9108 відвідувачів онлайн
5 620 47

Суд назначив головлікарю СЕС Протасу заставу 413 тис. гривень

Солом'янський суд Києва обрав запобіжний захід для підозрюваного в корупції головного санітарного лікаря України Святослава Протаса у вигляді застави в розмірі 300 мінімальних зарплат - 413 тисяч 440 гривень.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, таке рішення в суботу ухвалила суддя у справі Олена Калініченко.

Згідно з рішенням суду Протас протягом 5 днів повинен внести заставу в розмірі 413 тисяч 440 гривень.

Читайте також: Суд на Луганщині оштрафував селищного голову на 3400 грн за конфлікт інтересів

Прокуратура заявила про намір оскаржити це рішення. Державне обвинувачення просило взяти Протаса під варту на два місяці, обгрунтовуючи це тим, що, перебуваючи на волі, він може впливати на свідків, знищувати докази або ж, маючи закордонний паспорт і відкриту Шенгенську візу, втекти за кордон.

Сторона захисту також планує оскаржити сьогоднішнє рішення Солом'янського суду в апеляційній інстанції. Адвокати просили м'якшого запобіжного заходу для свого підзахисного - особисте зобов'язання.


На початку судового засідання суддя задовольнила клопотання адвокатів Протаса і заборонила вести відетрансляцію процесу в прямому ефірі.

Також читайте: Одному з фігурантів "газової справи Онищенка" одягли браслет стеження і зобов'язали внести 5 млн грн застави, - НАБУ


Як відомо, 30 червня правоохоронці затримали головного санітарного лікаря України Святослава Протаса та начальника департаменту Державної санітарно-епідеміологічної служби Олександра Чепурного. Їм інкримінується впровадження злочинної схеми з розкрадання великої суми бюджетних коштів. Детективи Національного антикорупційного бюро провели 44 обшуки у 20 регіональних СЕС України і допитали 19 головних санітарних лікарів областей.
Топ коментарі
+13
И когда Рада этот бред в законодательстве изменит?
показати весь коментар
02.07.2016 21:52 Відповісти
+12
Коррупционер должен лежать в гробу
показати весь коментар
02.07.2016 21:56 Відповісти
+11
Есть бабки-гуляй на свободе, а они пока какого-то голодного малолетку укравшего кусок колбасы на пару лет упакуют, вот такая справедливость.
показати весь коментар
02.07.2016 21:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И когда Рада этот бред в законодательстве изменит?
показати весь коментар
02.07.2016 21:52 Відповісти
а шо порошенкові міша..?
показати весь коментар
02.07.2016 21:53 Відповісти
Шо за "мiша"?
показати весь коментар
02.07.2016 21:59 Відповісти
Звэрок такой малэнкый,сэрый,с хвастoм,да.Миша нэ знаеш,эээ?
показати весь коментар
02.07.2016 22:06 Відповісти
а шо шум подняли и хватит, пора своих отпускать. сколько раз такое было? хоть одна падла села?
показати весь коментар
02.07.2016 22:08 Відповісти
Чому така сміхотворна застава для людини яка можливо брала мільйони доларів хабарів?
показати весь коментар
02.07.2016 22:12 Відповісти
Судья жалостливый попался...
показати весь коментар
02.07.2016 22:56 Відповісти
Судье пообещали хорошую пенсию....
показати весь коментар
03.07.2016 11:20 Відповісти
В спам *******... быстра... быстра э-э-э
показати весь коментар
02.07.2016 22:21 Відповісти
Это - "заважа" на суржике.
показати весь коментар
02.07.2016 22:35 Відповісти
решить вопрос с генпрокуромом - 2 часа, а вот суд...что-то не так.
показати весь коментар
02.07.2016 21:58 Відповісти
Самопомич мешает ПЕТИНОЙ КОАЛИЦИИ работать

показати весь коментар
02.07.2016 22:04 Відповісти
Скажи спасибо, что хоть какая-то есть.
показати весь коментар
02.07.2016 22:05 Відповісти
Ну да, осенью будут эту коалицию валять

