Унаслідок підриву на боєприпасі загинув чоловік у Бахмутському районі, - Нацполіція
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.
Згідно з повідомленням, поліцейські з'ясували, що 61-річний чоловік жив у приватному будинку з дружиною. Як зазначають сусіди загиблого, напередодні ввечері він посварився з дружиною, після чого вона пішла ночувати до знайомих.
А вже о 6 годині ранку городяни почули вибух, але спочатку подумали, що вибухнув газ, і повідомили про це дочці загиблого, яка звернулася в поліцію і до працівників газової служби. Але, як згодом було встановлено, причиною вибуху стала детонація гранати прямо в житловому будинку.
Жінка, яка проживає окремо від батьків, розповіла поліцейським, що сьогодні близько 5-ї години ранку їй зателефонував батько і попрощався з нею, однак вона не надала значення цим словам.
Під час огляду місця трагедії правоохоронці знайшли чеку й осколки від гранати РГД-5. Як стало відомо поліцейським, боєприпаси чоловік знайшов на березі річки Сіверський Донець під час лову риби і замість того, щоб повідомити про небезпечну знахідку правоохоронцям, приніс її додому.
Обставини трагедії з'ясовуються. На місці працює слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції.
Попередня правова кваліфікація за даним фактом - ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.