5652 відвідувача онлайн

Поліцейська місія ОБСЄ навряд чи з'явиться на Донбасі цього року, - Марчук

Про це представник України в підгрупі з безпеки на переговорах в Мінську Євген Марчук розповів в інтерв'ю "Громадському", передає Цензор.НЕТ.

Терміни введення на Донбас поліцейської місії ОБСЄ залежать від багатьох складових.

"Одного разу представник міністерства закордонних справ Німеччини сказав: ми це не обговорювали. А Німеччина сьогодні головує в ОБСЄ.

Я особисто думаю, що до кінця року, хоч як би нам не хотілося, навряд чи вдасться це реалізувати, крім того Росія буде протистояти проти нашого підходу.

Читайте також: У поліцейської місії ОБСЄ немає функцій правоохоронної діяльності, щоб забезпечити вибори на Донбасі, - Марчук

Пам'ятайте, що сказав Захарченко: "Якщо вони тут з'являться - ми їх розстріляємо". Мовляв, якщо люди зі зброєю з'являться на їхній території. Який же це підхід? Взагалі, поліцейська місія, так само як і миротворчі підрозділи, хоча це абсолютно різні функції - це за згодою сторін. Сьогодні немає згоди сторін.

Також читайте: Бюджет поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі становить майже мільярд доларів, - Марчук

Тому сьогодні говорити про реальний рух у цьому сенсі, я не бачу підстав. Хоча, можливо, в МЗС є домовленості на якомусь рівні, і вони поки не розголошуються, таке може бути ", - зазначив Марчук.
Топ коментарі
+6
Полицейская миссия ОБСЕ вряд ли появится на Донбассе в этом году, - Марчук - Цензор.НЕТ 8735
показати весь коментар
19.06.2016 22:14 Відповісти
+5
Тут вопрос пора ставить по другому,пора признать факт оккупации Донбасса Расеей,и ввести миротворцев на линию разграничения,прекратить любую торговлю с оккупантом и разорвать дипотношения,все переговоры с Ху&лом вести через посредников из США. Только один недостаток в этом плане,Липецкий свечной заводик.
показати весь коментар
19.06.2016 21:58 Відповісти
+4
Це не тей Марчук, який разом з Кучмою повів Україну шляхом олігархії, яка привела до війни?
показати весь коментар
19.06.2016 22:13 Відповісти

Завантаження...