6192 відвідувача онлайн

Литва направляє в Україну чергову групу військових інструкторів

У вівторок відбулися проводи в місію з навчання українських військових в Україні шостої зміни литовських військових інструкторів.

Про це повідомило Міноборони Литви, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
У зміну входить 16 військовослужбовців із кількох підрозділів литовської армії.
Литовські військові в Міжнародному навчальному центрі миротворчості та безпеки на полігоні в Яворові спільно з військовослужбовцями зі США і Канади готуватимуть українських військових, організовуватимуть індивідуальні та колективні тренування, навчатимуть планування операцій і командування відповідно до стандартів НАТО.

Читайте також: "Rapid Trident-2016": чорні берети на навчаннях штурмували переправу через дамбу. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Нова зміна литовських військових змінить військовослужбовців Сил ополчення зі складу Збройних сил Литви, які відпрацювали в Україні два місяці.
Литва направляє своїх інструкторів в Україну з 2014 року.

Також читайте: Українські десантники пройшли навчання на курсах водіїв-інструкторів автомобілів HMMWV на військовій базі США в Німеччині. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+5
Литовцы самые ,боевые.Потому,что их президент - умница ! Она прекрасно понимает,что только вместе мы сильны.
показати весь коментар
05.07.2016 16:32 Відповісти
+5
Памогает сколько можно Литва конечно тут не США, но если сравнит бюджет РФ и наш учитывая сколько проживает жителей так 3 раза наш бюджет больше чем РФ ,хотя неимеем не нефти,не газа
показати весь коментар
05.07.2016 16:58 Відповісти
+3
Ну теперь уже закупаемся неплохо что касается оружия
показати весь коментар
05.07.2016 17:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На учёбу ???????
показати весь коментар
05.07.2016 16:27 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2016 22:21 Відповісти
да нет , скорее якутский беженец.....
показати весь коментар
05.07.2016 16:30 Відповісти
"В Украину, в Украину" - у них вызвало фрустрацию, а "очередную группа", похоже нет ))))))
показати весь коментар
05.07.2016 16:31 Відповісти
я и говорю, якуты рулят.
показати весь коментар
05.07.2016 16:33 Відповісти
Литовцы самые ,боевые.Потому,что их президент - умница ! Она прекрасно понимает,что только вместе мы сильны.
показати весь коментар
05.07.2016 16:32 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2016 22:22 Відповісти
Литва маленькое и не сильное государство (мягко выражаясь), и она не имеет каких-то супер возможностей, хоть сами литовцы может и боевые, и действующий президент у них уминичка. Но есть еще кое что: литовцы просто ненавидят ложь и предательство, и еще: литовцы терпеть не могут, когда так подло обижают тех, кого они..... любят...
показати весь коментар
06.07.2016 13:59 Відповісти
цензор вы не трите коменты, а лучше ошибки в заглавии исправьте.
показати весь коментар
05.07.2016 16:32 Відповісти
Тасик, право "тереть" есть у всех патриотов, так что "цензор" тут ни при чём.
показати весь коментар
05.07.2016 16:43 Відповісти
Тасик это твой папа. Ниче не попутал ?
показати весь коментар
05.07.2016 16:47 Відповісти
И чего злиться. Написано же у тебя: Стас.
Или ты после гей-парада всех мужчин боишься
показати весь коментар
05.07.2016 17:05 Відповісти
иди ***** ***** дырявый.
показати весь коментар
05.07.2016 17:13 Відповісти
Фи
показати весь коментар
05.07.2016 17:18 Відповісти
Памогает сколько можно Литва конечно тут не США, но если сравнит бюджет РФ и наш учитывая сколько проживает жителей так 3 раза наш бюджет больше чем РФ ,хотя неимеем не нефти,не газа
показати весь коментар
05.07.2016 16:58 Відповісти
Но количество оружия на одну задницу не в нашу пользу
показати весь коментар
05.07.2016 17:04 Відповісти
Прорвёмся.
показати весь коментар
05.07.2016 17:08 Відповісти
Ну теперь уже закупаемся неплохо что касается оружия
показати весь коментар
05.07.2016 17:14 Відповісти
А по количеству стволов для самообороны, мы в конце всей ЕС.. Пацифисты хреновы
Тут, конечно, надо сказать "спасибо" нашим комунягам за офигительно ограничивающие законы.
показати весь коментар
05.07.2016 17:09 Відповісти
Kak eto poslednije....?.................vam nelzja nosit oruzije..?!!..............
показати весь коментар
05.07.2016 17:18 Відповісти
9 mesto my zanimajem v NATO po finansirovaniju armiji.Tocno ne poslednije
показати весь коментар
05.07.2016 17:23 Відповісти
1,48 proc. BVP это примерно пол-милиярда.
показати весь коментар
05.07.2016 17:39 Відповісти
Можно, но много идиотских ограничений (нельзя стрелять в подростков, нельзя носить в людных местах). Какой толк тагда от пистолета, если ночю возвращятся дамой надо без пистолета?
показати весь коментар
05.07.2016 17:24 Відповісти