Голова "Митного контролю" Біленко розповіла про подробиці стеження за нею. ВIДЕО
Про це вона повідомила під час прес-конференції, повідомляє Сегодня.
Голова організації повідомила, що подала заяву в правоохоронні органи.
"У четвер, 7 липня, я подала заяву у Деснянський райвідділ поліції. Я надала докази відвертого стеження, проте там фото приймати відмовилися, мотивуючи це тим, що всі ці матеріали для реєстрації заяви не потрібні, і знадобляться вже безпосередньо слідчому. Цікаво те, що переслідувачі без остраху припаркувалися навіть перед входом до дільниці і чекали, поки я вийду. Наступного дня я дізналася, що заяву до реєстру так і не внесли, а переслідування тривало й далі. Переконавшись у тому, що поліція не горить особливим ентузіазмом щось робити, у п'ятницю, 8 липня, я вирішила написати заяву в прокуратуру, адже такі дії ставлять під загрозу мою безпеку і безпеку моєї сім'ї", - додала вона.
"Майже тиждень тому я помітила, що за мною ведуть зовнішнє спостереження. У понеділок вранці я вперше засікла автомобіль, який безперервно стежить за мною - це був "Хюндай Матрикс" золотистого кольору. Увечері за мною стежило вже два авта: той самий "Хюндай Матрикс" і "Мерседес Віто". Переслідувачі відкрито всюди вели мене - водій "Хюндай Матрикс" їхав за мною до самого будинку - його обличчя мені вдалося зафіксувати. Стеження не припинялося ні на день, за цей час переслідувачі поміняли близько п'яти машин", - розповіла Біленко.
Голова організації повідомила, що подала заяву в правоохоронні органи.
"У четвер, 7 липня, я подала заяву у Деснянський райвідділ поліції. Я надала докази відвертого стеження, проте там фото приймати відмовилися, мотивуючи це тим, що всі ці матеріали для реєстрації заяви не потрібні, і знадобляться вже безпосередньо слідчому. Цікаво те, що переслідувачі без остраху припаркувалися навіть перед входом до дільниці і чекали, поки я вийду. Наступного дня я дізналася, що заяву до реєстру так і не внесли, а переслідування тривало й далі. Переконавшись у тому, що поліція не горить особливим ентузіазмом щось робити, у п'ятницю, 8 липня, я вирішила написати заяву в прокуратуру, адже такі дії ставлять під загрозу мою безпеку і безпеку моєї сім'ї", - додала вона.