10604 відвідувача онлайн
3 044 21

Держфінансування партій почнеться в жовтні, - глава Нацагентства щодо запобігання корупції

Голова Національного агентства щодо запобігання корупції Наталія Корчак прогнозує, що державне фінансування статутної діяльності політичних партій почнеться через 3 місяці.

Про це вона сказала Українським Новинам, передає Цензор.НЕТ.
"З 1 липня у партій з'являється право на фінансування, але реалізувати право можна, коли буде заповнена форма звітності партії, на яку відведено 40 днів, і вивчена Нацагентством щодо запобігання корупції протягом 2 місяців", - сказала Корчак.

Читайте також: Мінфін Росії пропонує знизити бюджетні витрати: фінансування окупованого Криму скорочується більш ніж удвічі

За її словами, норма закону про державне фінансування політичних партій за рахунок коштів державного бюджету набуде чинності 1 липня, але реалізована буде через 3 місяці.
Топ коментарі
+4
Все для людей - а хтось нас запитав, на які партії ми згодні тратити наші гроші? Чи це нова тема для корупції та організації більшості?
показати весь коментар
30.06.2016 14:05 Відповісти
+3
Хорошая кормушка.
показати весь коментар
30.06.2016 13:56 Відповісти
+3
Бредовая идея. Что помешает брать и у олигархов и у государства?
показати весь коментар
30.06.2016 13:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Опозиційний блок також будуть фінансувати? Вони ж такі бідняки, ні копійки за душею
показати весь коментар
30.06.2016 13:54 Відповісти
Идем по той же дорожке по которой в свое время бежала рашка
показати весь коментар
30.06.2016 14:24 Відповісти
Хорошая кормушка.
показати весь коментар
30.06.2016 13:56 Відповісти
Бредовая идея. Что помешает брать и у олигархов и у государства?
показати весь коментар
30.06.2016 13:59 Відповісти
Н-да, как не помочь Боге Колесникову или ржавому татарину бабла не подкинуть. Остальные-то статьи профинансированы на 100%?
показати весь коментар
30.06.2016 14:00 Відповісти
Открытая финансовая отчётность-основа деятельности партий. Любых партий. Все остальные должны быть запрещены.
показати весь коментар
30.06.2016 14:01 Відповісти
ну наконецто... дождались...

там же в этих партиях нищета.... еле сводят концы с концами....
поэтому правильное решение принято: отобрать у пэрэсичного, пенсионера, врача, учителя, просто госслужащего... и профинансировать какуюнить партейку.... а давайте нгачнем с коммуняк и пр. а потом можно НУ .... и канеш бэпэпэ, нф, и пр. самопомич...
кароч! кто подсуетится и организует свою партию, пуксть даже "рога и копіта". тому получается обломится....
єто вам не в ато стрелять , или сталеваром ... или шахтером... или в тубдиспансере....
срочно пройдет переорганизациЯ производства!
показати весь коментар
30.06.2016 14:02 Відповісти
піду у партію вступлю, може бригадіром поставлять...
показати весь коментар
30.06.2016 14:03 Відповісти
А яку партію фінансує бабло з податків на Ліпєцкій хфабричці?
показати весь коментар
30.06.2016 14:04 Відповісти
Все для людей - а хтось нас запитав, на які партії ми згодні тратити наші гроші? Чи це нова тема для корупції та організації більшості?
показати весь коментар
30.06.2016 14:05 Відповісти
усьо за счьот народа
показати весь коментар
30.06.2016 14:05 Відповісти
Все таки темники рыгов пригодились. Посмотрели на списки, как все финансировалось, а что идея... воплощяем...
показати весь коментар
30.06.2016 14:07 Відповісти
Це просто ідіотизм. Якщо людина не підтримує якусь із партій або взагалі жодну політичну силу, то все одно з податків, які ця людина платить, будуть годувати зрадників і калаборантів. Це цинічне та відверте знущання з кожної людини, яка чесно сплачує податки. Краще би фінансували додатково освіту, науку, культуру, медицину оборону. А то наші хлопці, що захищають Україну голі та босі, а держава буде фінансувати жопоблоки та інші непристойні утворення
показати весь коментар
30.06.2016 14:09 Відповісти
это суперплан, комить тварей пока морды не лопнут.
показати весь коментар
30.06.2016 14:11 Відповісти
Молодці - тепер , за ці олігархічні проекти , з бюджету , ми ще й платити будемо !!!
показати весь коментар
30.06.2016 14:15 Відповісти
коли в країні війна і не вистачає коштів на армію, на лікування героїв України - це злочин проти народу
показати весь коментар
30.06.2016 14:17 Відповісти
По закону в июле... а по факту в октябре... ну кому-то и позже...
"-Сколько будет дважды два?
-Семь, учитель.
-Ну где-то так... семь-восемь."
показати весь коментар
30.06.2016 14:18 Відповісти
Каждой партии по 1000 тн. гречки, по другому с избирателями каши не сваришь.
показати весь коментар
30.06.2016 14:23 Відповісти
Все правильно, зарубежом в развитых странах тоже самое но вот только надо по-изучать опыт гос.финансирование партий. Это первое. Второе : некоторые партии нужно будет запретить, чтобы не финансировать сепаратистов, а тем более таких как Жопоблок, Коммуняк, и других политических пророссийских партий, (туда можно и отнести и левацкие).
показати весь коментар
30.06.2016 14:55 Відповісти
Следует немедленно менять порочную избирательную систему. Хватит избирать под видом "партий" вывески,
придуманные к очередным выборам. Каждый депутат должен избираться персонально на округе, то ли как представитель своей партии, то ли как независимый
(внепартийный) кандидат. Только в этом случае можно будет говорить о какой-то
"свободе" для депутата.

показати весь коментар
30.06.2016 15:23 Відповісти