8669 відвідувачів онлайн

Якщо Луценко не доведе справи до кінця, його з'їдять, - Чумак

У разі, якщо Генеральний прокурор Юрій Луценко не доведе відкриті справи до суду, його кар'єра буде закінчена.

Як передає Цензор.НЕТ, про це телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат Віктор Чумак.
"У Юрія Віталійовича вибір дуже малий, його з'їдять, якщо він не доведе до кінця. Це буде кінцем і політичної кар'єри, і будь-якої взагалі кар'єри. Його просто-напросто з'їдять, і він це добре розуміє. Я вірю йому, коли він каже, що в нього вибір невеликий, він абсолютно чітко це розуміє", - сказав Чумак.

Читайте також: Луценко дав 100 днів Столярчуку і Матіосу для демонстрації "об'єктивності і наступальності"

Нагадаємо, Юрій Луценко був призначений Генеральним прокурором 12 травня. Щоб це стало можливим, Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що дозволяють стати Генпрокурором людині без юридичної освіти.
Глава ГПУ вже зробив перші кадрові перестановки у відомстві й призначив своїми заступниками Дмитра Сторожука, Євгенія Єніна і Валентину Теличенко.
Топ коментарі
+17
Какое дело ??? Кого съедят ??? Кому ты паришь ??? Вас паскуд вешать осенью будут , как игрушки на новогоднюю ёлку !!
показати весь коментар
17.06.2016 22:13 Відповісти
+14
ниче! шоколадный глаз нового югика найдет.
показати весь коментар
17.06.2016 22:12 Відповісти
+13
Если Луценко не доведет дела до конца, его съедят, - Чумак - Цензор.НЕТ 8745
показати весь коментар
17.06.2016 22:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Помнится на праздновании победы однотурового, Югик объяснял невеждам, что Ахметов - это патриотический олигарх.
показати весь коментар
17.06.2016 23:02 Відповісти
Если Луценко не доведет дела до конца, его съедят, - Чумак - Цензор.НЕТ 9934
показати весь коментар
17.06.2016 23:10 Відповісти
Это как в футболе, Гусева, натурализованного Тайсона, Едмара,, лучших клубных игроков Стали, Олимпика, Карпат, Волыни, Черноморца, верните в большой футбол. Юра, у тебя в отделе кадров ГПУ личные дела на каждого работника ГПУ, выбирай. Не все новое - это зашибись. Не о себе, при такой политике, в ГПУ возвращаться, себе дороже. Эти трибуны рассказывали об у....бках "бриллиантовых прокурорах", сахарных, да- были такие. А кто вспомнил о прокурорских, которые с помощью оперов МВС, раскрыли и посадили тысячи убийц, насильников, взяточников и прочей мрази. Они что все "брильянтовые". Да "бриллиантовые" ******, никогда в морг при проведении следственных действий не приходили, на хера, они в 30 лет получали погоны государственных советников юстиции (генералов на цивильний мови и докторов и кандитатов юридических наук писали) ). Этих ********* в правоохранительной системе (всех процентов 10) А этим "любым друзям" с ВРУ ( кстати классная аббревиатура (В) все (Р) ребята (У) устал), рассказывать о кодле прокурорской выгодно, потому и Юру туда запихнули, как раз в самую кодлу). Ничего, через 3-4 месяца появится своя, карманная кодла.
показати весь коментар
17.06.2016 23:11 Відповісти
Логопед доведет дело до конца.
Подонок картавый.
показати весь коментар
17.06.2016 23:13 Відповісти
А нужна ему эта карьера, если на кону будет взятка в сто лямов к примеру?
показати весь коментар
17.06.2016 23:15 Відповісти
Вы чего растрынделись.

Как раз ему деваться некуда.

Вопрос в наших придурошных депутатах, которые нихрена не делают.
Где снятие неприкосновенности? Где законы об изъятии денег банды регионалов?

Кто кого выбрал, с того и спрашивайте.
показати весь коментар
17.06.2016 23:19 Відповісти
його й так "сьедят" ...Оніщенький що один у газ "оформляв" ...він навіть не побоявся приїхати...в те що "ці руки нічого не "брали"" не повірю ... значить або "криша" найкрутіша або черговий стрибун з поверху вісімнадцятого...
показати весь коментар
17.06.2016 23:19 Відповісти
Ще нікого не зЇли,і цей переживе,а ми ,як завжди обітремось
показати весь коментар
17.06.2016 23:29 Відповісти
Не вкусный он какой-то и с душком, - сивухой попахивает.
показати весь коментар
17.06.2016 23:43 Відповісти
до тех пор пока у нас будет система кум брат сват порядка не будет.
показати весь коментар
18.06.2016 08:49 Відповісти
ВОПРОС НА КОНУ кто кого.ЕСЛИ НЕ ДОЧИСТИТЬ ПОМОЙКУ О ЗАКОННОСТИ В СТРАНЕ МОЖНО ЗАБЫТЬ
показати весь коментар
18.06.2016 08:58 Відповісти
Пока вопрос на коне а не на кону,громко изобличаем и шопотом привлекаем!
показати весь коментар
18.06.2016 09:10 Відповісти
Есть такое дерьмо - западло. Он уже привык сидеть.
показати весь коментар
18.06.2016 13:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2