9289 відвідувачів онлайн

"Я переконаний, що Україна через десять років буде в ЄС", - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що Україна через 10 років стане членом ЄС.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це він заявив в інтерв'ю газетам Funke Mediengruppe, пише Frankfurter Allgemeine Zeitung.
"Я переконаний, що Україна буде через десять років в ЄС", - сказав Гройсман.
"Ми йдемо європейським шляхом, що для нас означає свободу, права людини і сильну економіку", - додав глава українського уряду.
Гройсман зазначив, що угода про асоціацію з ЄС стане рушійною силою реформ.
Він також відзначив успіхи України у сфері боротьби з корупцією та необхідності гармонізації українського законодавства з європейським.
"Ми повинні узгодити наші норми з нормами ЄС", - сказав Гройсман.

Читайте також: Безвізовий режим із ЄС буде ближче до початку осені, ніж до кінця року, - Климпуш-Цинцадзе

"Багато чого вже зроблено, особливо у сфері боротьби з корупцією. Наприклад, ми створили абсолютно прозору систему державних закупівель", - додав прем'єр.
Глава уряду України визнав, що країні багато ще чого потрібно зробити на шляху євроінтеграції.
Він наголосив на необхідності поліпшення інвестиційного клімату та судової реформи.
Гройсман в інтерв'ю німецьким ЗМІ розкритикував рішення Великобританії вийти з ЄС і зазначив, що молоді британці проголосували за ЄС.
"Важливим сигналом є те, що молоде покоління у Великобританії проголосувало за те, щоб залишитися в Європейському Союзі", - зазначив Гройсман.
Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Явка становила 32,28%, проти проголосував 61% учасників референдуму, за - понад 38%.
Топ коментарі
+22
Вот потому-то , ребята , жидов на Сич и не пускали ...
показати весь коментар
01.07.2016 08:45 Відповісти
+20
Приближается знаменательная дата: 100 дней обещаний Гройсмана.
показати весь коментар
01.07.2016 08:50 Відповісти
+19
я убежден.что он 3,14сдит .как и все БПП.уровень доверия у народа в которого 0,,,,куй десятых....ни в одной стране не правит правительство и власть в которой нет доверия у народа....если нет доверия.следовательно у власти грабители.
показати весь коментар
01.07.2016 08:44 Відповісти

Завантаження...