13884 відвідувача онлайн
9 402 107

Добровольчий рух ОУН планує самовільно знести пам'ятник Щорсу в центрі Києва

30 червня, в день народження генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича, Добровольчий рух ОУН має намір демонтувати пам'ятник більшовикові Миколі Щорсу в Києві.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку ОУН у Facebook, демонтаж запланований на 19:00.
"Цей "червоний командир" активно боровся з УНР, тому, відповідно до закону про декомунізацію, повинен бути демонтований. Але київська внутрішня окупаційна влада на чолі з Кличком не поспішає демонтувати цього ідола. Отже, це зробимо ми, і нам потрібна підтримка, щоб відновити історичну справедливість", - пишуть представники ОУН.

Читайте також: Пам'ятник чекістам у Києві остаточно знесено, - свободівець Андрійко. ФОТО

Нагадаємо, в травні народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", радник мера Києва Дмитро Білоцерківець заявив, що в столиці залишилося 13 вулиць, які підпадають під закон про декомунізацію, і 5 пам'яток.
Топ коментарі
+19
Добровольческое движение ОУН планирует самовольно снести памятник Щорсу в центре Киева - Цензор.НЕТ 6548
показати весь коментар
29.06.2016 09:48 Відповісти
+14
а какого он там еще стоит
показати весь коментар
29.06.2016 09:41 Відповісти
+13
А кто такой Щорс? Современная версия Щорса Моторола и Гиви. Давно пора его демонтировать. Если власть не может аккуратно демонтировать, то будет варварски снесен - небольшая потеря для общества. Вовку пережили и этого переживем...
показати весь коментар
29.06.2016 09:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Правильно, и неХ... у всяких там педаликов спрашивать! Еще в Харькове на коне один уе@ок стоит по фамилие невский. Какой дурак гепа его туда поставил и за какие заслуги?
показати весь коментар
29.06.2016 12:12 Відповісти
А ремонт школ, очистка парков и скверов... или такими мелочами Добровольное движение ОУН не занимается?! все надеются на кучку комунальщиков?
показати весь коментар
29.06.2016 12:28 Відповісти
Ну так а шо, ломать так ломать. Начинайте с верховной рады и заканчивайте метрополитеном, их ведь тоже комуняки построили. Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а потом. А потом власть имущие соберут монатки и ***..т из страны, а мы будем как та старуха у разбитого корыта. Д.Б.
показати весь коментар
29.06.2016 14:04 Відповісти
А как быть со стеллой на площади Победы? Она вся - коммунистический символ. Вверху - звезда, внизу, с двух сторон, золотые звезды героя и ордена ленина.
показати весь коментар
29.06.2016 16:59 Відповісти
В неравном бою с памятниками , члены П.С заработали пару лямов в виде бронзы и медаль за героизм и отвагу . Петр Олексеевич Офшоренко - их сын , бог , и святой дух .
Люди главное не забывайте . Помните П.С ломает , и служит вору .
показати весь коментар
29.06.2016 19:09 Відповісти
Коли нарешті перейменують вулицю Івана Кудрі (і пакетом - вулиці імені персоналій його угрупування)? Ці бандити-"підпільники" зорганізували численні вибухи в окупованому Києві, в тому числі кількох церковних споруд. А скільки заручників розстріляли німці через оті теракти? Совкові історики намагалися списати ті теракти на німців. Хоча за логікою - який сенс?
показати весь коментар
29.06.2016 21:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2