5508 відвідувачів онлайн
63 739 59

Рада дозволила військовим переукладати контракти із ЗСУ під час особливого періоду

Верховна Рада підтримала в цілому законопроект про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення окремих положень), який дозволяє військовослужбовцям, які уклали контракти із ЗСУ під час дії особливого періоду, переукласти контракт терміном на 6 місяців.

За таке рішення проголосували 233 народні депутати з 226 мінімально необхідних, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що з початку дії особливого періоду військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, пропонувалося укладати контракт терміном до кінця особливого періоду та оголошення рішення про демобілізацію. Фактично це означає, що контракти, які були укладені до набрання чинності Законом України № 711-VIII від 06.10.2015 року укладено на невизначений термін, дата закінчення дії особливого періоду невідома.

Читайте також: Депутати в першому читанні підтримали створення в Україні бази даних ДНК військовослужбовців

Це суперечить принципам договірного права і є дискримінаційним щодо групи військовослужбовців, які наразі пов'язані умовами таких безстрокових контрактів.

Ці зміни в закон передбачають положення, згідно з яким військовослужбовцям, які вже уклали контракти зі Збройними силами України під час дії особливого періоду, буде надаватися право переукласти контракт терміном на 6 місяців. Укладення такого нового контракту буде слугувати підставою для розірвання попереднього.
Топ коментарі
+11
Правильно, что разрешила!
показати весь коментар
12.07.2016 14:02 Відповісти
+6
Антихриста ?
показати весь коментар
12.07.2016 14:07 Відповісти
+6
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006136038244 Mark Savchuk з https://www.facebook.com/serg.marco Serg Marco .

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1772520976295753&id=100006136038244 1 год. ·

В первом чтении принят закон который упростит экспорт услуг в Украине.
Проект закона предусматривает, что экспортеры услуг смогут заключать внешнеэкономические контракты в электронной форме (это не только айтишники - это ЛЮБЫЕ экспортеры услуг). Это твердаяhttps://www.facebook.com/hashtag/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0?source=feed_text&story_id=1772520976295753 ‪#‎перемога‬
Как всегда - давайте пройдемся по нашим "патриотам" которых я уже откровенно ненавижу:

Савченко - отсутствует (всей партии нет в Раде)
Парасюк - отсутствует (в парламенте отсутствуют почти все внефракционные депутаты)
Билецкий - отсутствует
Семенченко - отсутствует
Радикальная партия не голосовала потому что ей не заплатили (почти все депутаты ПРИСУТСТВУЮТ в Раде)
Лещенко не голосовал (видимо проверял свой статус в фейсбуке)
Кононенко - "за".
Именно такую выборку я делаю каждый раз когда смотрю на итоги голосования законов которые сделают нашу жизнь лучше.
И почти всегда история одинаковая. Кононенко (при том что все знают что это серый кардинал который под столом ворочает миллионами) - голосует "за", БПП почти вся "за", НФ - "за", а все остальные либо не голосуют, либо вообще отсутствуют в Раде.
Так нахер нам такие "патриоты"?
https://www.facebook.com/alexey.bodnya Alexey Bodnya - то о чем я тебе говорил
показати весь коментар
12.07.2016 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно, что разрешила!
показати весь коментар
12.07.2016 14:02 Відповісти
потому, что с учетом истерики в параше "особый период", а должен по закону - военное положение, будет продлеваться неизвестно сколько. У кацапов очередной виток истерии развивается.
(! слабонервным не смотреть) https://youtu.be/-cErfXuHBys
показати весь коментар
12.07.2016 14:05 Відповісти
Кто, кому и по какому закону должен?
А до истерики кацапов мне дела нет!!!
показати весь коментар
12.07.2016 14:08 Відповісти
то что нет - это не дальновидно, про врага надо знать как можно больше. Ну такое легкое отношение не сильно удивляет.
Насчет закона

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/389-19 ЗАКОН УКРАЇНИ Про правовий режим воєнного стану

