4105 відвідувачів онлайн
13 210 21

Тривають переговори зі злочинцем, який забарикадувався в Маріуполі, - Шкіряк

Співробітники поліції і Нацгвардії проводять переговори зі злочинцем, який забарикадувався в житловій 5-поверхівці Маріуполя.

Про це в ефірі телеканалу 112 Україна повідомив радник глави МВС Зорян Шкіряк, інформує Цензор.НЕТ.
"Тривають переговори зі злочинцем, щоб він склав зброю і здався правоохоронцям", - заявив Шкіряк, зазначимо, що він на даний момент уже перебуває на місці події.
Крім цього, він уточнив, що за наявною інформацією, чоловік мав проблеми з алкоголем.

Читайте також: Афганець підірвав гранату в 5-поверховому будинку в Маріуполі: поранено поліцейського, - "112 Україна"

Як повідомлялося, в Приморському районі Маріуполя місцевий житель, в якого, за попередньою інформацією, вдома зберігалася заборонена зброя, забарикадувався і почав чинити опір правоохоронцям. Чоловік почав перестрілку. Поранено одного поліцейського.
Топ коментарі
+6
Шо, тролляка путинский ? Опять ? Иди, соси. Только не захлебнись. "Днепропетровец" хренов. Уши из Ольгино торчат, мама не горюй. Или не ?
показати весь коментар
17.06.2016 16:09 Відповісти
+5
Порошенко борется с коррупцией:
Вместо бесплатной детско-юношеской спортивной школы завод "Ленинская кузница" Петра Порошенко и Игоря Кононенко построил в Пуще-Водице под Киевом частный теннисный фитнес-клуб.
показати весь коментар
17.06.2016 15:58 Відповісти
+4
Предлагаю переговоры назвать "Мариупольские соглашения 1".
показати весь коментар
17.06.2016 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Порошенко борется с коррупцией:
Вместо бесплатной детско-юношеской спортивной школы завод "Ленинская кузница" Петра Порошенко и Игоря Кононенко построил в Пуще-Водице под Киевом частный теннисный фитнес-клуб.
показати весь коментар
17.06.2016 15:58 Відповісти
Шо, тролляка путинский ? Опять ? Иди, соси. Только не захлебнись. "Днепропетровец" хренов. Уши из Ольгино торчат, мама не горюй. Или не ?
показати весь коментар
17.06.2016 16:09 Відповісти
Сходи ка *****, порхосос вонючий.
Откуда вы выползаете в таких количествах, твари?!!
показати весь коментар
17.06.2016 16:16 Відповісти
О, Паша Шевченко, він же Мускорта, він же бєшєний бублік.
Пам'ятаєш після чого я тебе вафлити почав?
В спам, кицику, в спам.
показати весь коментар
17.06.2016 16:25 Відповісти
даМбасятина, ты перегрелся.
PS. Тебя даже представлять людям не нужно.
Скажешь, что ты даМбасятина и все сразу поймут, что ты у нас за "мыслитель".
показати весь коментар
17.06.2016 16:28 Відповісти
Взагалі-то я сумчанин.
показати весь коментар
17.06.2016 16:28 Відповісти
Опа, оно уже перекрасилось
Чует, откуда ветер дует...
Мило.
показати весь коментар
17.06.2016 16:50 Відповісти
А щодо того кого представляти людям не потрібно- так це тебе. Досить сказати ;Паша, талановитий одесський блоххєр;- і народ починає нудити.
показати весь коментар
17.06.2016 16:30 Відповісти
пнх
показати весь коментар
17.06.2016 17:05 Відповісти
шкиряк уже переговорщик? ехал бы уже в боливуд. с Непалом рядом
показати весь коментар
17.06.2016 16:01 Відповісти
Предлагаю переговоры назвать "Мариупольские соглашения 1".
показати весь коментар
17.06.2016 16:04 Відповісти
Мабуть вимагає легалізації носіння зброї.
показати весь коментар
17.06.2016 16:05 Відповісти
Как в известном фильме: - Эхо войны.....
показати весь коментар
17.06.2016 16:07 Відповісти
Чего добъётся? Сбежать уже вряд ли.
показати весь коментар
17.06.2016 16:10 Відповісти
вот кацапне ввели уроки православия-а нужней уроки по обращению с пришедшей белочкой.кацап должен понимать,что при белочке нельзя кидать понты,трясти вяличием и нагло врать. не любит она этого...
показати весь коментар
17.06.2016 16:16 Відповісти
Орлів сбу туди - вони швиденько його заспокоять бронебійними кулями.
показати весь коментар
17.06.2016 16:32 Відповісти
Шкиряк главный в мире переговорщик,,специалист,,универсал все понимает вовсем разбирается,только после их с аваковым руководства полицией бабушки скоро перебежками ходить в аптеки,может кому и повезет?!
показати весь коментар
17.06.2016 16:35 Відповісти
мусора мрази
показати весь коментар
17.06.2016 17:05 Відповісти
Это ты, забаррикадировавшийся?
показати весь коментар
17.06.2016 20:32 Відповісти