9455 відвідувачів онлайн

Радіостанція "Голос Донбасу" розпочала мовлення на півдні Донецької області

На півдні Донецької області з 1 липня розпочала мовлення радіостанція "Голос Донбасу".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.
"У багатьох були сумніви щодо того, чи буде звучати в східноукраїнському ефірі "Голос Донбасу". Сьогодні, 1 липня, вранці він зазвучав. Український голос українського Донбасу. Далі наше головне завдання - зробити так, щоб цей голос можна було безперешкодно чути на всій території Донецької області", - зазначив виконавчий директор Донецького регіонального філіалу НТКУ Віктор Підлісний.

Дивіться: Під Слов'янськом почали відновлювати телевежу. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Зараз обласне радіо можна слухати на частоті 67,34 МГц, фахівці вже займаються переходом на FM-мовлення.
Топ коментарі
+17
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
02.07.2016 15:14 Відповісти
+10
Радиостанция "Голос Донбасса" начала вещание на юге Донецкой области - Цензор.НЕТ 4726
показати весь коментар
02.07.2016 15:29 Відповісти
+9
Хлопець зі Львова (на прізвище Кубів) і хлопець з Франківська (на прізвище Насалик) дозволили луганським терам назватись Україною і цілком легально від її імені торгувати вугіллям з Європою.Я не знаю, скільки це коштує, але багато прочитав вироків в українському Судовому реєстрі із формулюванням "фінансування тероризму".
http://biz.liga.net/all/tek/novosti/3421752-ukraina-razreshila-eksport-antratsita-kompanii-iz-lnr.htm Радиостанция "Голос Донбасса" начала вещание на юге Донецкой области - Цензор.НЕТ 7283 http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbiz.liga.net%2Fall%2Ftek%2Fnovosti%2F3421752-ukraina-razreshila-eksport-antratsita-kompanii-iz-lnr.htm&h=aAQG8bjTe&enc=AZNi6sqkSpyvuzjoYJIxUobrQHpA5sUw_yUM4pTwfM3Ogaj-sa8WB2vNbhuJzfj1-FyffcLMbTvlDit0Uv5cUjDx7HiAAHgVRq_KpKKPGKmmnn11rbfeY76gcwjfLY7Na4f7KUAkUh401XfxhAYbpt-BOE--KxUe0mA3WvPWattMBkXZVXYsO0MsDsJ4b8FZUbpPJBbywyR7BE_C63BkbRwj&s=1 Украина разрешила экспорт антрацита компании из ЛНР ООО Горно-обогатительная фабрика Центральная в мае начала экспортировать уголь в СловакиюBIZ.LIGA.NET
показати весь коментар
02.07.2016 15:19 Відповісти

Завантаження...