуть з принципових міркувань, тому що з Росії такі пропозиції надходили активно. До анексії була практика, що українські дослідники брали "відкриті листи", а продовжували працювати ті російські експедиції, які там працювали по 40 - 50 років. Вони продовжували працювати за українським законодавством. І росіяни після анексії намагалися пролонгувати таку схему. Вчені за фактом визнали б анексію, але цього не відбулося, слава Богу", - сказав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Скіфський курган розграбований у Черкаській області. ВIДЕО

За словами вченого, також в українському академічному середовищі заборонені всі офіційні контакти з Російською Федерацією. "Це виключно може бути особиста ініціатива дослідника, в цьому випадку він їде за якимись своїми каналами. На офіційному рівні контакти досить активно розірвані", - зазначив він.

Після введення зарубіжних санкцій з Криму пішли всі міжнародні археологічні експедиції і повністю припинилося міжнародне фінансування археологічних розкопок.
Топ коментарі
+18
Правильно, сейчас не то время, что бы раскапывать, сейчас нужно закапывать как можно больше ваты.
показати весь коментар
16.06.2016 11:29 Відповісти
+18
Украинские археологи отказались от предложений РФ работать в оккупированном Крыму - Цензор.НЕТ 593
показати весь коментар
16.06.2016 11:40 Відповісти
+13
Это как согласиться на милостивое разрешение воров посмотреть украденый ими у тебя телевизор. Я понимаю, что шваль вроде кацапов - безпринципные слизняки, и такая шняга для них обычное дело. Но с быдлом не сотрудничают, им погоняют.
показати весь коментар
16.06.2016 11:46 Відповісти

Завантаження...