7243 відвідувача онлайн

Сьогодні існує замкнута корупційна система розподілу багатств надр України, - Семерак

украина байден

Під час вирішення цієї проблеми чутні "відгомони з різних кінців українського парламенту і не тільки з нього".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак в інтерв'ю Еспресо.TV.

"На питання про те, як його попередникам на цій посаді вдавалося ставати казково багатими, Семерак відповів: "Весь секрет - у назві міністерства. Воно називається Міністерство екології та природних ресурсів. Ось вони ставили наголос на другу частину назви. А природні ресурси - це неосяжне багатство, і згідно з Конституцією України це багатство належить всьому українському народу, а не якомусь окремому міністру".

"На сьогодні існує проблема, з якою я як міністр намагаюся впоратися: це існуюча замкнута корупційна система розподілу багатств надр України. Дуже сильні політичні вузли зав'язані в цій системі. Розплутуючи ці вузли, я відчуваю відгомони з різних кінців українського парламенту і не тільки з нього", - додав чиновник.

На зауваження журналіста про те, що до компанії екс-міністра екології Злочевського мали відношення родич Байдена і президент Кваснєвський, Семерак відповів: "Так, це - публічний факт".

Читайте також: У компанії, пов'язаній з екс-міністром екології Злочевським, працював родич віце-президента США Байдена, - Семерак

Нагадаємо, раніше газета The New York Times заявила, що син Джозефа Байдена пов'язаний з газовою компанією екс-міністра-втікача Миколи Злочевського.
Топ коментарі
+42
Сегодня существует замкнутая коррупционная система распределения богатств недр Украины, - Семерак - Цензор.НЕТ 7121
показати весь коментар
03.07.2016 16:11 Відповісти
+15
Это в Украине "ну и что?". В Америке это называется коррупцией.
показати весь коментар
03.07.2016 16:15 Відповісти
+13
Байден жид, представитель еврейского лобби в США. Можно сказать, "смотрящий" от него при Обаме. Клинтон тоже поддерживается еврейским лобби, именно поэтому развязана кампания в США по обвинению Трампа в "антисемитизме". Байден - главный лоббист в администрации Обамы наших коррупционеров-жидов Вальцмана, Гройсмана и Яценюка, а также кацапских жидов Медведева-Менделя и Путина-Шоломова. Мерзко, что одурманенные пропагандой агрессивные кацапы убивают патриотичных и мирных украинцев, а коррупционный жидовский интернационал СОВМЕСТНО за кулисами подсчитывает гешефты и потирает волосатые и потные ручонки.
показати весь коментар
03.07.2016 16:36 Відповісти

Завантаження...