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 28, ст.250)
{Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 766-VIII від 10.11.2015, ВВР, 2015, № 52, ст.482
№ 1420-VIII від 16.06.2016}
Цей Закон визначає зміст правового режиму воєнного стану, порядок його введення та скасування, правові засади діяльності органів державної влади, військового командування, військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій в умовах воєнного стану, гарантії прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб.
Стаття 1. Визначення воєнного стану
1. Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
Стаття 2. Правова основа введення воєнного стану
1. Правовою основою введення воєнного стану є Конституція України, цей Закон та указ Президента України про введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, затверджений Верховною Радою України....
показати весь коментар
12.07.2016 14:13 Відповісти
ЗАКОН УКРАЇНИ


Стаття 3. Підготовка держави до оборони
Підготовка держави до оборони в мирний час включає:
прогнозування та оцінку воєнної небезпеки і воєнної загрози;
проведення розвідувальної та інформаційно-аналітичної діяльності в інтересах підготовки держави до оборони;
{Статтю 3 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 2526-VI від 21.09.2010}
здійснення заходів у зовнішньополітичній сфері, спрямованих на запобігання збройному конфлікту та відсіч збройній агресії;
формування та реалізацію воєнної, воєнно-економічної, військово-технічної та військово-промислової політики держави;
удосконалення структури, уточнення завдань і функцій Збройних Сил України та інших військових формувань, забезпечення необхідної чисельності їх особового складу, а також їх розвиток, підготовку і підтримання на належному рівні боєздатності, бойової та мобілізаційної готовності до оборони держави, планування їх застосування;
розвиток військово-промислового комплексу, створення сприятливих умов для мобілізаційного розгортання галузей національної економіки з метою виробництва озброєння, військової техніки і майна в необхідних обсягах;
забезпечення на особливий період Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту підготовленими кадрами, рятувальною та іншою технікою, продовольством, речовим майном, іншими матеріальними та фінансовими ресурсами;
{Статтю 3 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 186-VIII від 12.02.2015}
забезпечення готовності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, єдиної державної системи цивільного захисту до виконання завдань цивільного захисту в особливий період;
{Статтю 3 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 186-VIII від 12.02.2015}
забезпечення Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, та правоохоронних органів підготовленими кадрами, озброєнням, військовою та іншою технікою, продовольством, речовим майном, іншими матеріальними та фінансовими ресурсами;
розвиток військово-технічного співробітництва з іншими державами з метою забезпечення Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, та правоохоронних органів озброєнням, військовою технікою і майном, які не виробляються в Україні;
підготовку національної економіки, території, органів державної влади, органів військового управління, органів місцевого самоврядування, а також населення до дій в особливий період;
створення державного матеріального резерву та резервних фондів грошових коштів;
забезпечення охорони державного кордону України;
військово-патріотичне виховання громадян України, підготовку молоді до служби в Збройних Силах України, забезпечення престижу військової служби;
забезпечення розвитку воєнної науки, формування науково-технічного і технологічного набутку для створення високоефективних засобів збройної боротьби;
захист інформаційного простору України та її входження у світовий інформаційний простір, створення розвинутої інфраструктури в інформаційній сфері;
забезпечення відкритого та демократичного цивільного контролю у сфері оборони в порядку, визначеному законодавством, та дотримання вимог щодо збереження державної таємниці;
інші заходи, що впливають на стан обороноздатності держави.
Стаття 4. Відсіч збройній агресії проти України
У разі збройної агресії проти України або загрози нападу на Україну Президент України приймає рішення про загальну або часткову мобілізацію, введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, застосування Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, подає його Верховній Раді України на схвалення чи затвердження, а також вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни.
Органи державної влади та органи військового управління, не чекаючи оголошення стану війни, вживають заходів для відсічі агресії. На підставі відповідного рішення Президента України Збройні Сили України разом з іншими військовими формуваннями розпочинають воєнні дії.
З моменту оголошення стану війни чи фактичного початку воєнних дій настає воєнний час, який закінчується у день і час припинення стану війни.
показати весь коментар
12.07.2016 14:17 Відповісти
Рада разрешила военным расторгать бессрочные контракты с ВСУ во время особого периода - Цензор.НЕТ 8761
На Киев кацапы могут напасть? А на Харьков и Одессу?
Ответить
Мне нравится
показати весь коментар
12.07.2016 14:49 Відповісти
Могут. На Киев через метро, На Харьков и Одессу через границу.
Теперь по факту:
Крым - оккупирован
Части Донецкой и Луганской областей - захвачены, идут боевые действия

