6380 відвідувачів онлайн

МВС України підтримує введення міжнародної поліцейської місії на Донбасі

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він заявив: "Міністерство внутрішніх справ вітає, схвалює і підтримує Міжнародну поліцейську місію, яка здатна сприяти врегулюванню ситуації на Донбасі.

Вважаємо важливим і необхідним її залучення як гаранта забезпечення демократичних виборів та підтримання правопорядку під час виборчого процесу.

Це дасть можливість не тільки забезпечити права місцевих територіальних громад та самоврядування, а й досягти миру і стабільності в регіоні".

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Азов" і "Донбас" повернуться на передову, - Шкіряк
Топ коментарі
+9
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
22.06.2016 22:14 Відповісти
+6
МВД Украины поддерживает введение международной полицейской миссии на Донбассе - Цензор.НЕТ 997
показати весь коментар
22.06.2016 22:10 Відповісти
+5
Останніми днями в Україні і Європі розгорнули істеричну медійну кампанію, мовляв, Путін от-от розпочне широкомасштабну війну проти Європи. Тему швидкої війни континентального масштабу насторожено-перелякано коментують політики, дипломати, експерти. В дискусію включилася і військова розвідка України, яка нібито теж фіксує ознаки стратегічного розгортання російської армії з можливим швидким наступом на Європу.

Агресивність і безбашенність Путіна не викликає сумнівів, загроза з боку Росії існуватиме завжди, до протидії цій загрозі Європі (Україні насамперед) готуватися треба постійно і наполегливо. Але...

Ніякого стратегічного розгортання російської армії чи інших ознак, які би свідчили про імовірний наступ Путіна на Європу ближчим часом - зараз немає. Підстав/причин, щоб залякувати 700 мільйонів людей континентальною війною, яка нібито розпочнеться сьогодні-завтра - так само немає.

Навіщо це робиться? Кому вигідно, щоб заляканою була Європа і заляканою була Україна? Кому і навіщо це потрібно саме зараз?

Моя відповідь: прагматично-цинічно зараз це вигідно всім (крім народу України) - Путіну, Порошенку, Обамі, Олланду, Меркель, Штайнмайєру... Аби на фоні людського і депутатського страху проштовхнути імплементацію отого гнилого Мінського пакету через Верховну Раду, провести на окупованих територіях які-небудь/будь-які вибори, усіх чохом амністувати й перекласти фінансовий тягар за зруйноване/знищене на Київ, під контролем якого вже точно не буде Криму і фактично не буде окупованого Росією Донбасу.

Я не буваю не Банковій, не присутній під час телефонних розмов Порошенка з Путіним, не фіксую поїздок Медведчука та інших довірених осіб за маршрутом Банкова-Кремль-Банкова, але маю тверде відчуття, що Порошенко з Путіним уже домовилися. Домовилися за посередництва і під тиском з боку західних партнерів, які стомилися від України і від санкцій, бояться конфліктувати з Путіним і хотіли би піти на свої власні вибори у спокої. Навіть ціною здачі інтересів України.

Диявол зазвичай у деталях, тож протягом двох тижнів, поки Рада збереться на фінальні липневі засідання, деталі домовленостей ще будуть узгоджуватися. Слідкуйте, хто в цей період приїде до Порошенка і до Путіна - і Вам багато чого проясниться.

Але головне - слідкуйте за порядком денним і голосуваннями ВР у липні. Через доступні Вам канали впливайте на позицію депутатів. Щоб вони не піддалися загальному психозу, не дозволили Путіну зруйнувати/федералізувати країну, не зганьбили себе голосуванням фактично за акт капітуляції.

Буде війна і кров, якщо не оберете Порошенка в першому турі - ту аморальну кампанію залякування ми з Вами не забули, і чим вона завершилася бачимо. То була істерія вітчизняного масштабу, зараз - континентального, але суть ідентична. Тож зберігаймо спокій і розум.

‪#‎НетОсобомуСтатусуДонбасса‬
http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/576a6a8217e74/
показати весь коментар
22.06.2016 22:05 Відповісти

Завантаження...