Радіостанція "Голос Донбасу" розпочала мовлення на півдні Донецької області
На півдні Донецької області з 1 липня розпочала мовлення радіостанція "Голос Донбасу".
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.
"У багатьох були сумніви щодо того, чи буде звучати в східноукраїнському ефірі "Голос Донбасу". Сьогодні, 1 липня, вранці він зазвучав. Український голос українського Донбасу. Далі наше головне завдання - зробити так, щоб цей голос можна було безперешкодно чути на всій території Донецької області", - зазначив виконавчий директор Донецького регіонального філіалу НТКУ Віктор Підлісний.
Зараз обласне радіо можна слухати на частоті 67,34 МГц, фахівці вже займаються переходом на FM-мовлення.
http://biz.liga.net/all/tek/novosti/3421752-ukraina-razreshila-eksport-antratsita-kompanii-iz-lnr.htm