8613 відвідувачів онлайн
14 303 30

Петренко розповів, що буде із суддями, яких призначав Янукович

Ніхто зі старих суддів не буде автоматично призначений у нову структуру.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" розповів міністр юстиції України Павло Петренко, передає Цензор.НЕТ.
"Що стосується кількох тисяч суддів, які призначалися Януковичем, то в законі ця норма справді є. Вона означає, що ті судді, які призначалися Януковичем на п'ять років, не можуть бути автоматично переведені в новий суд. Вони допрацьовують свій п'ятирічний термін.
Із 1800 суддів, які призначалися за цей період 800 уже припинили свої повноваження. І на ці 800 посад буде оголошено конкурс. Ще тисяча тих, які залишилися, припинять повноваження протягом наступного року або півтора", - повідомив Петренко.

Читайте також: Зміни до Конституції в частині правосуддя, найімовірніше, наберуть чинності в середині вересня, - заступник голови АП Філатов

Він наголосив, що ніхто зі старих суддів не буде автоматично призначений у нову структуру. У цілому вся судова система має шанс оновитися.
Топ коментарі
+7
Судити їх треба ,а не просто звільняти , Звірити статки з заробітками і конфіскувати усе !
показати весь коментар
17.06.2016 22:07 Відповісти
+7
Ну хватит гнать , ну достали уже - люди последний хрен без соли доедают а вы сказки про судей и прокуроров рассказываете , ну как воровали вы все скопом , так и будете воровать , пока мы вас всех не перевешаем , подчёркиваю ВСЕХ до единого перевешаем !!!
показати весь коментар
17.06.2016 22:08 Відповісти
+7
Мы и так знаем,шо зарплата будет 315 тысяч в месяц у них, против 1450 у лохов,остальное бредни
показати весь коментар
17.06.2016 22:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Судити їх треба ,а не просто звільняти , Звірити статки з заробітками і конфіскувати усе !
показати весь коментар
17.06.2016 22:07 Відповісти
два года назад надо было нах...!!!!!И проверить все что они насудили
показати весь коментар
18.06.2016 08:59 Відповісти
Ну хватит гнать , ну достали уже - люди последний хрен без соли доедают а вы сказки про судей и прокуроров рассказываете , ну как воровали вы все скопом , так и будете воровать , пока мы вас всех не перевешаем , подчёркиваю ВСЕХ до единого перевешаем !!!
показати весь коментар
17.06.2016 22:08 Відповісти
Я б їх присипляв снодійними кулями як скажених собак і в клітку ,а потім судити на майдані ,судом присяжних. І так і буде
показати весь коментар
17.06.2016 22:13 Відповісти
не буде такого ніколи, не розказуйте анархітські казки
показати весь коментар
17.06.2016 22:26 Відповісти
а ти, сам, чи комусь тебе вішати?
показати весь коментар
17.06.2016 22:20 Відповісти
Ежедневку поменяй труазешель . Эстроген прогестерованный.
показати весь коментар
17.06.2016 22:33 Відповісти
Иван Петрович Сидоров в Цензоре не жалуется вообще и на руководство в частности. Во-первых жалобы не совместимы с понятиями не верь, не бойся, не проси на которых он вырос.Во-вторых Иван Петрович Сидоров пацан конкретный и реальный. Ему нужен результат. А порожняк с жалобами на руководство результата не даст. Руководство Цензор не читает. Иван Петрович Сидоров не требует прекратить жаловаться. Упаси Бог.У читателей с советских времен осталась привычка жаловаться в газеты. Пусть жалуются на здоровье. Только в советские времена результат жалоб был а сейчас его нет. Сейчас к результату надо идти другим путем. Иван Петрович Сидоров пацан не только конкретный и реальный, но и конструктивный. И он показывает этот путь. / Министр юстиции (Украины) анонсировал "Институт информаторов". - Это возможность для человека, у которого есть данные о коррупции среди чиновников, подать их в агентство. При этом человеку гарантируют, что его не привлекут к ответственности а виновный сядет в тюрьму.
