Україна може відмовитися від імпорту газу за 4,5 роки, - Насалик
За 4,5 роки Україна матиме підстави повністю відмовитися від імпорту газу.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик в ефірі телеканалу "112 Україна" 19 червня."Міністерство розробило дуже цікаві програми, ми отримали хороші сигнали від інвесторів - це й завершення 3 і 4 блоків Хмельницької АЕС. Ми розробили програму, яку назвали "Кривою незалежності", де Україна за 4,5 роки просто не буде імпортувати газ, і для цього є всі підстави", - заявив Насалик, зазначивши, що відповідна програма була підтверджена на раді реформ під керівництвом президента.
За словами міністра, під час ради реформ також було розглянуто питання збільшення видобутку газу на 6-6,5 мільярдів.
"Втрати газу, за рахунок якого ми гріємо повітря, складають 11,5 мільйонів кубів", - заявив Насалик.
Не устроило: Россия - сволочи, Янукович - ворюга, газ - дорого для страны.
Наконец то выбрали, что по душе: власть своя, Россия - нах, живём по Правде. Мы-лучшие. Мы-Европа.
Ура! наконец то зажили. Ещё 4 года - и наконец то промышленности не будет вообще! Избавимся от газовой зависимости! и НАФИГ НАМ ГАЗ В ЗЕМЛЯНКАХ?