Двоє військовослужбовців загинули внаслідок підриву на керованому фугасі на Луганщині, - ОблВЦА
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської ОблВЦА.
"Усю минулу ніч по позиціях наших військових біля села Новозванівка Попаснянського району бойовики вели вогонь з гранатомета і стрілецької зброї", - додали в ОблВЦА.
Нагадаємо, за добу бойовики 56 разів відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців, зокрема із забороненої мінськими домолвеностями зброї.
За даними відомства, військовослужбовці підірвалися на керованому фугасі, який заклала ворожа диверсійна група.
Також повідомляють, що вранці по КПВВ "Станиця Луганська" терористи били з підствольного гранатомета, випустили 8 гранат.
"Усю минулу ніч по позиціях наших військових біля села Новозванівка Попаснянського району бойовики вели вогонь з гранатомета і стрілецької зброї", - додали в ОблВЦА.
Нагадаємо, за добу бойовики 56 разів відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців, зокрема із забороненої мінськими домолвеностями зброї.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Konde Julie
показати весь коментар
12.07.2016 12:30 Відповісти Мені подобається 0 Посилання