показати весь коментар
17.06.2016 22:08 Відповісти
А якщо то такаж сама лажа як і НАБУ ? Я вам не раджу вірити жодному міністру чи взагалі будь якому держслужбовцеві ,це все мафія , Вони гарантують ? Ціну словам влади ми знаємо.Поки що вони гарантують тільки одне - смерть усім українцям
показати весь коментар
17.06.2016 22:17 Відповісти
ну насправді вони самі собі нічого не можуть гарантувати.
показати весь коментар
17.06.2016 22:27 Відповісти
крига злодійства чиновників лельом-по-лельом починає танути.Для прискорення процесу нам треба навчитися не давати хабарів та не боятися звертатися хоча б в "Институт информаторов". Користі від анонімних скарг в Цензор типу Всі крадуть немає ніякої.
показати весь коментар
17.06.2016 22:42 Відповісти
ПУТИН ПОДНЯЛ ЛАПКИ КВЕРХУ
Видео - https://www.youtube.com/watch?v=YNU41NY0j-c
показати весь коментар
17.06.2016 22:08 Відповісти
Петренко рассказал, что будет с судьями, которых назначал Янукович - Цензор.НЕТ 3073
показати весь коментар
17.06.2016 22:09 Відповісти
Будет то что и до этого .ОНИ БУДУТ ПОЛУЧАТЬ ПОВЫШЕННЫЕ ПЕНСИИ И ЛЬГОТЫ !
показати весь коментар
17.06.2016 22:16 Відповісти
Мы и так знаем,шо зарплата будет 315 тысяч в месяц у них, против 1450 у лохов,остальное бредни
показати весь коментар
17.06.2016 22:24 Відповісти
А какая судьба ждет судей назначенных Порошенко? Да того же председателя Верховного Суда Павла Петренко?
показати весь коментар
17.06.2016 22:24 Відповісти
лучше о своей судьбе подумай.
показати весь коментар
17.06.2016 22:28 Відповісти
И то верно, с осени кассации можно и не подавать, все одно будут несколько лет пыль собирать.
показати весь коментар
17.06.2016 22:37 Відповісти
оце молодець...я й не подумав...
показати весь коментар
17.06.2016 22:51 Відповісти
Енто толька 💨💨💨💨💨💨💨....
показати весь коментар
17.06.2016 22:27 Відповісти
Бред сивой кобылы! Через суд восстановятся или ещё как то
показати весь коментар
17.06.2016 22:39 Відповісти
Погодите, а с Яныком как?
Ведь большинство суддей подневольно оказались заложниками ситуации. И, не видя выхода, поддались системе...
Не оправдываю их, но суть не в том. ЯНЫКА к ответу надо!!!
показати весь коментар
17.06.2016 22:41 Відповісти
Янык уже расплатился.
показати весь коментар
17.06.2016 22:50 Відповісти
Паша, а может в Минюсте сначала порядок наведешь?

Головний люстратор Козаченко виявилася діючим арбітражним керуючим

http://zib.com.ua/ua/124283-golovniy_lyustrator_kozachenko_viyavilasya_diyuchim_arbitraz.html
показати весь коментар
17.06.2016 22:49 Відповісти
"Бла-бла-бла..."
А що буде з генералами Януковича , а з прокурорами ...і т.д ?!
показати весь коментар
17.06.2016 22:54 Відповісти
да переустроят их на новые тепленькие местечки - всего делов!....
не изменится ничего - не верю....
показати весь коментар
17.06.2016 23:21 Відповісти
Что будет с судьями которых назначил Порошенко?
показати весь коментар
17.06.2016 23:31 Відповісти
ну не автоматически - каждого барыга в ручном режиме назначит. их всех судить нужно, а тут речь об автоматике...
показати весь коментар
17.06.2016 23:48 Відповісти
Это как с прокуратурой и старыми мусорами в новой форме,кроме патрульных?
показати весь коментар
18.06.2016 01:06 Відповісти