8096 відвідувачів онлайн
4 376 36

Спільна місія США і Канади проінспектує територію РФ з повітря

Спільна місія Канади і США в період з 4 по 9 липня в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба виконає спостережний політ над територією Росії на канадському літаку спостереження С-130 з аеродрому Тіксі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У ході виконання польоту за узгодженим маршрутом російські фахівці на борту літака спостереження контролюватимуть суворе дотримання узгоджених параметрів польоту і застосування передбаченої Договором апаратури спостереження", - повідомив "Інтерфаксу" начальник національного Центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков.

Читайте також: На саміті НАТО в Варшаві буде схвалено пакет допомоги Україні, - Порошенко

Літак спостереження С-130 належить до класу літаків, не призначених для застосування будь-якої зброї.
С. Рижков зазначив, що літак і встановлена на ньому апаратура спостереження (аерофотоапарати) пройшли міжнародний огляд, у якому взяли участь і російські фахівці, що виключає використання технічних засобів, не передбачених Договором.
Топ коментарі
+5
Нету лучшей красоты, чем Россия с высоты!.. )))

Совместная миссия США и Канады проинспектирует территорию РФ с воздуха - Цензор.НЕТ 3076
показати весь коментар
04.07.2016 08:47 Відповісти
+4
Наверно будут искать кацаПсинский ИЛ-76 упавший в Иркутской обл.
показати весь коментар
04.07.2016 08:51 Відповісти
+4
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006709539652&fref=nf Олег Пономарь
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1811033329130301&id=100006709539652 3 ч ·

Доброе утро, друзья.
Понедельник снова - начало нашей очень важной недели. Пока новостей немного, но они будут лавинообразно нарастать. Тут и Рада с ее мега-важным голосованием о снятии неприкосновенности с крупных коррупционеров, тут и визит в Киев Керри, ну и, конечно, - исторический Саммит НАТО в Варшаве.
А пока несколько важных новостей на сейчас.
- Миротворцы всё ближе. Политический комитет парламентской ассамблеи ОБСЕ после двухдневных дискуссий принял основную резолюцию о проведении международных миротворческих операций в Украине.
- Минфин Украины планирует провести реформу Государственной фискальной службы (ГФС) по примеру реформы полиции. Конкурс, амбициозная молодежь, сокращение численности, онлайн сервисы, ликвидация налоговой полиции и тд.
Ожидаем с нетерпением, тем более - реформа ГФС - одно из условий наших западных доноров и друзей.
- Подтвердился мой инсайд по поводу Президента ФИФА, о котором я говорил в Апреле в интервью Футбол24. На Инфантино есть компромат о том, что он брал деньги у России и Катара.
Поздравляем граждан США с национальным праздником - Днем Независимости!
Как всегда, по мере сил и возможностей каждого - помогаем нашей Армии.
Как всегда - майте всі смачну каву і гарний день.
показати весь коментар
04.07.2016 08:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"В ходе выполнения полета по согласованному маршруту российские специалисты на борту самолета наблюдения..." )
показати весь коментар
04.07.2016 08:43 Відповісти
ты дебилъ ?
показати весь коментар
04.07.2016 08:44 Відповісти
не,он с вяличием .только расейское надевать не разрешают-пока с казахским ходит
показати весь коментар
04.07.2016 08:55 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2016 08:56 Відповісти
Желательно проинспектировать бомбами и ракетами!
показати весь коментар
04.07.2016 08:41 Відповісти
Вот думаю, когда же кто-то глупый это скажет. Вот пожалуйста. Сейчас еще несколько "одаренных" это будут повторять.
показати весь коментар
04.07.2016 10:22 Відповісти
Ты сосо путену,не отвлекайся!
показати весь коментар
04.07.2016 10:24 Відповісти
Сам сосо)
показати весь коментар
04.07.2016 10:47 Відповісти
Нету лучшей красоты, чем Россия с высоты!.. )))

