Вісім військовослужбовців ЗС РФ дезертирували на Донбасі, - ГУР Міноборони
Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГУР Міноборони України.
"5 липня під враженням від вивезення п'яти трупів і чотирьох важкопоранених товаришів по службі самовільно покинули передові позиції і заявили про небажання продовжувати службу в бойових підрозділах вісім новоприбулих військовослужбовців 9 ошмс мп", - повідомили в ГУР.
Нагадаємо, за даними української розвідки, 5 липня на Донбасі ліквідовано вісьмох і поранено дев'ятьох військовослужбовців ЗС РФ.
"ИХТАМНЕТ" тайный герой козломордии ...
http://seabreeze.org.ua/gostayna-rossii-znakomtes-mayor-yakimkin/ Гостайна Рассии груз 200