Озброєні люди захопили будівлю поліції в Єревані й узяли заручників. ФОТО
В Єревані група озброєних осіб захопила будівлю поліції і внутрішніх військ у районі Еребуні в Єревані.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" повідомив екс-міністр національної безпеки Вірменії (1994-1995 рр.) Давид Шахназарян.
Це сталося близько 5-ї години ранку.
Є інформація, що є поранені, що в них у заручниках перебувають двоє поліцейських. Про жертви поки що інформації в Шахназаряна немає.
У той же час видання "Еркір медіа" повідомляє про жертви.
Злочинці поширили свою вимогу: звільнити координатора вірменської опозиційної громадської ініціативи "Установчий парламент" Жірайра Сефіляна, який зараз перебуває під арештом за звинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні зброї.
Друга їхня вимога - це відставка уряду.
Свої заяви ці люди публікують через соціальні мережі. Остання їхня заява полягала в тому, що вони будуть захищатися до останнього патрона. З ними ведуться переговори.
Ситуація в місті спокійна, на місці подій оточення.
За словами Шахназаряна, загарбники мають велику кількість зброї, вони в бронежилетах.
Ж. Сефілян був затриманий 20 червня. У ході слідства з'ясувалося, що він із групою осіб запланував за допомогою збройних угруповань захопити будівлі, засоби телекомунікації, в тому числі телевежу Єревана.
За даними слідства, члени групи планували здійснити злочинні дії після квітневого загострення в зоні карабаського конфлікту.
Топ коментарі
+77 Наталья Фукс
показати весь коментар
17.07.2016 11:42 Відповісти Посилання +43 никита ники
показати весь коментар
17.07.2016 11:23 Відповісти Посилання +40 Czernowitz Chern
показати весь коментар
17.07.2016 11:25 Відповісти Посилання 