Совместная миссия США и Канады проинспектирует территорию РФ с воздуха - Цензор.НЕТ 3076
показати весь коментар
04.07.2016 08:47 Відповісти
скрепи дозволяють їздити на укро-фашистській "Волинянці" ?
показати весь коментар
04.07.2016 08:55 Відповісти
С высоты колен!
показати весь коментар
04.07.2016 09:03 Відповісти
съёмка на бреющем полёте... )
показати весь коментар
04.07.2016 09:07 Відповісти
А ЛуАЗ то наш
показати весь коментар
04.07.2016 09:53 Відповісти
Что делать, если ты больше не человек, и никогда им не был? И в союзниках у тебя чокнутый представитель теперь уже враждебного рода?
показати весь коментар
04.07.2016 08:49 Відповісти
А зачем ты всё утро постишь анонсы книг?
показати весь коментар
04.07.2016 08:52 Відповісти
ситуации похожи..
показати весь коментар
04.07.2016 08:52 Відповісти
Да ладно тебе... То, что сейчас творится на Шарике, ни одному фантасту и в голову прийти не могло-разве что под наркотой.
показати весь коментар
04.07.2016 08:55 Відповісти
Засерає гілку флудом.
показати весь коментар
04.07.2016 08:54 Відповісти
ІСТОРИЧНА ПАРАЛЕЛЬ
Чи у будень, чи в неділю Гнат сидить до ночі,
На спортивні передачі витріщивши очі.
Жінка гнівається: - Можна від нудьги померти.
Чи не краще подивитись фільми та концерти? -
Гнат у відповідь патяка: - В мудреця Сократа
Була жіночка Ксантипа, сильно язиката.
Якось, кажуть, той філософ думав свою думу,
А Ксантипа розходилась, наробила шуму:
«Мені нудно! Обізвися, бо вліплю по шиї!» -
І на голову Сократу вилила помиї.
А Сократ сказав спокійно: «Тут немає дива.
Грім гримів, а після грому почалася злива».-
Жінка круглими очима дивиться на Гната.
- Так це ти себе рівняєш, значить, до Сократа?
То ж мислитель був ведикий, створював ідеї,
А у тебе у довбешці - шайби та хокеї.
Ти належиш до бездумних тинів примітивних,
Що нічого не читають, крім новин спортивних.
Та якби була твоєю жінкою Ксантипа,
То й помий би пожаліла на такого типа.
показати весь коментар
04.07.2016 09:02 Відповісти
Такими паралелями тут можна завалити всю гілку, а по факту:
На городі бузина, а в повітрі хлор.
Хай живуть наші жінки!

(Тичина)
показати весь коментар
04.07.2016 09:09 Відповісти
Наверно будут искать кацаПсинский ИЛ-76 упавший в Иркутской обл.
показати весь коментар
04.07.2016 08:51 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2016 08:52 Відповісти
Его они и сами уже нашли-ждём шуток Задорнова.
показати весь коментар
04.07.2016 08:53 Відповісти
територію Мордору слід інспектувати літаками F-22 та F-35 з підвішаними ракетами Томагавк
показати весь коментар
04.07.2016 08:52 Відповісти
Парашники , задираем свиноказломордыя рильца к небу
и тянем лыбу- пендосы снимают!

Пацаки, почему не в намордниках? Приказ гаспадина *****- всем пацакам надеть намордники
и радоваться!

Ну и сакральное:-"Янки, гоу хоум!!!
... И меня с собой возьмите..."

Гыыыыы...
показати весь коментар
04.07.2016 08:52 Відповісти
Как всегда - майте всі смачну каву і гарний день.
показати весь коментар
04.07.2016 08:53 Відповісти
https://censor.net/news/395864/sovmestnaya_missiya_ssha_i_kanady_proinspektiruet_territoriyu_rf_s_vozduhaСовместная миссия США и Канады проинспектирует территорию РФ с воздуха - Цензор.НЕТ 4161
показати весь коментар
04.07.2016 08:56 Відповісти
ну... символ ихнего пупкина, все правильно
показати весь коментар
04.07.2016 09:01 Відповісти
Совместная миссия США и Канады проинспектирует территорию РФ с воздуха - Цензор.НЕТ 1212
показати весь коментар
04.07.2016 08:58 Відповісти
Картина маслом: "Зара як *******".
показати весь коментар
04.07.2016 09:05 Відповісти
Совместная миссия США и Канады проинспектирует территорию РФ с воздуха и сбросят пару ядерных бомб на Кремль для профилактики.
показати весь коментар
04.07.2016 09:06 Відповісти
Пусть над Сходней полетают. Поржут над идиётами:
Совместная миссия США и Канады проинспектирует территорию РФ с воздуха - Цензор.НЕТ 133