10000 відвідувачів онлайн
7 710 87

Меркель закликала не квапити процес виходу Великобританії з ЄС

Про це заявила глава німецького уряду в Потсдамі в суботу, 25 червня, після зустрічі керівництва Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Немецкую волну.

Читайте також: Шотландія почне переговори з ЄС для збереження членства в союзі

Разом із тим канцлер не має наміру квапити Лондон з подачею офіційної заяви про вихід з Євросоюзу. "Це не повинно тривати вічно. Але я б не стала битися над тим, щоб це відбулося швидко", - заявила Меркель.
Глава німецького уряду наголосила, що Євросоюзу теж належить зайнятися розглядом наслідків Brexit. Зокрема, жителям решти 27 держав-членів повинні бути роз'яснені переваги перебування в ЄС. Водночас Меркель заявила, що поки Великобританія не подала заяву про вихід з союзу, вона залишається його повноправним членом, що, за словами канцлера, їй підтвердив і британський прем'єр-міністр Девід Кемерон.

Нагадаємо, за результатами референдуму, що відбувся 23 червня і отримав назву Brexit, 51,9% британців проголосували за вихід країни з ЄС. Після оголошення результатів прем'єр-міністр Кемерон заявив, що піде з поста восени цього року. Президент Європейської ради Дональд Туск, коментуючи результати британського референдуму, заявив, що ЄС рішуче налаштований зберегти єдність на рівні 27 країн. Крім політичної кризи, Brexit також сильно вплинув на світову і британську економіки: вже під час підрахунку голосів на світових ринках і біржах почався обвал, а курс британського фунта впав до 30-річного мінімуму.

В Україні вважають, що результати британського референдуму можуть вплинути на долю безвізового режиму для українців та санкцій проти Росії.
Топ коментарі
+16
Меркель призвала не торопить процесс выхода Великобритании из ЕС - Цензор.НЕТ 5722
https://twitter.com/Anakoyher Роза Моисеевна ‏@Anakoyher https://twitter.com/Anakoyher/status/746947016769544192 4 ч.4 часа назад
Похоже, на этот раз англичане "уйдут" не по-английски. а по-еврейски. То есть, попрощаются, но не уйдут.
показати весь коментар
26.06.2016 12:42 Відповісти
+10
Чушь не пиши. Был бы компромат - не было бы никаких санкций.
показати весь коментар
26.06.2016 12:36 Відповісти
+9
Да куда уж торопить то...более 3-х миллионов подписей под петицией...за два не полных дня..... результаты того референдума уже можно хоронить....
показати весь коментар
26.06.2016 12:26 Відповісти

Завантаження...