11021 відвідувач онлайн
163 671 396

РНБО може розглянути питання про введення воєнного стану, - О. Турчинов

Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов у своєму коментарі, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Турчинов: З терористами не можна домовлятися, їх можна тільки знищити

За його словами, активні агресивні дії російських окупаційних військ призводять до системного погіршення ситуації на сході нашої країни. "Безперервні обстріли з використанням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення та корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових. Протягом останньої доби ми втратили 21 військовослужбовця, з яких 7 загинуло, 14 - поранено", - сказав він, наголосивши, що українські військові "чітко дотримуються Мінських угод і використовують зброю лише у відповідь на криваві провокації російських окупантів".
Секретар РНБО повідомив, що через дипломатичні канали Україна поінформувала своїх західних партнерів про цинічне й зухвале порушення агресором Мінських угод. "У випадку продовження цих небезпечних тенденцій Україна буде вживати всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни і безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо введення воєнного стану", - зазначив О. Турчинов.
Топ коментарі
+86
Шо ты все "можешь рассмотреть".****,в стране война третий год,а вы о ней молчите козляры и никаких действий по агрессору не проводите.Не закрыли границу кацапам ни торговлю ни кацапский бизнес не прекратили -солдаты погибают каждый день,Путин на них как в тире тренирует своих головорезов,а вы ,твари на это смотрите и молчите? Горючего даже в армии нет,а вам все похеру?Олигархи жиреют,а армия нищая и вам все равно? Нет ставки главнокомандующего,Муженка -котловщика не сняли,сплошной ужас, диверсии каждый день,ждете чтобы Путин всю Украину захватил как Крым?Что вы сделали за 2,5 года? Ублюдки хреновы.
показати весь коментар
19.07.2016 18:39 Відповісти
+70
Яка це заява грізного пастора за ліком? Я пам'ятаю щонайменше 5-ть таких "погроз" про введення військового стану.
показати весь коментар
19.07.2016 17:47 Відповісти
+64
Да сколько еще надо жизней положить, чтобы вы там раздуплились наконец?
показати весь коментар
19.07.2016 17:47 Відповісти

Завантаження...