4279 відвідувачів онлайн
23 019 19

У Держдепартаменті США дали оцінку зустрічам Нуланд у Києві

У Державному департаменті США назвали "хорошими" зустрічі помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторії Нуланд із керівництвом України в Києві.

Про це повідомив під час брифінгу в четвер представник зовнішньополітичного відомства США Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".
"Вона (Вікторія Нуланд - ред.) провела хороші зустрічі в Києві, зосереджені переважно навколо Мінських угод і нашого бажання й надалі бачити їх імплементацію в повному обсязі", - зазначив представник Держдепу.
Читайте також: Нуланд вимагатиме рішень від Кремля щодо Мінських угод, - Більдт

Разом із тим він не став коментувати проведення переговорів Вікторії Нуланд у російській столиці в четвер. Кірбі зазначив, що заява Держдепартаменту США у зустрічах у Москві буде готова після того, як там усе завершиться.

Також читайте: Нуланд зустрілася з Порошенком: "Санкції проти Росії повинні діяти для повного виконання Мінських угод"

Як повідомлялося, помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд у середу відвідала українську столицю, де обговорила хід реформ у країні і прогрес у виконанні Мінських угод. У четвер вона провела низку зустрічей у Москві, на яких, за попередньою інформацією, ішлося насамперед про імплементацію Мінських угод.
Топ коментарі
+9
Все идет хорошо, только мимо.....

Михаил Михайлович Жванецкий.
показати весь коментар
24.06.2016 08:42 Відповісти
+5
Встречи хорошие , а вот жизнь у нас печальная ...
показати весь коментар
24.06.2016 08:39 Відповісти
+5
Смешно это слышать от прокси-кацапа, который даже под собственным флагом сцыт пОстить. Впрочем, вам даже на Олимпиаде под собственным флагом теперь не выступать
показати весь коментар
24.06.2016 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это было понятно. А что со встречами в Москве-почему полная тишина о них?
показати весь коментар
24.06.2016 08:39 Відповісти
так там дэбилы можно и не оглашать и так все ясно
показати весь коментар
24.06.2016 08:42 Відповісти
Пескова найти не могут, ушел в запой.
показати весь коментар
24.06.2016 08:43 Відповісти
А серьёзно?-я никакой информации об итогах не встречал.
показати весь коментар
24.06.2016 08:46 Відповісти
да рано еще, ***** думает, если там реальная тема для разговора была
показати весь коментар
24.06.2016 08:51 Відповісти
Ща СрУ сми проснутся отойдут от стекломоя и Письков раскажит какой же ***** молодец что встретился с Нуланд хотя он не собирался с ней встречатся и расскажет как ***** анекдоты ей рассказывал!
показати весь коментар
24.06.2016 08:52 Відповісти
Встречи хорошие , а вот жизнь у нас печальная ...
показати весь коментар
24.06.2016 08:39 Відповісти
Все идет хорошо, только мимо.....

Михаил Михайлович Жванецкий.
показати весь коментар
24.06.2016 08:42 Відповісти
Т.е. теперь па-рашка наносит удары в спину себе сама?
показати весь коментар
24.06.2016 09:26 Відповісти
А ножку "даватели" не поломают ? Сопли подбери, "даватель" хренов..
показати весь коментар
24.06.2016 12:31 Відповісти
кая там встеча ? Посидели, поболтали... Нуланд выразила очередную озабоченность... Отметили затем это дело вливаниями оковытой да и разбежались...Путлера уговаривать...
показати весь коментар
24.06.2016 08:54 Відповісти
попили чайку, поели печенек. юГик нажрался. все осталось по прежнему: "слепой траст" процветает, все при своих интересах.
показати весь коментар
24.06.2016 08:59 Відповісти
смешные вы...все надеетесь на тетю с америки, на ее печеньки, не надоело жить то халопами??
показати весь коментар
24.06.2016 09:04 Відповісти
Смешно это слышать от прокси-кацапа, который даже под собственным флагом сцыт пОстить. Впрочем, вам даже на Олимпиаде под собственным флагом теперь не выступать
показати весь коментар
24.06.2016 09:28 Відповісти
жирику печеньки очень пондравились....))
показати весь коментар
24.06.2016 09:39 Відповісти
Хе-хе. Не только ему:

В Госдепартаменте США дали оценку встречам Нуланд в Киеве - Цензор.НЕТ 3810
показати весь коментар
24.06.2016 09:46 Відповісти
Придурок, эта тетя (и другие дяди) с Америки нужны нам для того, что бы давать по ушам нашим воровитым правителям. Москва, когда давала януковичу бабло не требовала от него отчета, а Штаты когда дают Киеву деньги, контролируют каждую копейку. Чтобы не украли, а дошли по назначению. Считай, что штатники - это полицейские возле наших киевских воров.
показати весь коментар
24.06.2016 10:05 Відповісти
І що, пообіцяли протягнути зміни до Конституції? А х...й ви вгадали!
показати весь коментар
24.06.2016 14:47 Відповісти