6945 відвідувачів онлайн
9 687 124

Україна може відмовитися від імпорту газу за 4,5 роки, - Насалик

За 4,5 роки Україна матиме підстави повністю відмовитися від імпорту газу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик в ефірі телеканалу "112 Україна" 19 червня.

"Міністерство розробило дуже цікаві програми, ми отримали хороші сигнали від інвесторів - це й завершення 3 і 4 блоків Хмельницької АЕС. Ми розробили програму, яку назвали "Кривою незалежності", де Україна за 4,5 роки просто не буде імпортувати газ, і для цього є всі підстави", - заявив Насалик, зазначивши, що відповідна програма була підтверджена на раді реформ під керівництвом президента.

За словами міністра, під час ради реформ також було розглянуто питання збільшення видобутку газу на 6-6,5 мільярдів.

"Втрати газу, за рахунок якого ми гріємо повітря, складають 11,5 мільйонів кубів", - заявив Насалик.


Також читайте: Суд заарештував десятого фігуранта у "газовій справі Онищенка"
Топ коментарі
+9
Богатый мы народ. Была советская власть: коммуналка копейки, газ- гроши, свет - ни о чём. Возмутились, получили независимость.

Не устроило: Россия - сволочи, Янукович - ворюга, газ - дорого для страны.
Наконец то выбрали, что по душе: власть своя, Россия - нах, живём по Правде. Мы-лучшие. Мы-Европа.
Ура! наконец то зажили. Ещё 4 года - и наконец то промышленности не будет вообще! Избавимся от газовой зависимости! и НАФИГ НАМ ГАЗ В ЗЕМЛЯНКАХ?
показати весь коментар
19.06.2016 21:32 Відповісти
+8
Добываем в Украине без малого 20 млрд куб м газа. Тратим на нужды населения 17 млрд куб м газа. Рентабельная цена на газ Укргаздобычи - 150 грн за 1000 м куб. Цена для населения 6800 грн за 1000 м куб. Никого ничего не смущает???
показати весь коментар
19.06.2016 21:19 Відповісти
+7
интересно,а кто этому дятлу подсказал название "Кривая Независимости"?
показати весь коментар
19.06.2016 20:46 Відповісти

Завантаження...