Спалах кишкової інфекції в Ізмаїлі завершився, - СЕС
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держсанепідслужби України.
За даними СЕС в Одеській області, в місті Ізмаїл з початку спалаху кишкових інфекцій по медичну допомогу звернулося всього 776 хворих, із них 449 - діти. У лікувальних установах міста на стаціонарному лікуванні все ще перебуває 51 людина, 39 із них - діти.
Триває відбір для контролю якості питної води зі свердловин на санітарно-гігієнічні, вірусологічні та мікробіологічні дослідження.
За даними СЕС в Одеській області, в місті Ізмаїл з початку спалаху кишкових інфекцій по медичну допомогу звернулося всього 776 хворих, із них 449 - діти. У лікувальних установах міста на стаціонарному лікуванні все ще перебуває 51 людина, 39 із них - діти.
Триває відбір для контролю якості питної води зі свердловин на санітарно-гігієнічні, вірусологічні та мікробіологічні дослідження.
А Воронеж исчо держитца???
Здоровья вам ...но денег нет...