10893 відвідувача онлайн

Порошенко розраховує на продовження Євросоюзом санкцій щодо РФ

Президент Петро Порошенко розраховує, що Європейський Союз продовжить санкції щодо Росії.

Про це він сказав журналістам за підсумками перемовин із керівництвом ЄС у Брюсселі (Бельгія), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Ми очікуємо позитивних повідомлень наприкінці роботи завтрашнього саміту Євросоюзу, Європейського Союзу. Нам сьогодні було надзвичайно важливо передати останню інформацію щодо імплементації "Мінських домовленостей", щодо тих проблем, які сьогодні є на окупованих територіях, і довести чітку та ясну позицію України", - заявив глава держави.

Порошенко висловив впевненість, що ЄС почув позицію України, проте зазначив, що до останньої хвилини робота в цьому напрямку буде продовжуватися.

Як відомо, Порошенко розраховує на те, що ЄС продовжить санкції проти Росії, незважаючи на те, що громадяни Великобританії на референдумі, який відбувся 23 червня, проголосували за вихід своєї країни з ЄС.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Парламент Италии не поддержал снятие санкций с России
Топ коментарі
+11
шел третий год кондитерского "правления"... петро все "рассчитывал"...
день Сурка какой-то от наших новостей.
показати весь коментар
27.06.2016 22:26 Відповісти
+10
Порошенко рассчитывает на продление Евросоюзом санкций в отношении РФ - Цензор.НЕТ 171
показати весь коментар
27.06.2016 22:27 Відповісти
+8
ще трохи подробиць...

Порошенко рассчитывает на продление Евросоюзом санкций в отношении РФ - Цензор.НЕТ 691
показати весь коментар
27.06.2016 22:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не against the world
показати весь коментар
27.06.2016 22:24 Відповісти
world русский ?
показати весь коментар
27.06.2016 22:26 Відповісти
мiр руській world globalь
показати весь коментар
27.06.2016 22:30 Відповісти
показати весь коментар
27.06.2016 22:27 Відповісти
https://twitter.com/subwayriwer Порошенко рассчитывает на продление Евросоюзом санкций в отношении РФ - Цензор.НЕТ 4108Исус Навин‏@subwayriwer

3-200 и 2-300 сегодня в горловке. 300 превратились в 200 в процессе поступления. В итоге: 5 - 200х.
показати весь коментар
27.06.2016 22:31 Відповісти
Просто не нужно забывать...((( https://www.youtube.com/watch?v=rqh3LRDWLho#t=3.912312
показати весь коментар
27.06.2016 22:27 Відповісти
Что с нашими санкциями?
показати весь коментар
27.06.2016 22:27 Відповісти
Это до гонтаревой,все банки которые под санкциями Запада,в Украине процветают
показати весь коментар
27.06.2016 22:29 Відповісти
Все люди рассчитывают на продление санкций нЕлюдям.
показати весь коментар
27.06.2016 22:29 Відповісти
А сам ввел санкции частично.
показати весь коментар
27.06.2016 22:29 Відповісти
чвстично ввела санкции страна украина ,а барыга имеет фабрики в расее и платит им налог
показати весь коментар
27.06.2016 22:43 Відповісти
А ми можемо розраховувати на реальні санкції нашої влади проти агрессора, так само й на припинення торгівлі з ним?
От би у сраліна у 43 році працювала кондитерська фабрика десь у Дрездені.
показати весь коментар
27.06.2016 22:30 Відповісти
А что от этих санкций пользы много? Все это треп в пустую. Как стреляли на Донбассе,так и лупят.
показати весь коментар
27.06.2016 22:31 Відповісти
Поки кацапам не відключать СВІФТ - вони можуть протриматися ще 2-3 роки.
Тим паче наші бариги відтягують агонію кацапстану, торгуючи з ним та стимулюючи кацапський бізнес в Україні.
показати весь коментар
27.06.2016 22:37 Відповісти
Тебе оно надо? Выпей йаду и усни.
показати весь коментар
27.06.2016 22:34 Відповісти
боря, че-то от ткбя козлятиной попахивает..
показати весь коментар
27.06.2016 22:34 Відповісти
Путинский ***** Сарвози сейча будевать выпукивать оз своего вонючего тухеса свою итальчнскую срань. Гнида вонючая Нилького Саркози, Простите нас, украинцев украинский народ, Господи простите нас, Итальянцы, Мы и вы похожие хлопци.Слава ИталЇ !!! Слава Уккраїні !!!
показати весь коментар
27.06.2016 22:34 Відповісти
Патриот порошенко чешет на джаз-фестиваль устроеный кацапским банком
Порошенко рассчитывает на продление Евросоюзом санкций в отношении РФ - Цензор.НЕТ 8780


