8786 відвідувачів онлайн

Голова МЗС Німеччини застеріг НАТО від "рецидиву конфронтації" з Росією

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр застеріг від повернення до старих часів у стосунках між Заходом і Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це він повідомив в інтерв'ю німецькій медіагрупі Funke.

"Нашою спільною метою має бути те, щоб після двох з половиною тяжких років знову досягнути більшої безпеки - для всіх у Європі. Ми не маємо права допустити рецидиву нової-старої конфронтації", - заявив він.

Заходи взаємної підстраховки НАТО в Східній Європі та готовність до діалогу між Заходом і Москвою - "дві сторони однієї й тієї самої медалі", - вважає Штайнмаєр.

"Одне неможливе без іншого, але й інше без першого не має жодного сенсу", - сказав міністр.

Також читайте: Двері НАТО мають бути відчиненими для України, Грузії і Молдови, - Дуда

Водночас він застеріг партнерів Берліна у Північноатлантичному альянсі від "зайвих загострень" ситуації, які можуть мати наслідком "хибне сприйняття" кроків НАТО. У такому разі результатом може стати "не посилення, а послаблення безпеки для Європи", - зазначив Штайнмаєр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Перед діалогом із РФ потрібно збільшити присутність НАТО в Східній Європі, - Дуда

Як відомо, голова німецького МЗС нещодавно потрапив під шквал критики від партнерів соціал-демократів, до яких він належить, у провладній коаліції в Бундестазі через його заяви щодо Росії. Зокрема, Штайнмаєр закинув НАТО "брязкання зброєю" та закликав не загострювати напруження у відносинах із Москвою.

Після цього міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле заявив, що слова Штайнмаєра про "брязкання зброєю" - "це лише риторично хибний термін". Попри це Шойбле визнав, що Німеччині необхідно обдумати, як "розрядити українську кризу та стосунки з Росією".
Топ коментарі
+62
Говорящая жопа ***** -- все отрабатывает нефтедоллары
показати весь коментар
08.07.2016 07:28 Відповісти
+54
Глава МИД Германии предостерег НАТО от "рецидива конфронтации" с Россией - Цензор.НЕТ 538

..Глава МИД Германии предостерег НАТО от "рецидива конфронтации" с Россией - Цензор.НЕТ 5341..
показати весь коментар
08.07.2016 07:36 Відповісти
+43
Глава МИД Германии предостерег НАТО от "рецидива конфронтации" с Россией - Цензор.НЕТ 2137
показати весь коментар
08.07.2016 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а то что? ********* опять развалится?
показати весь коментар
08.07.2016 08:21 Відповісти
Скоро у Штайнмайера отставка, надо думать о сытом будущем,а тут Вовка лилиПутин пообещал ему денежгое место в Газпроме. Вот Штанмайер и зарабатывает обещанное
показати весь коментар
08.07.2016 08:21 Відповісти
Штайнмайер спалился как агент путина.
показати весь коментар
08.07.2016 08:26 Відповісти
Знайомий пише
Ходила моя студентка також надьку мертвечукову слухати, щось із дружиною по скайпу дуже реготали, я не вникав, але завтра розпитаю сам.Глава МИД Германии предостерег НАТО от "рецидива конфронтации" с Россией - Цензор.НЕТ 2352
показати весь коментар
08.07.2016 08:33 Відповісти
Глава МИД Германии предостерег НАТО от "рецидива конфронтации" с Россией - Цензор.НЕТ 95
показати весь коментар
08.07.2016 08:37 Відповісти
yuster.Знову свист ,Бандеру чути в лісі.Автомати сховані у стрісі.А москаль іде селом співає .Постріл з автомата й москаля немає!
показати весь коментар
08.07.2016 10:48 Відповісти
Немцы вы чо совсем нюх потеряли?
показати весь коментар
08.07.2016 08:43 Відповісти
У них наоборот, сильный нюх на путлеровские деньги. Выглядит со стороны полным гротеском - немецкие господа любят стыренные у простых рассеян бабки.
показати весь коментар
08.07.2016 08:56 Відповісти
опыт прошлого столетия, надеюсь, подскажет правильное решение в отношении второго фюрера и его страны в целом
показати весь коментар
08.07.2016 08:43 Відповісти
-Чего под ненавистным пиндосским флагом постишь, русская свинья?!
-Стыдно быть русским...
показати весь коментар
08.07.2016 08:48 Відповісти
У кожної людини, під впливом певних факторів,формується своя думка що до оточуючого світу,але в данному випадку старий гандон занадто нав`язливий.
показати весь коментар
08.07.2016 08:46 Відповісти
А не хочет ли Штайнмайер предостеречь путинскую клику предостеречь от рецидива конфронтации с НАТО? Это было бы логичнее!
показати весь коментар
08.07.2016 08:47 Відповісти
За подобный высер, штайнмаеру прописку в лугандон.
показати весь коментар
08.07.2016 08:50 Відповісти
Неудивительно, почему Англичане нежелают иметь ничего общего с этими проплаченными гэбэшными подстилками...
показати весь коментар
08.07.2016 08:53 Відповісти
у кацоппов рецидив хронический, так что надо лопата шоб блестела, хочет майор или нет. немцы какие то не те пошли ... )
показати весь коментар
08.07.2016 08:54 Відповісти
предостерег НАТО от "рецидива конфронтации" с Россией

Таежный союз на Востоке и Западе?
Quo vadis, Domine (Камо грядеши) ?

