Про це інформує Reuters із посиланням на джерела в адміністрації турецького президента, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.
За даними джерела, вони проведуть зустріч і під час саміту "великої двадцятки". Раніше прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що дата і місце зустрічі Путіна та Ердогана будуть визначені дипломатичними каналами.
29 червня Путін і Ердоган провели телефонну розмову. Це було перше спілкування двох президентів з моменту кризи російсько-турецьких відносин, після того як турецький винищувач збив російський Су-24. У ході розмови вони домовилися про особисту зустріч.
Також читайте: Путін вирішив зняти заборону на відвідування Туреччини російськими туристами
Нагадаємо, відносини Росії і Туреччини різко погіршилися після того, як турецькі ВПС збили російський бомбардувальник Су-24 в районі турецько-сирійського кордону. Літак впав на території сирійської провінції Латакія, де йшли активні бої сил сирійського уряду з бойовиками.
У свою чергу Туреччина наполягала, що, за даними їхніх радарів, російський літак на 4 км заглибився на територію країни. Більш того, літак десять разів за п'ять хвилин попереджали про те, що він порушив повітряний простір, і тільки потім збили. Увечері того ж дня в Міноборони РФ повідомили, що загинув один пілот - Олег Пєшков. Він був убитий пострілами з землі після того, як катапультувався зі збитого літака.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Туреччина не має наміру потрапляти в становище винного, - Ердоган про кризу у відносинах з РФ
Москва поклала відповідальність за інцидент на турецьке керівництво. Анкара відмовилася вибачитися за збитий літак і загибель льотчика. В результаті інциденту були перервані практично всі торгові й економічні зв'язки між двома країнами.
Зазначимо, що увечері 28 червня в центральному аеропорту Стамбула
стався вибух. Епіцентр вибуху був у залі прильотів
міжнародного аеропорту імені Ататюрка. За останніми офіційними даними, в результаті теракту в турецькому аеропорту
36 людей загинули, ще 147 поранені. Серед постраждалих в аеропорту Стамбула є українці: одна українка загинула, ще один громадянин України зазнав осколкових поранень. Українське консульство в Стамбулі в зв'язку з терактом
відкрило "гарячу лінію". Відповідальність за теракт в аеропорту Стамбула
взяла на себе "Ісламська держава".