показати весь коментар
27.06.2016 22:36 Відповісти
...рассчитывает на продление Евросоюзом санкций в отношении рф...
показати весь коментар
27.06.2016 22:40 Відповісти
вид у сынки дебильноватый
показати весь коментар
27.06.2016 22:41 Відповісти
Ну так жінка Альоши - корінна жителька Петербурга, також не секрет що жінка Петра Олексійовича - уроженка Ліпецька.
От що треба знати про "щирих українців" при владі.
показати весь коментар
27.06.2016 22:42 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010064463215 Aleksandr Czernomorec https://www.facebook.com/profile.php?id=100010064463215 додав https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=297726200572860&id=100010064463215 8 нових світлин .
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=297726200572860&id=100010064463215 5 год. ·

У Львові проходить фестиваль Альфа-Джаз.
Засновником його є російський міліардер Фрідман,
спонсором російський Альфа-Банк.
На фестиваль прибув весь київський бомонд,вся,еліта,мля...
-Война?Какая война?Нет,не слышали.Не мешайте.
Вам шо,повылазило?У нас тута Европа!
показати весь коментар
27.06.2016 22:59 Відповісти
https://censor.net/news/395074/poroshenko_rasschityvaet_na_prodlenie_evrosoyuzom_sanktsiyi_v_otnoshenii_rf
а А ЕВРАСАЮС РАСЧИТЫВАЛ. ШО ОН НЕ БУДИТ их ДУРИТЬ РАСОВЫВАЯ ТРАШИ ПА КАРМАНАМ И ЛЮСТРИРУЕТЬ УСЕХ СВАЛАЧЕЙ! (народ надеился шо ешо и пасадить с канфиксацией у пользу малаимусчих...)
ТАК НА ШО УЖЕ ТАМА РАЩИТЫВАТЬ НА ШОТО, ЕЖЕЛИ ОТАК ОНО УСЁ ДЕЛАЛОСЯ? ГА?
показати весь коментар
27.06.2016 22:37 Відповісти
Странно все это..ездить выпрашивать по всему миру санкции, ведя бизнес на территории РФ и разрешать работать банкам на территории своей страны.
показати весь коментар
27.06.2016 22:39 Відповісти
а ЕС расчитывает на закрытие фабрик рошена в расее
показати весь коментар
27.06.2016 22:40 Відповісти
Скількі Петрик і ***** будуть прикривати санкціями тир,якій вони влаштували на Донбабве?Тир на якому гинуть україньці кожній день?Люди очніться цей односторонній кегельбан відбува
ється вже два рокі.Але замість кеглів.там україньці наші брати і сестри...
Порошенко рассчитывает на продление Евросоюзом санкций в отношении РФ - Цензор.НЕТ 8138
показати весь коментар
27.06.2016 22:46 Відповісти
А Евросоюз рассчитывает на введение санкций со стороны Украины по отношению к рашке...
Порох правильно предлагает продлить санкции против Рашки... но неправильно делает, что сам не хочет вводить санкции в отношении рашки и отказаться от своей рашистской липецкой фабрики.
показати весь коментар
27.06.2016 22:48 Відповісти
ВЭБ находится под санкциями США и Европы
Российский ВЭБ получил предложение по покупке украинского "Проминвестбанка"
Российский "Внешэкономбанк" уже получил индикативное предложение о продаже украинского "Проминвестбанка", заявил глава ВЭБа Сергей Горьков.
"У нас уже появились интересанты по приобретению. Могу сказать, что даже есть индикативное предложение, оно нас не очень устраивает, мы думаем, что, наверное, к осени получим более реалистичное предложение", - отметил Горьков.
показати весь коментар
28.06.2016 01:37 Відповісти
Украина ввела самые жесткие санкции, например перестала поставлять двигатели для крылатых ракет, хотя их никто в мире у нее не покупает. Надо делать крылатые ракеты, может их купят?
показати весь коментар
28.06.2016 06:51 Відповісти
Порошенко расчитывайет) А сам какие санкцыи вводит?Даже в зборной Украины играли 2 футболера которые играют в российских командах. Это нормально ?
показати весь коментар
28.06.2016 08:21 Відповісти