Согласно Закону Украины о военном положении оно вводиться (а не может быть введено, что подчеркивает его необязательность) "у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності "

Согласно Закону Украины об обороне - З моменту оголошення стану війни чи фактичного початку воєнних дій настає воєнний час, який закінчується у день і час припинення стану війни.

А еще некоторые недальновидные люди не обращали внимание на рашисткую истерику до и во время Майдана. Теперь имеем оккупированные территории и военное время.
показати весь коментар
12.07.2016 14:58 Відповісти
Антихриста ?
показати весь коментар
12.07.2016 14:07 Відповісти
И зачем ты это коричневое нам принес?
Мало тебе наших метателей коричневого на вентилятор?
показати весь коментар
12.07.2016 14:08 Відповісти
Сколько было предсказаний и сколько из них сбылось?
показати весь коментар
12.07.2016 14:18 Відповісти
Отменили крепостное право !
показати весь коментар
12.07.2016 14:07 Відповісти
насторожило последнее предложение в статье. Расторгуть бессрочный через заключение 6 ти месячного ?
показати весь коментар
12.07.2016 15:48 Відповісти
Каждый должен сам решать на какой срок заключать контракт .По версии президентика и начгавноштаба - нет войны.
показати весь коментар
12.07.2016 16:03 Відповісти
То есть захотел заключил контракт, надоело отменил? забавная армия
показати весь коментар
12.07.2016 14:11 Відповісти
ну так на контракт очереди как в мавзолей а война уже почти закончилась
показати весь коментар
12.07.2016 15:52 Відповісти
Я как то читал про "очередь" в Харькове. Пришло 300 человек. Половину отсеяли по возрасту. Половина из оставшихся не прошли по здоровью. Потом не понравились условия. осталось 50. Когда узнали где служить осталось 15.
показати весь коментар
12.07.2016 16:00 Відповісти
тролль,эти басни из методичек иди на майл сру рассказывать
показати весь коментар
12.07.2016 17:38 Відповісти
Это правильно: захотел - отменил контракт. А то вдруг государство решит послать на передовую или в какую-нибудь горячую точку, а ты только-только устроился на хлебную дожность с перспективой квартирки итд... Пусть мобилизованные сопляки воюют, их бабы еще нарожают.
показати весь коментар
12.07.2016 20:59 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2016 14:13 Відповісти
Да туда и вас посади такое будет, просто на военное время нужно закрыть на замок Верховную Раду и всё спрашивать с Президента,а так всюду всё колхозное.
показати весь коментар
12.07.2016 14:18 Відповісти
ты экспорную выручку валютную всю вернул на Родину или оставил на Кипре ? Радетель за экспортные контракты. Это конечно ахрененно важный документ для наших крупных экспортеров что бы не бегать по таможням с бумажным. Да только далеко не каждый контракт составлен правильно и бегать все равно придется. А с бумажным если правильно составлен, то раз отдаш в таможню и больше не таскайся. Я вот к примеру не хочу что бы мои контракты в электронном виде видел кто попало. А ведь теперь так и будет.
показати весь коментар
12.07.2016 16:02 Відповісти
это я так понял касается только экспорта услуг. Надо будет внимательно почитать, что они там приняли. Тогда можно будет делать выводы - кому это выгодно.
показати весь коментар
12.07.2016 16:14 Відповісти
да, услуги конечно не товар - скользкая тема.
показати весь коментар
12.07.2016 16:38 Відповісти
