Рада провалила внесення до порядку денного сесії законопроекту про спецконфіскації
На вечірньому засіданні відбулося дві безуспішні спроби внести до порядку денного сесії зазначений законопроект, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.
Перший раз за таке рішення проголосували всього 174 депутати, удруге - 172.
Разом із тим, коментуючи провал голосування, глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, виступаючи в залі ВР перед другою спробою, заявив, що ці гроші повинні запрацювати в бюджеті на оборону країни.
"Якщо не буде позитивного голосування, то буде чітка публічна позиція "Народного фронту"- ми не будемо потім підтримувати жодного голосування в цьому залі", - уточнив він.
Водночас Прем'єр-міністр Володимир Гройсман щодо цього зазначив: "Ці 1,5 млрд (доларів. - Ред.) до кінця року будуть коштами. Я чув тут, що якщо якісь там махінації, але це кошти!"
Прем'єр запропонував Раді ухвалити цей законопроект в першому читанні за основу і направити до комітету на доопрацювання.
"Але відновіть справедливість і візьміть гроші, які були вкрадені з держбюджету України. Це буде чесно щодо українських громадян. Інакше ці 1,5 млрд будуть вкрадені", - закликав Гройсман.
Перший раз за таке рішення проголосували всього 174 депутати, удруге - 172.
Разом із тим, коментуючи провал голосування, глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, виступаючи в залі ВР перед другою спробою, заявив, що ці гроші повинні запрацювати в бюджеті на оборону країни.
"Якщо не буде позитивного голосування, то буде чітка публічна позиція "Народного фронту"- ми не будемо потім підтримувати жодного голосування в цьому залі", - уточнив він.
Водночас Прем'єр-міністр Володимир Гройсман щодо цього зазначив: "Ці 1,5 млрд (доларів. - Ред.) до кінця року будуть коштами. Я чув тут, що якщо якісь там махінації, але це кошти!"
Прем'єр запропонував Раді ухвалити цей законопроект в першому читанні за основу і направити до комітету на доопрацювання.
"Але відновіть справедливість і візьміть гроші, які були вкрадені з держбюджету України. Це буде чесно щодо українських громадян. Інакше ці 1,5 млрд будуть вкрадені", - закликав Гройсман.
Топ коментарі
+26 Громодянин
показати весь коментар
07.07.2016 18:02 Відповісти Посилання +18 Веселый 1
показати весь коментар
07.07.2016 18:00 Відповісти Посилання +17 Виталий Ковалько
показати весь коментар
07.07.2016 18:00 Відповісти Посилання