6173 відвідувача онлайн

Луценко звільнив прокурора Рівненської області Ковальчука

Генеральний прокурор Юрій Луценко звільнив Анатолія Ковальчука з посади прокурора Рівненської області.

Про це він повідомив Українським Новинам, передає Цензор.НЕТ.

"Прокурора Рівненської області знято з посади", - сказав він.

Читайте також: Усіх п'ятьох затриманих за "бурштиновою справою" арештував Голосіївський райсуд, - Матіос

Він не повідомив, коли підписав відповідний наказ.

4 липня силовики провели масштабну операцію "Бурштин" у Рівненській області, в якій взяли участь понад 400 оперативників. Затримано заступника обласного прокурора Рівненщини Андрія Боровика. У Нацполіції повідомили про затримання в Києві "бурштинового" кримінального авторитета. Генеральний прокурор Юрій Луценко також заявив, що має намір звільнити прокурора Рівненської області Анатолія Ковальчука. 7 липня головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що всі п'ятеро затриманих за "бурштинову справу" заарештовані Голосіївським райсудом Києва на 2 місяці.
Топ коментарі
+4
ну і правильно....годинники, гроші і бурштин в нього забрали... і кому нах.. тепер потрібний такий бідний прокурор
показати весь коментар
07.07.2016 09:07 Відповісти
+3
Да , так ему и сказал :
-Уходи , противный ! Но , не очень далеко . Ещё пригодишься !
показати весь коментар
07.07.2016 09:01 Відповісти
+3
Сашко білий його давно звільняв...... Жалко, що він не пережив авакова.....
показати весь коментар
07.07.2016 09:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да , так ему и сказал :
-Уходи , противный ! Но , не очень далеко . Ещё пригодишься !
показати весь коментар
07.07.2016 09:01 Відповісти
неправильно давал откат наверх
показати весь коментар
07.07.2016 09:01 Відповісти
тогда бы посадили
показати весь коментар
07.07.2016 09:02 Відповісти
Сашко білий його давно звільняв...... Жалко, що він не пережив авакова.....
показати весь коментар
07.07.2016 09:06 Відповісти
цього тоді ще не було, він Таргонія звільняв.
показати весь коментар
07.07.2016 11:54 Відповісти
ну і правильно....годинники, гроші і бурштин в нього забрали... і кому нах.. тепер потрібний такий бідний прокурор
показати весь коментар
07.07.2016 09:07 Відповісти
то был его зам.
показати весь коментар
07.07.2016 09:08 Відповісти
ты думешь это разные вещи?
или они в разных городах сидели?
показати весь коментар
07.07.2016 09:33 Відповісти
Зам, без дозволу начальника і пальцем не ворухне.

показати весь коментар
07.07.2016 09:35 Відповісти
Формулювання наказу : за крисятництво в особливо великих розмірах ))
показати весь коментар
07.07.2016 09:10 Відповісти
наградить, повысить в звании и на пенсию...
а, чуть не забыл , квартиру дать нашару....
показати весь коментар
07.07.2016 09:34 Відповісти
Деяким дві квартири дають.
показати весь коментар
07.07.2016 09:37 Відповісти
4 июля 2016 года: в Ровенской области, сотрудники СБУ и Прокуратуры провели блестящую, масштабную, СИЛОВУЮ операцию против… СБУ и Прокуратуры.
Наверное, это хорошее начало хорошего дела, если начальники СБУ и Прокуратуры страны принялись арестовывать с таким громким шумом своих подчиненных. Как жаль, что забыт простой принцип, по которому за действия подчиненных, ответственность должны нести их начальники....(далее: http://chtoikak.vsego.net/novost-i/1129-yantarnaya-mafiya-v-pogonakh Янтарная мафия в погонах )
показати весь коментар
07.07.2016 09:40 Відповісти
Видимо хорошо проплатил,раз дело не открыли.
Югик,сколько же денежек это стоило?
показати весь коментар
07.07.2016 09:47 Відповісти
Надо уволить нагуй всю быдлоэлиту с шокоглазом и олигархами во главе! А вместо них выписать на все руководящие должности украиномовных патриотов из Штатов и Канады...