угу. Еще про ПДВ надо узнать - а то может золотой бизнес получиться для преступного обогащения за счет народа получиться.
показати весь коментар
12.07.2016 16:40 Відповісти
ндс это веселая тема ) чегото там продадут на экспорт по завышеной в сотни раз , а потом откатят ндс. А услугу к индикативным ценам не привяжешь , это не товар. Какую цену придумаю - такая и будет ) Да и проверить зачастую невозможно если по бухгалтерии и т.д. правильно проведено
показати весь коментар
12.07.2016 16:52 Відповісти
ну а я про что - продаешь создание имиджа в свою оффшорную компанию, деньги на месте, пдв в карман.
показати весь коментар
12.07.2016 16:57 Відповісти
а теперь смотрим кто за это голосовал ) товарищ писавший пост не правильно расставил акценты
показати весь коментар
12.07.2016 17:06 Відповісти
...тоись как в рашке будет? еси вдруг седня убили.. то потом окажется шо позавчера договор был расторгнут именно по инициативе убитого?
показати весь коментар
12.07.2016 14:27 Відповісти
а как будет с контрактниками у которых закончился контракт в 14-16 годах, всех автоматически перевели на бессрочные контракты, таких в армии больше половина и большинство я знаю рванет с армии если смогут разорвать контракт
показати весь коментар
12.07.2016 14:29 Відповісти
Ето типа как? Когда все хорошо можно сидеть в казарме и получать хорошую зарплату, а когда началась война я увольняюсь, а вы идите набирайте в армию студентов и работяг?
показати весь коментар
12.07.2016 14:32 Відповісти
А ты думаешь выпускники военных институтов мечтают убивать и быть убитым?
показати весь коментар
12.07.2016 15:53 Відповісти
как нас когда то давно учили, любой профессиональный военный по умолчанию должен быть готовым убить себе подобного. Никто об этом не мечтает если не псих конечно, но если выбрал это своей работой - будь готов.
показати весь коментар
12.07.2016 16:43 Відповісти
Всё верно,они не рабы!
показати весь коментар
12.07.2016 15:00 Відповісти
Перезаключить контракт сроком на 6 месяцев. Заключение такого нового контракта будет служить основанием для расторжения предварительного.
Тоесть те кто заключил бессрочные контракты смогут демобилизиваться не раньше чем через 6 месяцев, по истечении уже нового контракта на 6 месяцев.
показати весь коментар
12.07.2016 15:36 Відповісти
или так в статье написали или действительно так. Надо читать весь закон.
показати весь коментар
12.07.2016 16:06 Відповісти
За последние шесть суток Украина потеряла в зоне АТО 13 воинов, 59 получили ранения, - Винник Такими темпами сколько за год "перемирия" набегает
показати весь коментар
12.07.2016 17:08 Відповісти
а порохоботов это не волнует
показати весь коментар
12.07.2016 17:11 Відповісти
А Нацгвардия под действие закона попадает???
показати весь коментар
12.07.2016 17:49 Відповісти
Есть вариант уволится по несоответствию,если уже совсем пофиг.
показати весь коментар
12.07.2016 17:51 Відповісти
То есть - пока мирное время - "хочу служить и хочу зарплату", а когда приходит время отрабатывать деньги, защищать страну - "не хочу служить, не хочу зарплату"?
показати весь коментар
12.07.2016 18:46 Відповісти
ВРУ уже 13.07.2016 успела испугаться принятого 12.07.2016 законопроекта 4689 и зарегистрировала постановление о его отзыве под номером 4689-п. http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fw1.c1.rada.gov.ua%2Fpls%2Fzweb2%2Fwebproc4_1%3Fpf3511%3D59712&h=dAQEIoQrE http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59712