8166 відвідувачів онлайн
2 763 11

Поблизу Бахмута на Донеччині на розтяжці підірвався чоловік

Потерпілого доставлено в лікарню з діагнозом мінно-вибухова травма, сліпе поранення грудної клітини. Поліція з'ясовує обставини події.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції в Донецькій області.

У прес-службі зазначають: "Повідомлення про постраждалого надійшло до Бахмутського відділу поліції близько 18.20. Поліцейські встановили, що близько 15.00 місцевий мешканець Бахмута, 1972 року народження, майстер сільської РЕС, проводячи обхід лінії електропередач у лісопосадці смт Луганське, наступив на розтяжку та підірвався.

Чоловік був доставлений до лікарні, де йому була надана необхідна медична допомога.

На місці працює слідчо-оперативна група поліції. Обставини події з'ясовуються.

Попередня правова кваліфікація - ч.2 ст.15, ст. 115 (Замах на вбивство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, з початку 2015 року це вже 111 людина, яка постраждала внаслідок підриву на розтяжці, мінах та інших вибухових пристроях. На сьогодні поранення за таких обставин отримали 80 осіб, загинув 31 мирний житель".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Бойовик батальйону "Восток" затриманий у Мар'їнці, - Нацполіція
Топ коментарі
+3
Не ведись на эту порнуху,этим и покупает,какой особый режим,нету у нас таких
ЛУЧШИЕ

ИТК №62 усиленный режим Черкассы

ИТК №4 усиленный режим Житомир

ИТК №14 строгий режим Одесса

ИТК №30 строгий режим Львов

ИТК №85 строгий режим Киевская обл.

ХУДШИЕ

ИТК №35 строгий режим Белая Церковь

ИТК №16 общий режим Полтавская обл.

ИТК №116 общий режим Сумская обл.

ИТК №59 общий режим Винницкая обл.

ИТК СВК92 строгий режим Черкасская обл.
показати весь коментар
07.07.2016 22:16 Відповісти
+2
§ 3. Отбывание наказания в колониях особого режима
Это особый статус, как считает мертвечук? Я считаю, что против такого "особого статуса Бамбазу" украинцы против не будут.
показати весь коментар
07.07.2016 21:30 Відповісти
+2
Мертвечук жив пока ***** жив, сдохнет ***** сдохнет и Мертвечук.
показати весь коментар
07.07.2016 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ВАТНЫЙ мужчина???
показати весь коментар
07.07.2016 21:24 Відповісти
Рупор кремль-банковая вещает
Близ Бахмута на Донетчине на растяжке подорвался мужчина - Цензор.НЕТ 8513
показати весь коментар
07.07.2016 21:26 Відповісти
§ 3. Отбывание наказания в колониях особого режима
Это особый статус, как считает мертвечук? Я считаю, что против такого "особого статуса Бамбазу" украинцы против не будут.
показати весь коментар
07.07.2016 21:30 Відповісти
сначала вікопают ров от рф а потом и от этих
показати весь коментар
07.07.2016 21:51 Відповісти
Не ведись на эту порнуху,этим и покупает,какой особый режим,нету у нас таких
ЛУЧШИЕ

ИТК №62 усиленный режим Черкассы

ИТК №4 усиленный режим Житомир

ИТК №14 строгий режим Одесса

ИТК №30 строгий режим Львов

ИТК №85 строгий режим Киевская обл.

ХУДШИЕ

ИТК №35 строгий режим Белая Церковь

ИТК №16 общий режим Полтавская обл.

ИТК №116 общий режим Сумская обл.

ИТК №59 общий режим Винницкая обл.

ИТК СВК92 строгий режим Черкасская обл.
показати весь коментар
07.07.2016 22:16 Відповісти
Ну пусть так. Я не возражаю. В какие рекомендуете лугандонов определять - в лучшие или худшие?
показати весь коментар
07.07.2016 22:24 Відповісти
Мертвечук жив пока ***** жив, сдохнет ***** сдохнет и Мертвечук.
показати весь коментар
07.07.2016 22:03 Відповісти
ах - "бахмутьська соша". когда то йэй, шла мойа бабуля, пешки, в хоспиталь, к добывшемусебюоружиевпервомбойю, мойэму дядэчку, каки и дедулі- "чорнопіджачнику"!! А йа "мелким "- сидел на подоконнике "хорасан", знайа , как нада подвинуть защёлку замка, шоб позволить мойєй бабулі, знову пронікнуть" в свою хазу* покормивши порося. Как продвинуть защёлку замка? Шоб и порасята були ситі, й щиколад - целкин! как клара! ))
показати весь коментар
07.07.2016 21:43 Відповісти
просто дауні поставили ловушку на даунов а попался хороший человек.. и кого винить?
показати весь коментар
07.07.2016 21:50 Відповісти
Эти лугандоновские скоты..и посреди поля пшеницы мины ставят.....
Недавно комбаин подорвался..... комбайнер к счастью не пострадал.... а вот техника сильно....