12137 відвідувачів онлайн

"Батьківщина" оскаржить у суді результати виборів у Чернігові

У "Батьківщині" мають намір оскаржити результати виборів у Чернігові в 206-му окрузі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від цієї політсили Олексій Рябчин.

Рябчин заявив, що в політсилі підозрюють, що у "Батьківщини" "вкрали" перемогу в Чернігові.

"Це однозначно ми будемо оскаржувати, і боротися за нашого кандидата до останнього", - заявив Рябчин.
Читайте на "Цензор.НЕТ": У Дніпрі обробили 100% протоколів - перемогла Ричкова, - ЦВК

Нагадаємо, 17 липня в Україні відбулися довибори до Верховної Ради по 7 округах, на 206-му окрузі в Чернігові, за інформацією ЦВК, станом на 21:20 18 липня лідирує самовисуванець Максим Микитась.

Читайте також: Скандальна окружна комісія на Луганщині відновила прийом протоколів, - "ОПОРА"
Топ коментарі
+7
Да уж был бы лучше,чем Мыкытась,который от неблуждающей партии
показати весь коментар
18.07.2016 22:04 Відповісти
+7
а сам себе лайки ставишь зачем? Так обычно кацапорылые ольгинцы делают. Так вас и отличаем))
показати весь коментар
18.07.2016 22:09 Відповісти
+7
Якщо там і був паспорт,так "Батьківщина"обійдеться без шмаркачів,а спокійно позбавить членства в партіі і все.А от що робити з заводами вальцмана,які оплачують війну в Україні допо
могаючи ***** міліоннами $?

Стены увешаны грамотами и наградами от российских властей, из которых ясно - фабрика исправно платит все налоги: за прошедший год Липецкий Roshen уплатил в российский бюджет больше миллиарда рублей. http://longread.strana.ua/roshennash
…………………………………
The New York Times: Когда молодые парни умирали за Украину, их главнокомандующий искал способы избежать налогов.
http://gordonua.com/news/politics/the-new-york-times-kogda-molodye-parni-umirali-za-ukrainu-ih-glavnokomanduyushchiy-iskal-sposoby-izbezhat-nalogov-127746.html
"Батькивщина" оспорит в суде результаты выборов в Чернигове - Цензор.НЕТ 3218
показати весь коментар
18.07.2016 22:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Позорные выборы.
показати весь коментар
18.07.2016 21:54 Відповісти
Обычные-других и не было.
показати весь коментар
18.07.2016 21:57 Відповісти
Невідомий безпілотник зміг уникнути ракет системи "Патріот" та удару винищувача F-16 поблизу Сирії
http://ukrainian.voanews.com/a/bezpilotnyk-rosiya-izrail/3423127.html
http://ukrainian.voanews.com/a/bezpilotnyk-rosiya-izrail/3423127.html "Батькивщина" оспорит в суде результаты выборов в Чернигове - Цензор.НЕТ 8996
показати весь коментар
18.07.2016 22:07 Відповісти
На такое способен только израильский.
показати весь коментар
18.07.2016 22:41 Відповісти
Если то шо было раньше и то шо сейчас - одинаково, тогда за шо на Евромайдане погибли люди?