И побегут из нее сверкая пятками как в 2014-м рыги...
показати весь коментар
02.07.2016 22:12 Відповісти
а що там...він же не всю Укнаїну розікрав...
показати весь коментар
02.07.2016 21:53 Відповісти
так договорились. Портфели,квоты, голоса, потоки... гешефт.
показати весь коментар
02.07.2016 21:55 Відповісти
а рада такой закон приняла
показати весь коментар
02.07.2016 21:57 Відповісти
Вор должен сидеть в тюрьме!
показати весь коментар
02.07.2016 21:53 Відповісти
Коррупционер должен лежать в гробу
показати весь коментар
02.07.2016 21:56 Відповісти
в мусорном кульке, гроба не достоин
показати весь коментар
02.07.2016 21:59 Відповісти
Суд назначил главврачу СЭС Протасу залог в размере 413 тыс. гривен - Цензор.НЕТ 5268
показати весь коментар
02.07.2016 21:58 Відповісти
Про "хлопченя з розумними очима" знов віршувати?
показати весь коментар
02.07.2016 22:45 Відповісти
где же у нищаго врвача скока денег...?
показати весь коментар
02.07.2016 21:55 Відповісти
скорее всего мама оставила квартиру
показати весь коментар
02.07.2016 21:56 Відповісти
колядник
показати весь коментар
02.07.2016 21:57 Відповісти
шоколядник
показати весь коментар
02.07.2016 22:47 Відповісти
Есть бабки-гуляй на свободе, а они пока какого-то голодного малолетку укравшего кусок колбасы на пару лет упакуют, вот такая справедливость.
показати весь коментар
02.07.2016 21:56 Відповісти
17000$ - для него )))
показати весь коментар
02.07.2016 21:56 Відповісти
А проверить законность?
показати весь коментар
02.07.2016 21:58 Відповісти
Нет у вас ничего на Костю Сапрыкина.
показати весь коментар
02.07.2016 22:48 Відповісти
Ну от такі вироки не можуть не злити.
показати весь коментар
02.07.2016 21:59 Відповісти
Ты еще вспомни, что регионалы не в тюрьмах
показати весь коментар
02.07.2016 22:03 Відповісти
Під заставу одного, другого.... десятого.... сотого і т.д. Та бюджет має тріщати від доходів.
А в нас дірка на дірці. Таке враження, що ті гроші по колу ходять.
показати весь коментар
02.07.2016 22:00 Відповісти
...им их возвращают.
показати весь коментар
02.07.2016 22:04 Відповісти
Як ПДВ!
показати весь коментар
03.07.2016 11:21 Відповісти
МЗС Російської Федерації вимагає від української влади жорстко покарати засновника батальйона "Айдар" Валентина Лихоліта "Батю". Цікаво чи послухає українська влада північного сусіда? Розгляд апеляційної скарги у справі "Баті" затримується через затримку у формуванні суддійської трійки.
показати весь коментар
02.07.2016 22:02 Відповісти
Апеляційний суд Києва відпустив екс-начштабу батальйону територіальної оборони "Айдар" Валентина "Батю" Лихоліта на поруки депутатів Верховної Ради.
Про це заявив головуючий на засіданні суддя Апеляційного суду.
Сторона захисту просила відпустити Лихоліта під особисте зобов'язання.
В ході судового засідання Лихоліт зобов'язався неухильно брати участь у слідчих діях.
Прокурор в ході засідання заявив, що не проти зміни запобіжного заходу, мотивуючи зміну думки сторони обвинувачення тим, що дізнався про наявність в обвинуваченого нагород від президента.
На поруки Лихоліта взяли народні депутати: від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/2/7113537/
показати весь коментар
02.07.2016 22:06 Відповісти
Знайшов такы ****!
показати весь коментар
02.07.2016 22:06 Відповісти
А вот народ интересный чек из столовой нацбанка.Суд назначил главврачу СЭС Протасу залог в размере 413 тыс. гривен - Цензор.НЕТ 5006
показати весь коментар
02.07.2016 22:09 Відповісти
Тебе вчера носили зонтик,а сегодня обосрался и пешком прибежал в суд
Суд назначил главврачу СЭС Протасу залог в размере 413 тыс. гривен - Цензор.НЕТ 9537
показати весь коментар
02.07.2016 22:09 Відповісти
Для него это не деньги, типа в кафе сходить, кофе попить! Спасиба, Югик с барыгой-шыкаладником! Будете все вместе на фонаре болтаться!
показати весь коментар
02.07.2016 22:12 Відповісти
"находясь на свободе, он может влиять на свидетелей, уничтожать доказательства или же, имея заграничный паспорт и открытую Шенгенскую визу, бежать за границу."

Вообще-то следствию и дается время 3 суток, чтобы оно собрало доказательства, допросило свидетелей, провели очные ставки и т.п., т.е. "закрепилось", НО у нашего следствия всё иначе: это своеобразная "система-машина", которая работает по принципу всех под стражу и мусолить их по полгода-году, пока сами не напишут явку с повинной или отдадут припрятанные (накопленные) деньги следователям-прокурорам, т.е. не думают они о доказывании виновности, а думают о personal ditandosque
показати весь коментар
02.07.2016 22:12 Відповісти
Может пора посчитать . Допустим зарплата у главврача 6000( у депутата народного чуть больше). 413000:6000=68, 8 месяцев . То есть зарплата за 5,7 лет.
ПАНОВЕ,ЭТО ЦИРК?
показати весь коментар
02.07.2016 22:24 Відповісти
Чого було арештовувати? 400 штук то його бабло за 2 тиждня. Зараз порішає з ким треба і вся корупція.
показати весь коментар
02.07.2016 22:49 Відповісти
....залог в размере его месячного "оклада"........