9450 відвідувачів онлайн

Передача Україні американських контрбатарейних радарів спровокувала паніку у бойовиків "ДНР": чекають наступу на Горлівку і Донецьк, - ІС

У середовищі бойовиків "ДНР" викликала ажіотаж інформація про передачу США українській стороні 14 контрбатарейних радарів класу AN/TPQ-49 і AN/TPQ-36, призначених для виявлення і визначення координат мінометних і артилерійських позицій супротивника.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат (НФ), координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"За версією терористів, ці радари потрібні ЗСУ для підготовлюваного найближчим часом наступу на Донецьк і Горлівку (хоча домовленість про поставку даних систем України була укладена з США ще в 2015 р. кол. прем'єр-міністром А.Яценюком, частина радарів була отримана Києвом тоді ж)", - написав він.

Також читайте: Слідком і МВС РФ активно співпрацюють із "ДНР" у рамках офіційної лінії. Фіксується відправка запитів на бійців АТО, - Тимчук

Крім того, за словами Тимчука, "широкомасштабних дій" українських військ також очікують і в "ЛНР".

"Серед розповсюджуваних у середовищі бойовиків чуток, командування ЗСУ вирішило "радикально вирішити проблему" активних дій у "зеленці" уздовж Сіверського Дінця ДРГ і "малих груп" бойовиків. У зв'язку з чим у район Лисичанська сили АТО нібито активно перекидають РСЗВ і самохідну артилерію для реалізації "тактики випаленої землі" вздовж Сіверського Дінця. Ці чутки провокують паніку серед цивільного населення - з кількох сіл поблизу річки почали виїжджати місцеві жителі", - зазначив керівник групи ІС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Командирів бойовиків "ДНР" замінять на офіцерів ЗС РФ через захоплення в полон 8 терористів, - Тимчук
Топ коментарі
+120
Передача Украине американских контрбатарейных радаров спровоцировала панику у боевиков "ДНР": ждут наступления на Горловку и Донецк, - ИС - Цензор.НЕТ 4510
показати весь коментар
04.07.2016 11:22 Відповісти
+43
из ряда сел близ реки начали выезжать местные жители


А вот это реально должно вызывать панику у руських витязей. Кем же им теперь прикрываться???!!!https://censor.net/n395884
показати весь коментар
04.07.2016 11:20 Відповісти
+27
Передача Украине американских контрбатарейных радаров спровоцировала панику у боевиков "ДНР": ждут наступления на Горловку и Донецк, - ИС - Цензор.НЕТ 2803 этот ФСЁ =)
показати весь коментар
04.07.2016 11:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вата задымилась? Это уже неплохо!
показати весь коментар
04.07.2016 12:29 Відповісти
конечно наши могут да кто же им даст?
показати весь коментар
04.07.2016 12:29 Відповісти
************* ********* уже выслала в помощь днре с лугандой "гум-конвой" туалетной бумаги...
С инструкциями, "как и с чем её правильно жрать, что бы срать воще не хотелось"...
показати весь коментар
04.07.2016 12:52 Відповісти
Передача Украине американских контрбатарейных радаров спровоцировала панику у боевиков "ДНР": ждут наступления на Горловку и Донецк, - ИС - Цензор.НЕТ 5147
показати весь коментар
04.07.2016 12:56 Відповісти
Доброволец сообщил о ликвидации снайпера, застрелившего оперного певца Слипака - http://novosti.dn.ua/details/276381/
показати весь коментар
04.07.2016 12:58 Відповісти
Если правда - то ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ НОВОСТЬ....
показати весь коментар
04.07.2016 13:18 Відповісти
Мериканцы, где ж вы были раньше-то???
показати весь коментар
04.07.2016 13:24 Відповісти
Уважаемый, что за понос в сторону США? А Путен, белый и пушистый, ничего не развязал?
Я за поддержку США, их бы не было, не было бы уже Украины.
показати весь коментар
04.07.2016 14:58 Відповісти
Кацап щось поплутав, горілих бурятів не можна назвати європейцями.
показати весь коментар
04.07.2016 14:59 Відповісти
Паніка у сепарів припинилась одразу після дзвінка у ГШВСУ
показати весь коментар
04.07.2016 14:04 Відповісти
Типичное поведение хероев "сруцкого мира" любого уровня. Что Лавров с бреднями "Американская ПРО в Европе угрожает безопасности РФ ограничивая ее наступательный потенциал", что вшивые бандюки с воплями "как же теперь жить по понятиям, если в ответ получим по #балу".

Вся их мораль сводится к страху подохнуть.
показати весь коментар
04.07.2016 14:46 Відповісти
А почему наши до сих пор не создали и не начали производить свой аналог белорусско-китайского Полонеза? Получается, что белоруссы продвинутее наших горе военачальников.

И Зоопарки в Одессе не заказывают. Полный маразм.
показати весь коментар
04.07.2016 14:48 Відповісти
ну как же без тебя,CАШУЛЯ,можна решить такие вопросы-садись на лисапет и вези указивку Лукашенку
показати весь коментар
04.07.2016 16:08 Відповісти
Напалмом выжечь эти земли Дырку и гугандон .Перед началом операции дать неделю на выезд женщин ,детей и стариков в безопасные зоны. Остальную погань жечь,жечь ЖЕЧЬ до пепла,который хоть и отравит земли ,но все же будет более безопасной субстанцией нежели ходячая наркоалкокозлорашаПЬЯНЬ. Слава Украине!!!
показати весь коментар
04.07.2016 17:06 Відповісти
не треба напалму.
У майбутньому заповіднику Сайгаків..

лише побільше гуманітарки у вигляді стєкломлоя.. ))
показати весь коментар
04.07.2016 19:32 Відповісти
Небезпечні ці штуковини для сепарів,от і бояться.Ответка та ще і прямо в ціль,може відбити охоту застосовувати артилерію.
показати весь коментар
04.07.2016 17:07 Відповісти
Сторінка 2 з 2