.
показати весь коментар
08.07.2016 08:55 Відповісти
ЕС - парад кремлёвских шавок.
Что справа, что слева, все одинаково лижут кремлю.
показати весь коментар
08.07.2016 09:04 Відповісти
А почему?
показати весь коментар
08.07.2016 10:34 Відповісти
Потому что у евро-правых нет совести, а у евро-левых - мозгов.
показати весь коментар
08.07.2016 10:48 Відповісти
и только у евроцентристов нет ни того, ни другого.
показати весь коментар
08.07.2016 13:31 Відповісти
Вот и групенфюрер сс штанмаер отозвался. Интересно, что он имеет ввиду предостерегая от конфронтации с рашкой? Давайте отдадим пуйлу полевропы, чтобы избежать конфронтации?
показати весь коментар
08.07.2016 09:04 Відповісти
Який нах. Групенфюрер СС??? Групенфюрер СС - то ГЕНЕРАЛ. Цього дебіла до СС навіть би не допустили чистити сортири...
показати весь коментар
08.07.2016 09:34 Відповісти
ему до группенфюрера - что до неба рачки..
показати весь коментар
08.07.2016 09:39 Відповісти
Напевно ***** вже підшукав тепленьке місце у структурах хазпрому цьому казлу
показати весь коментар
08.07.2016 09:04 Відповісти
Так здається, що колись в 45-му мамашу цього Штайнмаєра колективно згвалтували піхотинці якогось саперного московсько-ординського батальону, що вдерся до Німеччини. То і вийшов німецькомовний дебіл з московським вмістом черепної коробки. ДУЖЕ Б НЕ ЗАВАДИЛО, ЩОБ МОСКОВСЬКА ОРДА ЩЕ РАЗОЧОК "ПРОЙШЛАСЯ" ПО РОЗЖИРІЛІЙ НІМЕЧЧИНІ (ТА Й ЄВРОПІ ВЗАГАЛІ). Може б тоді і мізки запрацювали у жирної корови Анжели, гоміка Оланда, тупої курки Ештон і Могерріні, пустопорошнього балабона Баррозу, узаконених підорастів з Нідерландів і кіпро-грецьких жидо-циганів... ДУЖЕ Б НЕ ЗАВАДИЛО!
показати весь коментар
08.07.2016 09:24 Відповісти
Когда бандит видит, что жертва не желает защищаться и сделает всё, чтоб избежать драки, то он наглеет и ведёт себя ещё более агрессивно и разузнано, до тех пор пока полностью не оберёт или убьёт!
показати весь коментар
08.07.2016 09:25 Відповісти
Бла-бла-бла,а на суть одна. Штанмаер-продажная скотина!
показати весь коментар
08.07.2016 09:30 Відповісти
МайервШатанах очень стал раскован в высказываниях. Мне кажется, что он "казачок". Этакий полковник Исаев.
показати весь коментар
08.07.2016 09:31 Відповісти
Штайнмаєр вже не вперше сре в штани. Одна із слабих ланок Німеччини.
показати весь коментар
08.07.2016 09:33 Відповісти
Ах.... все тот же Штайнмайер....
показати весь коментар
08.07.2016 09:34 Відповісти
Пусть ещё позаигрывают с рашей, она "отблагодарит": замутит пару-тройку антитеррористических операций с тотальными бомбёжками, как они всегда это делают, заставив сотни тысяч беженцев спасаться в Европе. Пора рашу признать страной-террористом, со всеми вытекающими...
показати весь коментар
08.07.2016 09:38 Відповісти
Скорее, пришлёт в благодарность своих марионеток из ИГИЛа взорвать ещё пару вокзалов.
показати весь коментар
08.07.2016 10:50 Відповісти
Непонятно зачем Меркель держит в своём руководстве МИДа явного агента России!? Штайнмайер видимо имеет родовую травму связанную с многолетними исправительными работами его родни в ГУЛАГе после войны и страх перед россией отпечатан в подкорке.
показати весь коментар
08.07.2016 09:45 Відповісти
Таки Штанмайера купили. Он уже как Йуля у нас заговорил -" не дай Бог хоть один танк выедет из ангара..." .
показати весь коментар
08.07.2016 09:49 Відповісти
Похоже что этот министр как и Шредер находится на содержании газпрома
показати весь коментар
08.07.2016 10:10 Відповісти
Тут уже приводили:
"https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B5%D1%80,_%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA-%D0%92%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B5%D1%80 С 1993 по 1994 годы руководил личным бюро премьер-министра Нижней Саксонии Герхарда Шрёдера. "
показати весь коментар
08.07.2016 10:18 Відповісти
Да, когда же у кацапов деньги закончятся?
показати весь коментар
08.07.2016 10:39 Відповісти
Штайнмайер явно завидует Шредеру и претендует на его место в российской прокладке.
показати весь коментар
08.07.2016 10:34 Відповісти
Значит вже домовились. Чи не варто України виключити Німетчину з своїх обріїв? На користь Британії і Америки
показати весь коментар
08.07.2016 10:52 Відповісти
Швайншайзер уже совсем запетлялся в трех березах... Ждемс новые перлы от срущей свиньи...)))
показати весь коментар
08.07.2016 11:36 Відповісти
А где начало того конца,которым оканчивается начало ...старый пе..дун?
показати весь коментар
08.07.2016 12:07 Відповісти
Сторінка 2 з 2