Позор этой власти, при которой, более чем за 2.5 года - ничего не изменилось, в плане фальсификации выборов!!!
показати весь коментар
18.07.2016 22:27 Відповісти
еще портнова и взятку судье и все получится
показати весь коментар
19.07.2016 08:37 Відповісти
ну вот и спой.
показати весь коментар
18.07.2016 22:08 Відповісти
а сам себе лайки ставишь зачем? Так обычно кацапорылые ольгинцы делают. Так вас и отличаем))
показати весь коментар
18.07.2016 22:09 Відповісти
Дык никто больше не ставит...
показати весь коментар
18.07.2016 22:13 Відповісти
я ставлю. очнулся парняга. такой наивный, просто дитя.
показати весь коментар
18.07.2016 22:15 Відповісти
О, да вы теперь пара!
показати весь коментар
18.07.2016 22:17 Відповісти
так шо убрать и заспамить?
показати весь коментар
18.07.2016 22:22 Відповісти
Это не мне решать
показати весь коментар
18.07.2016 22:26 Відповісти
ну понял... ну хоть совет дай...
показати весь коментар
18.07.2016 22:28 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2016 23:09 Відповісти
ирония или сарказм?
показати весь коментар
18.07.2016 22:14 Відповісти
Матькивщина там, а не батькивщина.
показати весь коментар
18.07.2016 21:55 Відповісти
а толку?! и так за Юлю два штыка)) прошло!
показати весь коментар
18.07.2016 21:55 Відповісти
А кто украл, если не секрет?
И кто воровством российских паспортов в полтавских краях занимался-тоже интересно бы узнать.
показати весь коментар
18.07.2016 21:56 Відповісти
Егорка Фирсов от блуждающей партии
показати весь коментар
18.07.2016 22:00 Відповісти
Да уж был бы лучше,чем Мыкытась,который от неблуждающей партии
показати весь коментар
18.07.2016 22:04 Відповісти
я про то что одни депутаты ровные а другие ровнее ,бабло и ресурс выбирают депутата а люди как массовка мол выборы состоялись
показати весь коментар
19.07.2016 08:23 Відповісти
Так он вроде там проиграл-или я не прав?
показати весь коментар
18.07.2016 22:04 Відповісти
люля права а ВСЕ дурят фирсов шо власенко сколь их там больше 50-60 ВСЕ я честная люля
показати весь коментар
18.07.2016 22:12 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2016 22:13 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2016 22:25 Відповісти
В Рашке еще две фабрики "Рошен" строятся...и ничего.
показати весь коментар
19.07.2016 06:18 Відповісти
"Батькивщина" оспорит в суде результаты выборов в Чернигове - Цензор.НЕТ 3017
показати весь коментар
18.07.2016 21:57 Відповісти
"Батькивщина" оспорит в суде результаты выборов в Чернигове - Цензор.НЕТ 286
показати весь коментар
18.07.2016 21:59 Відповісти
http://zn.ua/UKRAINE/chlen-organizacii-nikto-krome-nas-podozrevaetsya-v-sokrytii-prestupleniy-berkuta-vo-vremya-evromaydana-219180_.html Члена организации "Никто, кроме нас" подозревают в сокрытии преступлений "Беркута" во время Евромайдана
показати весь коментар
18.07.2016 22:02 Відповісти
"Батькивщина" оспорит в суде результаты выборов в Чернигове - Цензор.НЕТ 5739
показати весь коментар
18.07.2016 22:03 Відповісти
пусть к Бен Ладану обратится. или к Иисусу Христу. я уже всем письма отправил - не принимайте предательских законов. ставьте свои требования и, ребром.
показати весь коментар
18.07.2016 22:19 Відповісти
а чё удивляться?? березенко сирожы "вотчина". Ему её Петя подарил. За него там сепаратисты всем куськину мать покажут.
показати весь коментар
18.07.2016 22:06 Відповісти
Липецька фабрика Roshen заплатила в країні-агресорі 181 мільйон податків
"Батькивщина" оспорит в суде результаты выборов в Чернигове - Цензор.НЕТ 7883

Таку суму визначила податкова служба і фабрика виплатила її, хоча і не згодна з позицією слідчого, що грошові кошти були отримані незаконно.

Липецька фабрика корпорації Roshen, власником якої є президент Петро Порошенко, виплатила 181 мільйон рублів, в розкраданні яких її звинувачували. Про це сказано в матеріалах справи, які надійшли в Мосміськсуд
"Фабрика добровільно виплатила 181 мільйон рублів і пені, таким чином відшкодувавши заявлений збиток, заподіяний державі", - оголосив матеріали справи суддя.
Представник Roshen Максим Крупський уточнив, що загальна сума виплат разом зі штрафами становила 285 мільйонів рублів.
Він пояснив, що таку суму визначила податкова служба і фабрика виплатила її, хоча і не згодна з позицією слідчого, що грошові кошти були отримані незаконно.
"Крім цього, на організацію наклали штраф на суму 49 мільйонів рублів, він поки не виплачений", - додав Крупський.
Юрист запропонував суду залишити під арештом майно на 50 мільйонів рублів, а не на 1,5 мільярда рублів, як зараз. При цьому Мосміськсуд залишив під арештом Липецьке майно корпорації Roshen.
Як відомо, арешт на майно наклав Басманний суд Москви в рамках кримінальної справи.
Справу навесні 2015 року порушив центральний апарат Слідчого комітету РФ: за його даними, з бюджету Росії було викрадено близько 180 мільйонів рублів за рахунок незаконного відшкодування податку на додану вартість.
Кого конкретно слідство вважає організатором махінацій, не повідомлялося. Roshen - один з найбільших в світі виробників кондитерських виробів, що випускає 450 тисяч тонн продукції на рік.
показати весь коментар
18.07.2016 22:08 Відповісти
И посредством оффшоров, уклоняющийся от уплаты налогов, в своей стране находящейся в состоянии войны тем более в которой является Президентом.

Уже не говоря о том шо платит сотни миллионов налога в Расеи, которая воюет с Украиной.
показати весь коментар
18.07.2016 22:37 Відповісти
Как мало нужно идиотам для счастья.....особенно тем идиотам которые слабо понимают...что такое собственник предприятия...а что такое само предпритие....юридическое лицо....и кто их них платит налоги...и какие....
показати весь коментар
19.07.2016 00:10 Відповісти
Удачи Батькивщине! Боритєся-поборєтє! Ганьба и позор шекаладно-рыговским негодяям!
показати весь коментар
19.07.2016 00:00 Відповісти
В черниговской обл покупали за гречаные пакеты, постельное бельё и деньги везде и городе и в селе.
показати весь коментар
19.07.2016 00:02 Відповісти
Бьюткивщина в глубоком пролете..... Йулиным сказкам про белого бычка...уже триста лет в обед..они уже всем надоели.....
показати весь коментар
19.07.2016 00:08 Відповісти
В этот раз не гречкой купили а лампочками энергосберегающими и 20 000 голосов по 500 грн от Мыкытася. В очередной раз черниговняне пополнили БПП. Рыгы рулят.
показати весь коментар
19.07.2016 03:26 Відповісти